ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 18:18

Turistët bllokohen në trafik/ Akset nacionale në veri dhe jug, të mbingarkuara

Turistët bllokohen në trafik/ Akset nacionale në veri dhe jug, të mbingarkuara
Segmenti rrugor nga Thumana në drejtim të Fushë Krujës, po përjeton trafik të rënduar në këto ditë të nxehta të gushtit. Radha e makinave të cilat ecin shumë ngadalë, është mbi disa kilometra. Ky trafik, po vijon i ...
Top Channel | 13-Aug-2019 19:44
Segmenti rrugor nga Thumana në drejtim të Fushë Krujës, po përjeton trafik të rënduar në këto ditë të nxehta të gushtit. Radha e makinave të cilat ecin shumë ngadalë, është mbi disa kilometra. Ky trafik, po vijon i ...

Vlora vuan nga trafiku/ Në mëngjes dhe në mbrëmje krijohen radhë me makina
Vlora sërish është e mbingarkuar nga lëvizja e automjeteve. Çdo mëngjes në dalje të qytetit krijohet kjo radhë e gjateë dhe e lodhshme për pushuesit.
Top Channel | 13-Aug-2019 15:17
Vlora sërish është e mbingarkuar nga lëvizja e automjeteve. Çdo mëngjes në dalje të qytetit krijohet kjo radhë e gjateë dhe e lodhshme për pushuesit.

Trafiku i rënduar i pushimeve; Ende ka fluks në akset kryesore nacionale
Rrugët nacionale nga veriu dhe në jug janë sërish të mbingarkuara nga trafiku. Rruga Thumanë-Fushë Krujë, hyrja dhe dalja e Tiranes si dhe rruga dalëse nga qyteti i Vlorës janë kthyer në problem për numrin e madh të ...
Top Channel | 13-Aug-2019 15:17
Rrugët nacionale nga veriu dhe në jug janë sërish të mbingarkuara nga trafiku. Rruga Thumanë-Fushë Krujë, hyrja dhe dalja e Tiranes si dhe rruga dalëse nga qyteti i Vlorës janë kthyer në problem për numrin e madh të ...

Dyndje dhe në portin e Vlorës, nga fillimi i gushtit kanë mbëritur 15.800 persona
Fluks të shtuar udhëtarësh ka edhe në portin e Vlorës. 1600 persona kanë mbërritur sot me dy tragetet e linjës Vlorë-Brindisi, ndërsa 6300 është numri i tyre vetëm këto tri ditë të fundit.
Top Channel | 13-Aug-2019 15:17
Fluks të shtuar udhëtarësh ka edhe në portin e Vlorës. 1600 persona kanë mbërritur sot me dy tragetet e linjës Vlorë-Brindisi, ndërsa 6300 është numri i tyre vetëm këto tri ditë të fundit.

FOTOT: Vapë dhe trafik, Shqipëria nën ”pushtetin” e të nxehtit
Prej disa ditësh vendi është “pushtuar” nga temperatura tepër të larta. Shumë qytetarë janë drejtuar drejt detit dhe kjo ka sjell trafik të rënduar në disa akse. Ndërkohë ka pasur dhe nga ata qytetarë që për tu freskuar ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 15:35
Prej disa ditësh vendi është “pushtuar” nga temperatura tepër të larta. Shumë qytetarë janë drejtuar drejt detit dhe kjo ka sjell trafik të rënduar në disa akse. Ndërkohë ka pasur dhe nga ata qytetarë që për tu freskuar ...

Fluks i lartë në Korçë, qytetarët mësyjnë qytetin juglindor
KORÇË Ashtu si dje edhe ditën e sotme ka patur fluks të lartë në hyrje dhe në dalje të qarkut të Korçës. Gazetarja e “BalkanWeb”, Lorena Kodra raporton se në 24 orët e fundit në Kapshticë kanë hyrë 5751 persona dhe kanë ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 12:58
KORÇË Ashtu si dje edhe ditën e sotme ka patur fluks të lartë në hyrje dhe në dalje të qarkut të Korçës. Gazetarja e “BalkanWeb”, Lorena Kodra raporton se në 24 orët e fundit në Kapshticë kanë hyrë 5751 persona dhe kanë ...

Vlorë, trafik edhe në mbrëmje/ Radhë kilometrike, nga Orikumi në qytet rruga përshkohej për 2 orë
Trafik i rënduar edhe gjatë mbrëmjes të së hënës në gjithë vijën bregdetare të qytetit të Vlorës.
Top Channel | 12-Aug-2019 23:49
Trafik i rënduar edhe gjatë mbrëmjes të së hënës në gjithë vijën bregdetare të qytetit të Vlorës.

Fluks në portin e Vlorës, vijnë emigrantët e turistët
Vetëm këtë te marte ne portin e Vlorës, kane hyre 1600 emigrante dhe turiste te cilët kane mbërritur me 2 tragete te linjës Vlore-Brindisi, ndërsa ne tre ditët e fundit numri i tyre llogaritet ne 6300. Autoritet ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 14:31
Vetëm këtë te marte ne portin e Vlorës, kane hyre 1600 emigrante dhe turiste te cilët kane mbërritur me 2 tragete te linjës Vlore-Brindisi, ndërsa ne tre ditët e fundit numri i tyre llogaritet ne 6300. Autoritet ...

Dyndje turistësh në Korçë, trafik në akset kryesore
Akset kryesore të Korçës janë përballur me trafik, për shkak të kthimit të emigrantëve dhe të pranisë së turistëve, të cilët kanë zgjedhur për të kaluar jo vetëm pushimet, por për tu bërë edhe pjesë e Festës së Birrës ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 13:15
Akset kryesore të Korçës janë përballur me trafik, për shkak të kthimit të emigrantëve dhe të pranisë së turistëve, të cilët kanë zgjedhur për të kaluar jo vetëm pushimet, por për tu bërë edhe pjesë e Festës së Birrës ...

Punime te Ura e Kukësit, makinat rresht kilometrik në Rr. e Kombit
mapo.al Trafiku i rënduar në Rrugën e Kombit, në aksin Morinë – Ura e Drinit ka bërë që të shtohen forcat e policisë për të ndihmuar në lëvizjen e mjeteve, por edhe sportelet në pikën kufitare, për të lehtësuar kalimin. ...
Mapo | 12-Aug-2019 20:37
mapo.al Trafiku i rënduar në Rrugën e Kombit, në aksin Morinë – Ura e Drinit ka bërë që të shtohen forcat e policisë për të ndihmuar në lëvizjen e mjeteve, por edhe sportelet në pikën kufitare, për të lehtësuar kalimin. ...

Dyndje drejt plazheve/ Fluks automjetesh nga kufiri në Morinë, deri në Vlorë
Mëngjesi i kësaj të hënë është shoqëruar me një fluks të jashtëzakonshëm automjetesh që po hyjnë në Shqipëri.
Top Channel | 12-Aug-2019 19:35
Mëngjesi i kësaj të hënë është shoqëruar me një fluks të jashtëzakonshëm automjetesh që po hyjnë në Shqipëri.

Bllokohet Vlora, 1 orë për të përshkruar 5 km rrugë
Qyteti i Vlorës është paralizuar sot si pasojë e trafikut të rënduar. Trafiku ka nisur që në orën 08:00 dhe situata vijon të jetë ende e rënduar. Për të përshkruar aksin rrugor nga zona e Skelës deri tek tuneli në Ujin ...
Top Channel | 12-Aug-2019 14:36
Qyteti i Vlorës është paralizuar sot si pasojë e trafikut të rënduar. Trafiku ka nisur që në orën 08:00 dhe situata vijon të jetë ende e rënduar. Për të përshkruar aksin rrugor nga zona e Skelës deri tek tuneli në Ujin ...

Tre tragete ankorohen në Durrës, 4600 pasagjerë mësyjnë bregdetin
DURRËS Pikat kufitare dhe portet e vendit prej ditësh janë përballur me një fluks të shtuar lëvizjesh, kryesisht në hyrje. Gjatë ditës së sotëm karvane të gjata me mjete janë regjistruar në pikën kufitare të Morinës në ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 14:11
DURRËS Pikat kufitare dhe portet e vendit prej ditësh janë përballur me një fluks të shtuar lëvizjesh, kryesisht në hyrje. Gjatë ditës së sotëm karvane të gjata me mjete janë regjistruar në pikën kufitare të Morinës në ...

Vapë dhe trafik! Shikoni se çfarë ndodh në rrugët e Shqipërisë këtë javë
Segmenti rrugor nga Thumana në drejtim të Fushë Krujës, po përjeton trafik të rënduar në këto ditë të nxehta të gushtit. Radha e makinave të cilat ecin shumë ngadalë, është mbi disa kilometra. Ky trafik, po vijon i ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 21:19
Segmenti rrugor nga Thumana në drejtim të Fushë Krujës, po përjeton trafik të rënduar në këto ditë të nxehta të gushtit. Radha e makinave të cilat ecin shumë ngadalë, është mbi disa kilometra. Ky trafik, po vijon i ...

Turistët bllokohen në trafik, akset nacionale në veri dhe jug, të mbingarkuara
Segmenti rrugor nga Thumana në drejtim të Fushë Krujës, po përjeton trafik të rënduar në këto ditë të nxehta të gushtit. Radha e makinave të cilat ecin shumë ngadalë, është mbi disa kilometra. Ky trafik, po vijon i ...
Zeri | 13-Aug-2019 20:04
Segmenti rrugor nga Thumana në drejtim të Fushë Krujës, po përjeton trafik të rënduar në këto ditë të nxehta të gushtit. Radha e makinave të cilat ecin shumë ngadalë, është mbi disa kilometra. Ky trafik, po vijon i ...

Turistët bllokohen në trafik, akset nacionale në veri dhe jug, të mbingarkuara
Radha e makinave të cilat ecin shumë ngadalë, është mbi disa kilometra. Ky trafik, po vijon i tillë që prej një jave duke bllokuar kështu një aks të rëndësishëm nacional. Trafiku i rënduar është regjistruar që në orët e ...
Lajminet | 13-Aug-2019 20:00
Radha e makinave të cilat ecin shumë ngadalë, është mbi disa kilometra. Ky trafik, po vijon i tillë që prej një jave duke bllokuar kështu një aks të rëndësishëm nacional. Trafiku i rënduar është regjistruar që në orët e ...

Trafik i çmendur në autostradën Fushë Krujë – Thumanë
Superstrada nga Fushë Kruja në Thumanë është bërë e pakalueshme. Prej ditësh trafiku në këtë rrugë është i rënduar por ditën e sotme siç raporton gazetari i ABC News Ahmet Zani në një gjatësi prej dy km rruga është ...
ABCNews | 13-Aug-2019 13:12
Superstrada nga Fushë Kruja në Thumanë është bërë e pakalueshme. Prej ditësh trafiku në këtë rrugë është i rënduar por ditën e sotme siç raporton gazetari i ABC News Ahmet Zani në një gjatësi prej dy km rruga është ...

Pamjet e trafikut në Vlorë, çdo mëngjes dhe darkë vargu i makinave mban me orë qytetarët në rrugë
Vlora sërish është e mbingarkuar nga lëvizja e automjeteve. Çdo mëngjes në dalje të qytetit krijohet kjo radhë e gjateë dhe e lodhshme për pushuesit. Dita e hënë ishte edhe më e ngarkuara në trafik, kjo për shkak se në ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 16:32
Vlora sërish është e mbingarkuar nga lëvizja e automjeteve. Çdo mëngjes në dalje të qytetit krijohet kjo radhë e gjateë dhe e lodhshme për pushuesit. Dita e hënë ishte edhe më e ngarkuara në trafik, kjo për shkak se në ...

Fluks në portin e Durrësit, 4600 persona dhe 1mij makina mësyjnë bregdetin
Pikat kufitare dhe portet e vendit prej ditësh janë përballur me një fluks të shtuar lëvizjesh, kryesisht në hyrje. E njëjta situatë paraqitet edhe në portin e Durrësit. Gjatë ditës së sotëm karvane të gjata me mjete ...
Telegraf | 12-Aug-2019 14:38
Pikat kufitare dhe portet e vendit prej ditësh janë përballur me një fluks të shtuar lëvizjesh, kryesisht në hyrje. E njëjta situatë paraqitet edhe në portin e Durrësit. Gjatë ditës së sotëm karvane të gjata me mjete ...

Dyndje masive e turistëve nga të katër anët, mësyjnë qytetin juglindor
Siç është raportuar këto ditë se ka një fluks të shtuar të turistëve në pikat kufitare të Durrësit dhe Morinës në Kukës, ditën e sotme është shënuar një fluks i lartë shtetasish në hyrje dhe në dalje të pikave kufitare ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 14:09
Siç është raportuar këto ditë se ka një fluks të shtuar të turistëve në pikat kufitare të Durrësit dhe Morinës në Kukës, ditën e sotme është shënuar një fluks i lartë shtetasish në hyrje dhe në dalje të pikave kufitare ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved