ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 18:45

Vogëlushi kopjon nënën e tij dhe hidhte nga lartësia

Vogëlushi kopjon nënën e tij dhe hidhte nga lartësia
Ky është momenti kur zemra mund të ndalojë pasi Gabriel Bonor kërcen nga maja e një krevati marinari. Tri vjeçari vendos të kopjojë nënën e tij, Sveta Ananas teksa kërcen në krahët e babait të tij Andrei. Nëna dhe babai ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 16:09
Ky është momenti kur zemra mund të ndalojë pasi Gabriel Bonor kërcen nga maja e një krevati marinari. Tri vjeçari vendos të kopjojë nënën e tij, Sveta Ananas teksa kërcen në krahët e babait të tij Andrei. Nëna dhe babai ...

Kopjon prindërit foshnja hidhet nga krevati marinar-VIDEO
Ky është momenti tronditës që Gabriel Bonor kërcen nga maja e një shtrati marinar mdërsa prindërit e tij e kanë lënë jashtë vëmendjes duke u marrë me një realizim videoje me siguri për Instagram. Tre vjeçari vendos të ...
InFokusi | 13-Aug-2019 10:32
Ky është momenti tronditës që Gabriel Bonor kërcen nga maja e një shtrati marinar mdërsa prindërit e tij e kanë lënë jashtë vëmendjes duke u marrë me një realizim videoje me siguri për Instagram. Tre vjeçari vendos të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved