ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 18:18

Tenori Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale

Tenori Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale
Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 23:25
Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i ...

Tenori Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale
Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 19:48
Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i ...

Shpiket fotokamera me rreze x
Fotografimi i atomeve, proteinave dhe viruseve me shpejtësi shumë të madhe tani është i mundur. Në një kongres shkencor në Hamburg, një strukturë kërkimore paraqiti fotokamerën me rreze x. Bëhet fjalë për një kamera që ...
Flaka | 13-Aug-2019 22:42
Fotografimi i atomeve, proteinave dhe viruseve me shpejtësi shumë të madhe tani është i mundur. Në një kongres shkencor në Hamburg, një strukturë kërkimore paraqiti fotokamerën me rreze x. Bëhet fjalë për një kamera që ...

Placido Domingo akuzohet për ngacmim seksual
Këngëtari i operave, Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave. Tetë këngëtarë dhe një kërcimtare pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll nga fundi i viteve 1980, sipas ...
Arbresh | 13-Aug-2019 22:03
Këngëtari i operave, Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave. Tetë këngëtarë dhe një kërcimtare pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll nga fundi i viteve 1980, sipas ...

Ankesa ndaj Placido Domingos për ngacmime seksuale të grave
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...
Portalb | 13-Aug-2019 21:53
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...

Tenori i njohur, Placido Domingo, akuzohet për ngacmim seksual
Tenori i njohur Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual, nga disa gra. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i viteve 1980, shkruan ...
Dritare | 13-Aug-2019 21:44
Tenori i njohur Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual, nga disa gra. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i viteve 1980, shkruan ...

Abuzime seksuale edhe në Opera? Tetë femra akuzojnë tenorin Placido Domingo
Tetë këngëtare dhe kërcimtare kanë akuzuar tenorin me famë botërore Placido Domingo se i ka ngacmuar seksualisht gjatë takimeve që kanë pasur me të përgjatë 30 viteve, duke filluar nga fundi i viteve 1980. Femrat ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 18:10
Tetë këngëtare dhe kërcimtare kanë akuzuar tenorin me famë botërore Placido Domingo se i ka ngacmuar seksualisht gjatë takimeve që kanë pasur me të përgjatë 30 viteve, duke filluar nga fundi i viteve 1980. Femrat ...

Tenori spanjoll Domingo akuzohet për ngacmime seksuale
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 21:03
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...

Tenori me famë botërore Placido Domingo akuzohet për ngacmim seksual nga tetë femra
Tenori me famë botërore Placido Domingo akuzohet për ngacmim seksual nga tetë këngëtare dhe kërcimtare. Ato pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht gjatë takimeve që kanë pasur me të përgjatë 30 viteve, duke filluar ...
Politiko | 13-Aug-2019 20:23
Tenori me famë botërore Placido Domingo akuzohet për ngacmim seksual nga tetë këngëtare dhe kërcimtare. Ato pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht gjatë takimeve që kanë pasur me të përgjatë 30 viteve, duke filluar ...

Placindo Domingo akuzohet për ngacmim seksual
Legjenda e operës, Placindo Domingo, po akuzohet për ngacmim seksual. Akuzat kanë të bëjnë me sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Sipas grave që e kanë paditur Domingon, ai i ka ndëshkuar ...
Klan Kosova | 13-Aug-2019 19:50
Legjenda e operës, Placindo Domingo, po akuzohet për ngacmim seksual. Akuzat kanë të bëjnë me sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Sipas grave që e kanë paditur Domingon, ai i ka ndëshkuar ...

Tenori Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale
Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i ...
Radio Evropa e Lire | 13-Aug-2019 19:44
Këngëtari i operas, Placido Domingo, është akuzuar për ngacmim seksual të disa grave, përgjatë disa dekadash. Tetë këngëtare dhe një kërcimtare, pretendojnë se ishin ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i ...

Tenori spanjoll Domingo akuzohet për ngacmime seksuale
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 19:16
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...

Ankesa ndaj Placido Domingos për ngacmime seksuale të grave
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...
Zeri Amerikes | 13-Aug-2019 18:19
Ndaj legjendës së operës Placido Domingo janë ngritur ankesa për sjellje të pahijshme seksuale ndaj grave gjatë dekadave. Disa nga akuzueset ankohen se ai i ka ndëshkuar profesionalisht kur ato kanë refuzuar sjelljet e ...

Tenori i famshëm Placito Domingo akuzohet për ngacmim seksual
Tenori i famshëm Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual. Akuzat janë bërë nga një numër i konsiderueshëm femrash, në një denoncim në agjencinë e lajmeve “Asoshiejtid Pres”. Vetë artisti i ka hedhur poshtë ...
ABCNews | 13-Aug-2019 15:35
Tenori i famshëm Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual. Akuzat janë bërë nga një numër i konsiderueshëm femrash, në një denoncim në agjencinë e lajmeve “Asoshiejtid Pres”. Vetë artisti i ka hedhur poshtë ...

Tenori i famshëm Placito Domingo akuzohet për ngacmim seksual
Tenori i famshëm Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual. Akuzat janë bërë nga një numër i konsiderueshëm femrash, në një denoncim në agjencinë e lajmeve “Asoshiejtid Pres”. Vetë artisti i ka hedhur poshtë ...
Medial | 13-Aug-2019 17:42
Tenori i famshëm Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual. Akuzat janë bërë nga një numër i konsiderueshëm femrash, në një denoncim në agjencinë e lajmeve “Asoshiejtid Pres”. Vetë artisti i ka hedhur poshtë ...

Tenori i famshëm, Domingo akuzohet për ngacmime seksuale
Tenori i famshëm me origjinë spanjolle Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale. Gra të ndryshme kanë thënë për agjencinë amerikane të lajmeve ‘Associated Press’ se super ylli i operës është përpjekur t’i detyrojë ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 15:03
Tenori i famshëm me origjinë spanjolle Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale. Gra të ndryshme kanë thënë për agjencinë amerikane të lajmeve ‘Associated Press’ se super ylli i operës është përpjekur t’i detyrojë ...

Tenori spanjoll Placido Domingo, ngacmim seksual ndaj tre grave
Tenori me origjinë spanjolle Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale. Gra të ndryshme kanë thënë për agjencinë amerikane të lajmeve ‘Associated Press’ se tenori spanjoll është përpjekur t’i detyrojë për të kryer ...
Lapsi | 13-Aug-2019 12:10
Tenori me origjinë spanjolle Placido Domingo akuzohet për ngacmime seksuale. Gra të ndryshme kanë thënë për agjencinë amerikane të lajmeve ‘Associated Press’ se tenori spanjoll është përpjekur t’i detyrojë për të kryer ...

Zbulohet pas 30 vjetësh ana e errët e Placido Domingos
Për dekada me radhë, Placido Domingo, një nga figurat më të rëndësishme të operas në botë ka qenë ‘makthi’ i grave, pasi i shtrëngonte ato të kryenin marrëdhënie seksuale me të, madje edhe duke i ndëshkuar ...
Politiko | 13-Aug-2019 12:18
Për dekada me radhë, Placido Domingo, një nga figurat më të rëndësishme të operas në botë ka qenë ‘makthi’ i grave, pasi i shtrëngonte ato të kryenin marrëdhënie seksuale me të, madje edhe duke i ndëshkuar ...

Shpiket fotokamera me rreze x
Fotografimi i atomeve, proteinave dhe viruseve me shpejtësi shumë të madhe tani është i mundur. Në një kongres shkencor në Hamburg, një strukturë kërkimore paraqiti fotokamerën me rreze x. Bëhet fjalë për një kamera që ...
GazetaTema | 11-Aug-2019 18:47
Fotografimi i atomeve, proteinave dhe viruseve me shpejtësi shumë të madhe tani është i mundur. Në një kongres shkencor në Hamburg, një strukturë kërkimore paraqiti fotokamerën me rreze x. Bëhet fjalë për një kamera që ...

Shpiket fotokamera me rreze x, revolucion në studimin e materieve
Fotografimi i atomeve, proteinave dhe viruseve me shpejtësi shumë të madhe tani është i mundur. Në një kongres shkencor në Hamburg, një strukturë kërkimore paraqiti fotokamerën me rreze x. Bëhet fjalë për një kamerë që ...
Shenja | 12-Aug-2019 21:03
Fotografimi i atomeve, proteinave dhe viruseve me shpejtësi shumë të madhe tani është i mundur. Në një kongres shkencor në Hamburg, një strukturë kërkimore paraqiti fotokamerën me rreze x. Bëhet fjalë për një kamerë që ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved