ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 18:39

Tinguj kitare në Amfiteatrin e Durrësit

Tinguj kitare në Amfiteatrin e Durrësit
Mircea Stefan Gogoncea nga Rumania dhe Arturo Castro Nogueras nga Meksika dy virtuozë të kitarës klasike, do luajnë pjesë të ndryshme të muzikës botërore duke i dhuruar publikut një mbrëmje të veçantë mes tingujve të ...
AlbInfo | 13-Aug-2019 22:05
Mircea Stefan Gogoncea nga Rumania dhe Arturo Castro Nogueras nga Meksika dy virtuozë të kitarës klasike, do luajnë pjesë të ndryshme të muzikës botërore duke i dhuruar publikut një mbrëmje të veçantë mes tingujve të ...

Tinguj kitare në Amfiteatrin e Durrësit
Mircea Stefan Gogoncea nga Rumania dhe Arturo Castro Nogueras nga Meksika, dy virtuoze te kitares klasike do luajne pjese te ndryshme te muzikes boterore duke i dhuruar publikut nje mbremje te veçante mes tingujve te ...
ikub.al | 13-Aug-2019 17:01
Mircea Stefan Gogoncea nga Rumania dhe Arturo Castro Nogueras nga Meksika, dy virtuoze te kitares klasike do luajne pjese te ndryshme te muzikes boterore duke i dhuruar publikut nje mbremje te veçante mes tingujve te ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved