ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 19:36

Andy Ruiz Jr flet për rimeçin me Anthony Joshuan: Nuk do të jetë në Arabinë Saudite, por në SHBA

Andy Ruiz Jr flet për rimeçin me Anthony Joshuan: Nuk do të jetë në Arabinë Saudite, por në SHBA
Andy Ruiz Jr është i bindur se rimeçi mes tij dhe Anthony Joshuas nuk do të zhvillohet në Arabinë Saudite, dhe thotë se dëshiron që të jetë në SHBA dhe sipas kushteve të tij. Promoteri i Joshuas, Eddie Hearn njoftoi ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 17:28
Andy Ruiz Jr është i bindur se rimeçi mes tij dhe Anthony Joshuas nuk do të zhvillohet në Arabinë Saudite, dhe thotë se dëshiron që të jetë në SHBA dhe sipas kushteve të tij. Promoteri i Joshuas, Eddie Hearn njoftoi ...

19:17 Ky është parashikimi i Fury për meçin e dytë Ruiz-Joshua Tyson Fury thekson se Andy Ruiz Jr do të...
Tyson Fury thekson se Andy Ruiz Jr do të gjunjëzojë edhe për të dytën herë Anthony Joshuan në rimeçin që zhvillohet në dhjetor. Joshua humbi titujt për pesha të rënda si kampion bote kur u tronditë nga Ruizi në muajin ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 19:23
Tyson Fury thekson se Andy Ruiz Jr do të gjunjëzojë edhe për të dytën herë Anthony Joshuan në rimeçin që zhvillohet në dhjetor. Joshua humbi titujt për pesha të rënda si kampion bote kur u tronditë nga Ruizi në muajin ...

Ky është parashikimi i Fury për meçin e dytë Ruiz-Joshua
Tyson Fury thekson se Andy Ruiz Jr do të gjunjëzojë edhe për të dytën herë Anthony Joshuan në rimeçin që zhvillohet në dhjetor. Joshua humbi titujt për pesha të rënda si kampion bote kur u tronditë nga Ruizi në muajin ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 19:09
Tyson Fury thekson se Andy Ruiz Jr do të gjunjëzojë edhe për të dytën herë Anthony Joshuan në rimeçin që zhvillohet në dhjetor. Joshua humbi titujt për pesha të rënda si kampion bote kur u tronditë nga Ruizi në muajin ...

Fury: Askujt s’i pëlqen Joshua më, atë e nokautoi një trashaluq
Tyson Fury pretendon se askujt nuk i pëlqen më Anthony Joshua, pas disfatës së tij tronditëse kundër Andy Ruiz Jr, të cilin Fury e quan trashaluq. Joshua i humbi titujt e botës IBF, WBA dhe WBO pasi u rrah keq nga Andy ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 17:52
Tyson Fury pretendon se askujt nuk i pëlqen më Anthony Joshua, pas disfatës së tij tronditëse kundër Andy Ruiz Jr, të cilin Fury e quan trashaluq. Joshua i humbi titujt e botës IBF, WBA dhe WBO pasi u rrah keq nga Andy ...

Tyson Fury e ‘thumbon’ keq Joshuan
Tyson Fury pretendon se askujt nuk i pëlqen më Anthony Joshua, pas disfatës së tij tronditëse kundër Andy Ruiz Jr, të cilin Fury e quan trashaluq. Joshua i humbi titujt e botës IBF, WBA dhe WBO pasi u rrah keq nga Andy ...
Zeri | 14-Aug-2019 12:42
Tyson Fury pretendon se askujt nuk i pëlqen më Anthony Joshua, pas disfatës së tij tronditëse kundër Andy Ruiz Jr, të cilin Fury e quan trashaluq. Joshua i humbi titujt e botës IBF, WBA dhe WBO pasi u rrah keq nga Andy ...

Fury: Askujt s’i pëlqen Joshua më, atë e nokautoi një trashaluq
Tyson Fury pretendon se askujt nuk i pëlqen më Anthony Joshua, pas disfatës së tij tronditëse kundër Andy Ruiz Jr, të cilin Fury e quan trashaluq. Joshua i humbi titujt e botës IBF, WBA dhe WBO pasi u rrah keq nga Andy ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 12:00
Tyson Fury pretendon se askujt nuk i pëlqen më Anthony Joshua, pas disfatës së tij tronditëse kundër Andy Ruiz Jr, të cilin Fury e quan trashaluq. Joshua i humbi titujt e botës IBF, WBA dhe WBO pasi u rrah keq nga Andy ...

Fury: Askujt s’i pëlqen Joshua më, atë e nokautoi një trashaluq
Tyson Fury pretendon se askujt nuk i pëlqen më Anthony Joshua, pas disfatës së tij tronditëse kundër Andy Ruiz Jr, të cilin Fury e quan trashaluq. Joshua i humbi titujt e botës IBF, WBA dhe WBO pasi u rrah keq nga Andy ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 11:44
Tyson Fury pretendon se askujt nuk i pëlqen më Anthony Joshua, pas disfatës së tij tronditëse kundër Andy Ruiz Jr, të cilin Fury e quan trashaluq. Joshua i humbi titujt e botës IBF, WBA dhe WBO pasi u rrah keq nga Andy ...

Milan e lë të lirë Donnarumman për t’i transferuar dy lojtarë cilësor
Më 7 dhjetor, në Arabinë Saudite do të zhvillohet revanshi mes kampionit të botës në fuqi në peshën e rëndë, meksikanit Andy Ruiz Jr dhe britanikut Anthony Joshua. Gjithsesi, vetëm pak ditë pas zyrtarizimit të revanshit ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 11:21
Më 7 dhjetor, në Arabinë Saudite do të zhvillohet revanshi mes kampionit të botës në fuqi në peshën e rëndë, meksikanit Andy Ruiz Jr dhe britanikut Anthony Joshua. Gjithsesi, vetëm pak ditë pas zyrtarizimit të revanshit ...

Rimeçi në mes të Joshuas dhe Ruizit mund të ndryshojë boksin përgjithmonë
Misioni hakmarrës i Anthony Joshua kundër Andy Ruiz do të shkojë përpara në Arabinë Saudite pasi kampioni i ri nënshkroi për rimeçin. Ruiz e rrëzoi Joshuan katër herë para se ta nokautonte atë në raundin e shtatë në një ...
Telegrafi | 12-Aug-2019 23:11
Misioni hakmarrës i Anthony Joshua kundër Andy Ruiz do të shkojë përpara në Arabinë Saudite pasi kampioni i ri nënshkroi për rimeçin. Ruiz e rrëzoi Joshuan katër herë para se ta nokautonte atë në raundin e shtatë në një ...

“Harry Maguire mund të imitojë suksesin e Virgil van Dijk”
Misioni hakmarrës i Anthony Joshua kundër Andy Ruiz do të shkojë përpara në Arabinë Saudite pasi kampioni i ri nënshkroi për rimeçin. Ruiz e rrëzoi Joshuan katër herë para se ta nokautonte atë në raundin e shtatë në një ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 08:30
Misioni hakmarrës i Anthony Joshua kundër Andy Ruiz do të shkojë përpara në Arabinë Saudite pasi kampioni i ri nënshkroi për rimeçin. Ruiz e rrëzoi Joshuan katër herë para se ta nokautonte atë në raundin e shtatë në një ...

Andy Ruiz pranon duelin kundër Joshua, ja kur do zhvillohet
mapo.al Andy Ruiz Jr ka nënshkruar më në fund kontratën për duelin e shumëpritur në ring me britanikun Anthony Joshua. Ruiz ka vënë firmën e tij në kontratën që parasheh se përballja në ring do të zhvillohet në Arabinë ...
Mapo | 12-Aug-2019 17:39
mapo.al Andy Ruiz Jr ka nënshkruar më në fund kontratën për duelin e shumëpritur në ring me britanikun Anthony Joshua. Ruiz ka vënë firmën e tij në kontratën që parasheh se përballja në ring do të zhvillohet në Arabinë ...

Sneijder pensionohet nga futbolli
Andy Ruiz Jr ka nënshkruar kontratën për revanshin e shumëpritur me britanikun Anthony Joshua. Ruiz ka vënë firmën e tij në kontratën që parasheh se revanshi do të zhvillohet në Arabinë Saudite. Promotori i AJ, Eddie ...
GazetaBlic | 12-Aug-2019 18:38
Andy Ruiz Jr ka nënshkruar kontratën për revanshin e shumëpritur me britanikun Anthony Joshua. Ruiz ka vënë firmën e tij në kontratën që parasheh se revanshi do të zhvillohet në Arabinë Saudite. Promotori i AJ, Eddie ...

Ruiz nënshkruan kontratën për revanshin me Joshua, ky është vendi ku zhvillohet dueli
Andy Ruiz Jr ka nënshkruar kontratën për revanshin e shumëpritur me britanikun Anthony Joshua. Ruiz ka vënë firmën e tij në kontratën që parasheh se revanshi do të zhvillohet në Arabinë Saudite, transmeton lajmi.net. ...
EkonomiaOnline | 12-Aug-2019 16:48
Andy Ruiz Jr ka nënshkruar kontratën për revanshin e shumëpritur me britanikun Anthony Joshua. Ruiz ka vënë firmën e tij në kontratën që parasheh se revanshi do të zhvillohet në Arabinë Saudite, transmeton lajmi.net. ...

Andy Ruiz nënshkruan kontratën për revanshin me Joshua, ky është vendi ku zhvillohet dueli
Ruiz ka vënë firmën e tij në kontratën që parasheh se revanshi do të zhvillohet në Arabinë Saudite, transmeton . Promotori i AJ, Eddie Hearn, ka konfirmuar se gjithçka është vendosur, dhe dyshja do të përballen më 7 ...
Lajminet | 12-Aug-2019 16:41
Ruiz ka vënë firmën e tij në kontratën që parasheh se revanshi do të zhvillohet në Arabinë Saudite, transmeton . Promotori i AJ, Eddie Hearn, ka konfirmuar se gjithçka është vendosur, dhe dyshja do të përballen më 7 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved