ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 16:02

Shkurt e shqip, angazhimi për ndryshim në gjysmëne dytë të shekullit xx dhe dy dekadat e fundit

Shkurt e shqip, angazhimi për ndryshim në gjysmëne dytë të shekullit xx dhe dy dekadat e fundit
Në dy dhjetëvjetëshit e parë, e veçmas në të dytin e shekullit XXI bisedohet shumë për ndryshim në qeverisjen e vendit, e ndryshimi aq i dëshiruar nuk po ndodh.
Kosova Press | 13-Aug-2019 08:28
Në dy dhjetëvjetëshit e parë, e veçmas në të dytin e shekullit XXI bisedohet shumë për ndryshim në qeverisjen e vendit, e ndryshimi aq i dëshiruar nuk po ndodh.

Nisma Socialdemokrate është shpresa për ndryshim
Në dy dhjetëvjetëshit e parë, e veçmas në të dytin e shekullit XXI bisedohet shumë për ndryshim në qeverisjen e vendit, e ndryshimi aq i dëshiruar nuk po ndodh. Nëse bëjmë njëkrahasim në mes angazhimeve për ndryshim në ...
EkonomiaOnline | 13-Aug-2019 05:10
Në dy dhjetëvjetëshit e parë, e veçmas në të dytin e shekullit XXI bisedohet shumë për ndryshim në qeverisjen e vendit, e ndryshimi aq i dëshiruar nuk po ndodh. Nëse bëjmë njëkrahasim në mes angazhimeve për ndryshim në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved