ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 19:46

A ju kanë mbetur shenja pas puçrrave? Eliminoni me këto metoda

A ju kanë mbetur shenja pas puçrrave? Eliminoni me këto metoda
Një nga problemet më të zakonshme me lëkurën si tek femrat ashtu edhe tek meshkujt janë njollat që mbesin nga puçrrat. Sipas ekspertëve është shumë më mirë t’i parandaloni ato sesa të mundoheni t’i trajtoni. Nëse keni ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 17:58
Një nga problemet më të zakonshme me lëkurën si tek femrat ashtu edhe tek meshkujt janë njollat që mbesin nga puçrrat. Sipas ekspertëve është shumë më mirë t’i parandaloni ato sesa të mundoheni t’i trajtoni. Nëse keni ...

Kjo është mënyra më e mirë për heqjen e pikave të zeza
Nuk është më një sekret që pikat e zeza janë një “armik” i lëkurës që krijohen nga papastërtitë e poreve dhe duken jo shumë bukur në fytyrë. Megjithatë, sado pika të zeza të kesh mos përdor më mënyrat me objekte të ...
Kosova Sot | 12-Aug-2019 18:07
Nuk është më një sekret që pikat e zeza janë një “armik” i lëkurës që krijohen nga papastërtitë e poreve dhe duken jo shumë bukur në fytyrë. Megjithatë, sado pika të zeza të kesh mos përdor më mënyrat me objekte të ...

Minjtë bëjnë 'kanagjegj' në supermarket pasi ikin njerëzit
Minjtë akrobatë që lëvizin nëpër raftet e supermarketit. Videoja e publikuar në rrjetet sociale bëri bujë dhe indinjoi të gjithë Tokion. Videoja u filmua të hënën në një nga supermarketet e FamilyMart që veprojnë në ...
Kosova Sot | 12-Aug-2019 16:42
Minjtë akrobatë që lëvizin nëpër raftet e supermarketit. Videoja e publikuar në rrjetet sociale bëri bujë dhe indinjoi të gjithë Tokion. Videoja u filmua të hënën në një nga supermarketet e FamilyMart që veprojnë në ...

Gjëja e parë që shihni në këtë fotografi tregon shumë për personalitetin tuaj Është e mahnitshme se si një fotografi e vetme mund të shihet nga perspektiva të ndryshme. Perspektiva prej nga shihni fotografinë mund të tregojë shumë për brendësinë tu
Është e mahnitshme se si një fotografi e vetme mund të shihet nga perspektiva të ndryshme. Perspektiva prej nga shihni fotografinë mund të tregojë shumë për brendësinë tuaj, përkatësisht pjesët e fshehta të ...
Kosova Sot | 12-Aug-2019 16:09
Është e mahnitshme se si një fotografi e vetme mund të shihet nga perspektiva të ndryshme. Perspektiva prej nga shihni fotografinë mund të tregojë shumë për brendësinë tuaj, përkatësisht pjesët e fshehta të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved