ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 00:05

Z.Rama, ke të drejtë. Valdrini nuk ka asnjë lidhje me PS. As ti nuk ke

Z.Rama, ke të drejtë. Valdrini nuk ka asnjë lidhje me PS. As ti nuk ke
VALDRINI DHE RAMA Për disa kohë, Valdrin Pjetri ishte i përkëdheluri i Edi Ramës dhe i qeverisë së tij. Në pak kohë ai kaloi përmes disa posteve të rëndësishme, dy nga të cilat, ai i drejtuesit të Hipotekës në Shkodër ...
Gazeta Dita | 13-Aug-2019 20:48
VALDRINI DHE RAMA Për disa kohë, Valdrin Pjetri ishte i përkëdheluri i Edi Ramës dhe i qeverisë së tij. Në pak kohë ai kaloi përmes disa posteve të rëndësishme, dy nga të cilat, ai i drejtuesit të Hipotekës në Shkodër ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved