ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/08/2019 02:59

Bebe Rexha. Një foto seksi dhe një sqarim për ata që s'e dinë...

Bebe Rexha. Një foto seksi dhe një sqarim për ata që s'e dinë...
Por kesaj radhe, reagimi vjen ndryshe. Ne ndihme ajo therret edhe nje foto te veten ku para pasqyres dhe me bikini teper te vogla, duket joshese dhe seksi si asnjehere me pare. Dhe krahas saj, edhe nje postim sqarues. ...
ikub.al | 13-Aug-2019 13:30
Por kesaj radhe, reagimi vjen ndryshe. Ne ndihme ajo therret edhe nje foto te veten ku para pasqyres dhe me bikini teper te vogla, duket joshese dhe seksi si asnjehere me pare. Dhe krahas saj, edhe nje postim sqarues. ...

Taylor Swift dhe Rita Ora i dalin në mbrojtje Bebe Rexhës, pasi e kriitkuan se është ‘e vjetër’ për të publikuar foto seksi
Bebe Rexha tregoi figurën e saj mahnitëse në Instagram të hënën, teksa një ekzekutiv i industrisë muzikore u ankua se ishte shumë e vjetër për të publikuar fotografi seksi. Tani këngëtaret e tjera Taylor Swift, 29 vjeçe ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 23:23
Bebe Rexha tregoi figurën e saj mahnitëse në Instagram të hënën, teksa një ekzekutiv i industrisë muzikore u ankua se ishte shumë e vjetër për të publikuar fotografi seksi. Tani këngëtaret e tjera Taylor Swift, 29 vjeçe ...

Gjiko publikon imazhe nga çastet e ëmbla me të birin: Atij nuk i intereson që unë kam koncerte
Reperi i njohur Gjiko ka qenë këtë verë mjaft i angazhuar me prurje muzikore të shumta. Ndonëse kjo verë e ka gjetur për herë të parë si baba, prapëseprapë reperi nuk i ka ndalur angazhimet dhe është munduar të jetë sa ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 22:49
Reperi i njohur Gjiko ka qenë këtë verë mjaft i angazhuar me prurje muzikore të shumta. Ndonëse kjo verë e ka gjetur për herë të parë si baba, prapëseprapë reperi nuk i ka ndalur angazhimet dhe është munduar të jetë sa ...

Për një vit 11 këngë dhe një milion ndjekës në Instagram, Tayna: Ky vit ka qenë ëndrra më e bukur
Reperja Tayna së fundmi ka shënuar një tjetër sukses. Ajo arriti shifrën e një milion ndjekësve në Instagram, falë sukseseve të shumta që arriti në vitin e parë të karrierës së saj. E lumtur për këtë gjë, reperja nga ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 20:04
Reperja Tayna së fundmi ka shënuar një tjetër sukses. Ajo arriti shifrën e një milion ndjekësve në Instagram, falë sukseseve të shumta që arriti në vitin e parë të karrierës së saj. E lumtur për këtë gjë, reperja nga ...

Bebe Rexha me lëvizje provokuese në koncertin e fundit, bën për vete publikun e saj
Ajo di gjithmonë të dhurojë një performancë të lezetshme për fansat e saj. Bebe Rexha performoi së fundmi para mijëra fansave në festivalin muzikor Outside Lands në Golden Gate Park në San Francisko të dielën, shkruan ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 17:16
Ajo di gjithmonë të dhurojë një performancë të lezetshme për fansat e saj. Bebe Rexha performoi së fundmi para mijëra fansave në festivalin muzikor Outside Lands në Golden Gate Park në San Francisko të dielën, shkruan ...

Albana Osmani duket më ndryshe pa makijazh
Është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun. Fjala është për moderatoren e njohur nga Shqipëria, Albana Osmani, e cila vazhdon t’i mbajë aktiv fansat e saj me postime të ndryshme. Zeshkania është duke i ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 14:30
Është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun. Fjala është për moderatoren e njohur nga Shqipëria, Albana Osmani, e cila vazhdon t’i mbajë aktiv fansat e saj me postime të ndryshme. Zeshkania është duke i ...

A do të kemi bashkëpunim mes Ledrit dhe Kleptos?
Reperi Ledri Vula shquhet si një nga reperët më të pëlqyer shqiptar, kjo për shkak të këngëve që ai sjell dhe vazhdimisht kthehen në hite, shkruan Indeksonline. Së fundmi faqja e ‘The Bloody Alboz’ në Instagram kanë ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 23:13
Reperi Ledri Vula shquhet si një nga reperët më të pëlqyer shqiptar, kjo për shkak të këngëve që ai sjell dhe vazhdimisht kthehen në hite, shkruan Indeksonline. Së fundmi faqja e ‘The Bloody Alboz’ në Instagram kanë ...

Xhinset e reja të Kendall Jenner po na bëjnë shumë konfuz!
Pak të famshëm i duan xhinset e tyre aq sa Kendall Jenner. Në fakt, modelja sjell stile të reja xhinsesh, çdo sezonë, pa pasur frikë të eksperimentojë me dukjen e saj. Edhe në veshjet e saj më të çuditshme ajo di se si ...
Prive | 13-Aug-2019 23:09
Pak të famshëm i duan xhinset e tyre aq sa Kendall Jenner. Në fakt, modelja sjell stile të reja xhinsesh, çdo sezonë, pa pasur frikë të eksperimentojë me dukjen e saj. Edhe në veshjet e saj më të çuditshme ajo di se si ...

Argëtim dhe punë! Elita dhe Gjiko po rregullojnë dhomën e djalit të tyre
Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë prindër krenarë të një vogëlushi tejet simpatik që erdhi në jetë në shkurt të këtij viti. Që nga ajo ditë, prindërit e famshëm u kujdesen që të ndanin imazhe të ...
Prive | 13-Aug-2019 22:58
Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë prindër krenarë të një vogëlushi tejet simpatik që erdhi në jetë në shkurt të këtij viti. Që nga ajo ditë, prindërit e famshëm u kujdesen që të ndanin imazhe të ...

Mimoza tregon linjat në bikini, seksi si asnjëherë më parë
Këngëtrja Mimoza Shkodra është shfaqur seksi si asnjëherë më parë, shkruan . Ajo e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram dhe duket tejet joshëse e veshur në bikini. View this post on Instagram A ...
Lajminet | 13-Aug-2019 22:53
Këngëtrja Mimoza Shkodra është shfaqur seksi si asnjëherë më parë, shkruan . Ajo e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram dhe duket tejet joshëse e veshur në bikini. View this post on Instagram A ...

Oriola Marashi joshëse në Instagram: Prisni derisa t’i marrë paratë e mia
Modelja shqiptare, Oriola Marashi, e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe në të duket mjaft seksi, shkruan . View this post on Instagram Wait until I get my money right . A post shared by Oriola ...
Lajminet | 13-Aug-2019 21:32
Modelja shqiptare, Oriola Marashi, e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe në të duket mjaft seksi, shkruan . View this post on Instagram Wait until I get my money right . A post shared by Oriola ...

Po përgatitet hiti i radhës, ja se me cilin këngëtarë do të bashkëpunojë Tayna
Ajo gjithmonë komentohet për linjat e saj trupore që janë perfekte, shkruan GazetaBlic. Flasim për Françeska Jaçe e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë. Çdo postim i saj në rrjetet sociale është më provokativ se ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 21:03
Ajo gjithmonë komentohet për linjat e saj trupore që janë perfekte, shkruan GazetaBlic. Flasim për Françeska Jaçe e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë. Çdo postim i saj në rrjetet sociale është më provokativ se ...

Reagimi i Dafina Zeqirit pas fjalëve që Rita Ora tha për të dhe Taynën
Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë saj ajo i ka ...
Albportali | 13-Aug-2019 21:03
Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë saj ajo i ka ...

Një portret familjar i aktores shqiptare, Almeda Abazi
Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi, këtë vit u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe aktori i famshmëm turk, Tolgahan Sayisman, mirëpritën fëmijën e parë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Efehan. ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 12:41
Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi, këtë vit u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe aktori i famshmëm turk, Tolgahan Sayisman, mirëpritën fëmijën e parë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Efehan. ...

Një baba si Gjiko, publikon imazhin më të ëmbël me djalin e tij
Reperi Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita, po e shijojnë çdo moment të rritjes së djalit të tyre, shkruan . Disa nga momentet më të bukura çifti po i ndajnë nëpërmjet fotografive e videove edhe me ndjekësit e tyre në ...
Lajminet | 13-Aug-2019 20:48
Reperi Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita, po e shijojnë çdo moment të rritjes së djalit të tyre, shkruan . Disa nga momentet më të bukura çifti po i ndajnë nëpërmjet fotografive e videove edhe me ndjekësit e tyre në ...

Lukaku tregon ndryshimet midis futbollit anglez dhe italian
Sulmuesi më i ri i Interit, belgu Romelu Lukaku i cili u zyrtarizua pak ditë më parë, dhe menjëherë është vënë nën urdhrat e teknikut Conte, ka folur pwr ndryshimet mes futbollit anglez dhe atij italian. “Është punë e ...
Zeri | 13-Aug-2019 20:40
Sulmuesi më i ri i Interit, belgu Romelu Lukaku i cili u zyrtarizua pak ditë më parë, dhe menjëherë është vënë nën urdhrat e teknikut Conte, ka folur pwr ndryshimet mes futbollit anglez dhe atij italian. “Është punë e ...

Soni Malaj së shpejti do t’i zbulojë sekretet e një trupi joshës
Para tri javësh ka sjell video projektin më të ri, “Te Quiero”, i cili është pritur mirë prej fansave. Bëhet fjalë për Soni Malajn, e cila njihet edhe për linjat joshëse dhe seksi trupore që posedon. Këngëtarja ka ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 11:49
Para tri javësh ka sjell video projektin më të ri, “Te Quiero”, i cili është pritur mirë prej fansave. Bëhet fjalë për Soni Malajn, e cila njihet edhe për linjat joshëse dhe seksi trupore që posedon. Këngëtarja ka ...

Tayna i gëzohet suksesit 1 vjeçar: Ishte ëndrra më e bukur
Reperja Tayna karrierën muzikore e nisi me një sukses të jashtëzakonshëm, shkruan . E më pas nuk u ndal asnjëherë së punuari projekte të reja muzikore me të cilat edhe arriti t’i mbajë pranë vetes fansat e saj të cilët ...
Lajminet | 13-Aug-2019 20:23
Reperja Tayna karrierën muzikore e nisi me një sukses të jashtëzakonshëm, shkruan . E më pas nuk u ndal asnjëherë së punuari projekte të reja muzikore me të cilat edhe arriti t’i mbajë pranë vetes fansat e saj të cilët ...

Françeska Jaçe sjellë një vallëzim sensual, mahnitë fansat e saj
Ajo gjithmonë komentohet për linjat e saj trupore që janë perfekte. Flasim për Françeska Jaçe e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë. Çdo postim i saj në rrjetet sociale është më provokativ se tjetri. I tillë ...
Zeri | 13-Aug-2019 20:16
Ajo gjithmonë komentohet për linjat e saj trupore që janë perfekte. Flasim për Françeska Jaçe e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë. Çdo postim i saj në rrjetet sociale është më provokativ se tjetri. I tillë ...

Aktori i njohur tallet sërish me Braçen: E bllokova detin, nuk kishte paguar kupon tatimor
Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka vijuar ta ironizojë dhe tallë sërish zv.kryeministrin e Shqipërisë Erion Braçe, duke postuar një video në rrjetin social. Veleshnja imiton Braçen me tone komike dhe thotë se ka ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 20:14
Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka vijuar ta ironizojë dhe tallë sërish zv.kryeministrin e Shqipërisë Erion Braçe, duke postuar një video në rrjetin social. Veleshnja imiton Braçen me tone komike dhe thotë se ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved