ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 02:43

Të rinjtë gjermanë në Muzeun Historik Kombëtar

Të rinjtë gjermanë në Muzeun Historik Kombëtar
Te rinjte shprehen nje kenaqesi te vertete dhe u impresionuan shume nga historia e Shqiperise treguar nepermjet objekteve te ekspozuara ne Muzeun Historik Kombetar. Pjese e programit, perveç vizites ne Muzeun Historik ...
ikub.al | 13-Aug-2019 17:05
Te rinjte shprehen nje kenaqesi te vertete dhe u impresionuan shume nga historia e Shqiperise treguar nepermjet objekteve te ekspozuara ne Muzeun Historik Kombetar. Pjese e programit, perveç vizites ne Muzeun Historik ...

Gjermanët interesohen për historinë e Shqipërisë
Muzeu Historik Kombëtar Shqiptar u vizitua nga një grup të rinjsh gjermanë, të shoqëruar nga të rinjtë shqiptarë të Diasporës. Grupi i të rinjve, të shoqëruar nga Anduena Stephan, Konsulle Nderi e Shqipërisë në ...
AlbInfo | 13-Aug-2019 17:01
Muzeu Historik Kombëtar Shqiptar u vizitua nga një grup të rinjsh gjermanë, të shoqëruar nga të rinjtë shqiptarë të Diasporës. Grupi i të rinjve, të shoqëruar nga Anduena Stephan, Konsulle Nderi e Shqipërisë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved