ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 00:05

Poletikanët reflektojnë në shoqërinë e mashtrimit

Poletikanët reflektojnë në shoqërinë e mashtrimit
Ali Hertica Në zgjedhjet e fundit, morën pjesë shumë kandidatë të çuditshëm që donin të merrnin një kafshatë nga votusit e shtetit dhe u ben pjes se parlamentit me diagnoza psikopate ,që shanin ,bertinin dhe përdornin ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 14:31
Ali Hertica Në zgjedhjet e fundit, morën pjesë shumë kandidatë të çuditshëm që donin të merrnin një kafshatë nga votusit e shtetit dhe u ben pjes se parlamentit me diagnoza psikopate ,që shanin ,bertinin dhe përdornin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved