ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 18:18

Vajzat shkodrane bëjnë historinë në Champions League me Vllazninë

Vajzat shkodrane bëjnë historinë në Champions League me Vllazninë
Skuadra e futbollit të femrave të Vllaznisë ka bërë historinë në Champions League, duke arritur të kualifikohet për në turin e dytë të këtij kompeticioni. Vajzat shkodrane i mbyllën ndeshjet e grupit në vendin e parë me ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 20:23
Skuadra e futbollit të femrave të Vllaznisë ka bërë historinë në Champions League, duke arritur të kualifikohet për në turin e dytë të këtij kompeticioni. Vajzat shkodrane i mbyllën ndeshjet e grupit në vendin e parë me ...

Vajzat e KFF Mitrovica arrijnë të kualifikohen në Ligën e Kampionëve
Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të cilat kanë ...
AlbInfo | 13-Aug-2019 22:49
Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të cilat kanë ...

Mitrovica bën historinë, kualifikohet në rrethin e dytë të “Champions”-it
Skuadra kampione e Kosovës në futboll në konkurrencën e femrave, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit tonë. Kampionet e vendit tonë kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së ...
Flaka | 13-Aug-2019 21:50
Skuadra kampione e Kosovës në futboll në konkurrencën e femrave, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit tonë. Kampionet e vendit tonë kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së ...

Klubi i femrave nga Mitrovica shkruan historinë: Ekipi i parë që kualifikohet në Champions League
Klubi i Futbollistik i femrave nga Mitrovica, FKK Mitrovica, ka shkruajtur historinë në arenën ndërkombëtare të futbollit. Ekipi nga Kosova është në mesin e 32 skuadrave më të mira në Champions League. Vashat ...
Medial | 13-Aug-2019 21:25
Klubi i Futbollistik i femrave nga Mitrovica, FKK Mitrovica, ka shkruajtur historinë në arenën ndërkombëtare të futbollit. Ekipi nga Kosova është në mesin e 32 skuadrave më të mira në Champions League. Vashat ...

Klubi i femrave nga Mitrovica shkruan historinë: Ekipi i parë që kualifikohet në Champions League
Klubi i Futbollistik i femrave nga Mitrovica, FKK Mitrovica, ka shkruajtur historinë në arenën ndërkombëtare të futbollit. Ekipi nga Kosova është në mesin e 32 skuadrave më të mira në Champions League. Vashat ...
Klan Kosova | 13-Aug-2019 21:17
Klubi i Futbollistik i femrave nga Mitrovica, FKK Mitrovica, ka shkruajtur historinë në arenën ndërkombëtare të futbollit. Ekipi nga Kosova është në mesin e 32 skuadrave më të mira në Champions League. Vashat ...

Vajzat e KFF Mitrovica arrijnë të kualifikohen në Ligën e Kampionëve
Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të cilat kanë ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 21:03
Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të cilat kanë ...

Vajzat e KFF Mitrovica arrijnë të kualifikohen në Ligën e Kampionëve
Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të cilat kanë ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 20:41
Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të cilat kanë ...

Vllaznia dhe Mitrovica shkruajnë historinë, vashat e Dragonit turpërohen sërish
Derisa dy skuadrat përfaqësuese shqiptare, Vllaznia nga Shqipëria dhe Mitrovica nga Kosova shkruajtën historinë, duke u kualifikuar për në mesin e 32 skuadrave më të mira europaine, ekipi i femrave të Dragon nga ...
InfoSport.mk | 13-Aug-2019 20:26
Derisa dy skuadrat përfaqësuese shqiptare, Vllaznia nga Shqipëria dhe Mitrovica nga Kosova shkruajtën historinë, duke u kualifikuar për në mesin e 32 skuadrave më të mira europaine, ekipi i femrave të Dragon nga ...

Real Madridi “harron” Pogban, në sulm për talentin e Ajax-it
Kampionia e Kosovës në futboll për femra, KFF Mitrovica ka shënuar histori. Kjo pasi, vashat kosovare kanë arritur të shënojnë fitore edhe në ndeshjen e fundit ndaj Breznicës, kampione e Malit të Zi, në ndeshjen që edhe ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 20:04
Kampionia e Kosovës në futboll për femra, KFF Mitrovica ka shënuar histori. Kjo pasi, vashat kosovare kanë arritur të shënojnë fitore edhe në ndeshjen e fundit ndaj Breznicës, kampione e Malit të Zi, në ndeshjen që edhe ...

Historike, femrat e Vllaznisë dhe Mitrovicës kalojnë grupin paraeliminatorë të LK
Dy skuadrat shqiptare në konkurrencë të femrave, Vllaznia e Shkodrës dhe KFF Mitrovica kanë shkruar historinë, teksa sot arritën që të kualifikohen në mesin e 32 skuadrave më të mira europiane, duke kaluar fazën në ...
InfoSport.mk | 13-Aug-2019 19:54
Dy skuadrat shqiptare në konkurrencë të femrave, Vllaznia e Shkodrës dhe KFF Mitrovica kanë shkruar historinë, teksa sot arritën që të kualifikohen në mesin e 32 skuadrave më të mira europiane, duke kaluar fazën në ...

Madheshtore: Skuadra kosovare kalon grupin paraleminator në Ligën e Kampionëve
Skuadra e futbollit të femrave “Mitrovica” ka shënuar një sukses historikë duke dalë e para në grupin e dytë parakualifikues në Ligën e Kampionëve, derisa në ndeshjen e fundit ka triumfuar përballë ZFK Breznicës me ...
Zeri | 13-Aug-2019 19:54
Skuadra e futbollit të femrave “Mitrovica” ka shënuar një sukses historikë duke dalë e para në grupin e dytë parakualifikues në Ligën e Kampionëve, derisa në ndeshjen e fundit ka triumfuar përballë ZFK Breznicës me ...

Historike, KFF Mitrovicë në mesin e 32 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve Klubi Femrave të Futbollit Mitrovica ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm sonte duke u kualifikuar në mesin e 32 skuadrave më të mira të Ligës së Kampionëve në Eu
Klubi Femrave të Futbollit Mitrovica ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm sonte duke u kualifikuar në mesin e 32 skuadrave më të mira të Ligës së Kampionëve në Europë. KFF Mitrovica kishte shënuar fitoren e parë ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 19:45
Klubi Femrave të Futbollit Mitrovica ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm sonte duke u kualifikuar në mesin e 32 skuadrave më të mira të Ligës së Kampionëve në Europë. KFF Mitrovica kishte shënuar fitoren e parë ...

Historike, KFF Mitrovicë në mesin e 32 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve
Klubi Femrave të Futbollit Mitrovica ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm sonte duke u kualifikuar në mesin e 32 skuadrave më të mira të Ligës së Kampionëve në Europë KFF Mitrovica kishte shënuar fitoren e parë ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 19:44
Klubi Femrave të Futbollit Mitrovica ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm sonte duke u kualifikuar në mesin e 32 skuadrave më të mira të Ligës së Kampionëve në Europë KFF Mitrovica kishte shënuar fitoren e parë ...

Mitrovica kualifikohet në Champions League
Përderisa ekipet nga Superliga e Kosovës në kategorinë e meshkujve nuk arritën për 3 vite të kualifikohen, atë e bëjnë vashat nga Mitrovica. Me golin e Kaltrina Biqkaj përmes penalltisë në minutën 89 kundër ekipit ...
InFokusi | 13-Aug-2019 19:44
Përderisa ekipet nga Superliga e Kosovës në kategorinë e meshkujve nuk arritën për 3 vite të kualifikohen, atë e bëjnë vashat nga Mitrovica. Me golin e Kaltrina Biqkaj përmes penalltisë në minutën 89 kundër ekipit ...

KFF Mitrovica bën historinë, kualifikohet në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve
Skuadra kampione e Kosovës në konkurrencën e femrave, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit tonë. Kampionet e vendit tonë kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve, ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 19:37
Skuadra kampione e Kosovës në konkurrencën e femrave, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit tonë. Kampionet e vendit tonë kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve, ...

Mitrovica shkruan historinë, kualifikohet në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve
Vashat e Mitrovicës kanë shkruar historinë me fitoren e regjistruar pasditen e sotme (e martë). Kampionet e Kosovës kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve pas përfundimit si lidere të ...
Arbresh | 13-Aug-2019 19:44
Vashat e Mitrovicës kanë shkruar historinë me fitoren e regjistruar pasditen e sotme (e martë). Kampionet e Kosovës kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve pas përfundimit si lidere të ...

Kff Mitrovica shkruan historinë, kalon tutje në Ligën e Kampionëve
Skuadra nga Mitrovica ka siguruar kalimin në fazën tjetër të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve, pasi ka shënuar edhe fitoren e tretë në kuadër të Grupit 2. Kff Mitrovica, në ndeshjen e tretë ka mposhtur 1:0 skuadrën ...
Lajminet | 13-Aug-2019 19:30
Skuadra nga Mitrovica ka siguruar kalimin në fazën tjetër të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve, pasi ka shënuar edhe fitoren e tretë në kuadër të Grupit 2. Kff Mitrovica, në ndeshjen e tretë ka mposhtur 1:0 skuadrën ...

Ndeshje historike për vashat e Mitrovicës, vetëm një pikë larg kualifikimit në fazën nokaut të LK
KFF Mitrovica ka pasur një rrugëtim mjaft të suksesshëm në arenën ndërkombëtare, dhe sot ato mund ta fusin në histori pjesëmarrjen e tyre. Vashat tona nga qyteti verior janë vetëm një pikë larg arritjes së fazës nokaut, ...
Lajminet | 13-Aug-2019 11:49
KFF Mitrovica ka pasur një rrugëtim mjaft të suksesshëm në arenën ndërkombëtare, dhe sot ato mund ta fusin në histori pjesëmarrjen e tyre. Vashat tona nga qyteti verior janë vetëm një pikë larg arritjes së fazës nokaut, ...

Vetëm barazimi i mjafton skuadrës kosovare që ta shkruajë historinë në Ligën e Kampionëve
Skuadra kosovare e futbollit të femrave Mitrovica e ka nisur fazën eliminatore në Ligën e Kampionëve në mënyrën më të mirë të mundshme. KFF Mitrovica ka regjistruar dy fitore nga dy ndeshjet e para të zhvilluara në ...
Zeri | 13-Aug-2019 10:17
Skuadra kosovare e futbollit të femrave Mitrovica e ka nisur fazën eliminatore në Ligën e Kampionëve në mënyrën më të mirë të mundshme. KFF Mitrovica ka regjistruar dy fitore nga dy ndeshjet e para të zhvilluara në ...

Mitrovica sot kërkon kualifikimin historik në “Champions”
Të premten tërhiqet shorti për 116 e finales në Ligën e Kampionëve për futbolliste. Te kampionia kosovare, Mitrovica, kanë shumë besim se do të jenë pjesë e këtij shorti, që tërhiqet në Nyon. Besim se do të jenë në ...
EkonomiaOnline | 13-Aug-2019 09:48
Të premten tërhiqet shorti për 116 e finales në Ligën e Kampionëve për futbolliste. Te kampionia kosovare, Mitrovica, kanë shumë besim se do të jenë pjesë e këtij shorti, që tërhiqet në Nyon. Besim se do të jenë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved