ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:56

4 këshilla për të zgjedhur bukë të shëndetshme

4 këshilla për të zgjedhur bukë të shëndetshme
Jo te gjitha buket kane perberje te njejte dhe eshte e rendesishme qe njerezit te jene te informuar se cila prej tyre eshte me e shendetshmja dhe me pas te bejne zgjedhjet e tyre lidhur me ate qe kerkojne. Ja disa nga ...
ikub.al | 14-Aug-2019 15:51
Jo te gjitha buket kane perberje te njejte dhe eshte e rendesishme qe njerezit te jene te informuar se cila prej tyre eshte me e shendetshmja dhe me pas te bejne zgjedhjet e tyre lidhur me ate qe kerkojne. Ja disa nga ...

10 sjellje që ju bëjnë gruan më tërheqëse në planet
Nuk ka asgje te keqe te ndihesh e deshiruar apo joshese per njerezit qe na rrethojne sidomos per “ate” qe ju pelqen. Ja 10 menyra qe do ju bejne te ndiheni terheqese dhe e deshiruar nga bota mashkullore.
ikub.al | 13-Aug-2019 10:32
Nuk ka asgje te keqe te ndihesh e deshiruar apo joshese per njerezit qe na rrethojne sidomos per “ate” qe ju pelqen. Ja 10 menyra qe do ju bejne te ndiheni terheqese dhe e deshiruar nga bota mashkullore.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved