ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 19:40

USAID fton artistët e rinj të dërgojnë vepra arti

USAID fton artistët e rinj të dërgojnë vepra arti
USAID në Kosovë, ka kënaqësinë të ftojë artistë të rinj të dërgojnë vepra arti për fushatën "Imagjinoni Kosovën”.Si e imagjinoni ju Kosovën? Qëllimi i fushatës është të portretizojë zhvillimin pozitiv të Kosovës ...
Zeri | 13-Aug-2019 13:58
USAID në Kosovë, ka kënaqësinë të ftojë artistë të rinj të dërgojnë vepra arti për fushatën "Imagjinoni Kosovën”.Si e imagjinoni ju Kosovën? Qëllimi i fushatës është të portretizojë zhvillimin pozitiv të Kosovës ...

USAID fton artistët e rinj të dergojnë vepra arti
USAID në Kosovë, ka kënaqësinë të ftojë artistë të rinj të dërgojnë vepra arti për fushatën “Imagjinoni Kosovën”.Si e imagjinoni ju Kosovën? Qëllimi i fushatës është të portretizojë zhvillimin pozitiv të Kosovës ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 13:37
USAID në Kosovë, ka kënaqësinë të ftojë artistë të rinj të dërgojnë vepra arti për fushatën “Imagjinoni Kosovën”.Si e imagjinoni ju Kosovën? Qëllimi i fushatës është të portretizojë zhvillimin pozitiv të Kosovës ...

Muzeu i Artit Amerikan në koleksion të përhershëm ka 23 mijë vepra nga 3400 artistë
Muzeu i Artit Amerikan, i njohur joformalisht si "Whitney", është një muze arti në “Manhattan”. Ai u themelua në vitin 1930 nga Gertrude Vanderbilt Whitney, një socialist i pasur dhe i shquar i socializmit dhe i artit ...
Zeri | 13-Aug-2019 09:53
Muzeu i Artit Amerikan, i njohur joformalisht si "Whitney", është një muze arti në “Manhattan”. Ai u themelua në vitin 1930 nga Gertrude Vanderbilt Whitney, një socialist i pasur dhe i shquar i socializmit dhe i artit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved