ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 06:30

Oriola Marashi ‘tërbon’ shoferët rrugës, ja arsyeja…

Oriola Marashi ‘tërbon’ shoferët rrugës, ja arsyeja…
Modelja e njohur Oriola Marashi është shumë aktive në rrjetin socila Inatgram. Ajo herë pas herë publikon foto dhe video që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj. E së fundmi modelja po kalon pushimet e saja ...
Telegraf | 13-Aug-2019 18:47
Modelja e njohur Oriola Marashi është shumë aktive në rrjetin socila Inatgram. Ajo herë pas herë publikon foto dhe video që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj. E së fundmi modelja po kalon pushimet e saja ...

Oriola Marashi guxon të paraqitet pa grim, ja se si duket modelja
Oriola Marashi duket se po i shijon në maksimum këto ditë të nxehta, kjo pasi ajo ka zgjedhur të kaloj kohë në Ibiza të Spanjës, nga ku po pozon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. E përderisa femrat ditëve të sotme ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 19:23
Oriola Marashi duket se po i shijon në maksimum këto ditë të nxehta, kjo pasi ajo ka zgjedhur të kaloj kohë në Ibiza të Spanjës, nga ku po pozon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. E përderisa femrat ditëve të sotme ...

Oriola Marashi kërkon fëmijë… i thotë këngëtares: Do ta bëjmë bashkë? (FOTO)
Modelja Oriola Marashi dëshiron të bëhet me fëmijë. Krahas një postimi të Kylie Jenner me vajzën e saj, Oriola i ka komentuar këngëtares Beatrix Ramosaj që të bëhen edhe ato nëna. “A do ta bëjmë edhe një ne?”- i shkruan ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 18:49
Modelja Oriola Marashi dëshiron të bëhet me fëmijë. Krahas një postimi të Kylie Jenner me vajzën e saj, Oriola i ka komentuar këngëtares Beatrix Ramosaj që të bëhen edhe ato nëna. “A do ta bëjmë edhe një ne?”- i shkruan ...

Oriola Marashi guxon të paraqitet pa grim, ja se si duket modelja
Oriola Marashi duket se po i shijon në maksimum këto ditë të nxehta, kjo pasi ajo ka zgjedhur të kaloj kohë në Ibiza të Spanjës, nga ku po pozon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. E përderisa femrat ditëve të sotme ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 18:43
Oriola Marashi duket se po i shijon në maksimum këto ditë të nxehta, kjo pasi ajo ka zgjedhur të kaloj kohë në Ibiza të Spanjës, nga ku po pozon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. E përderisa femrat ditëve të sotme ...

Foto/ Oriola Marashi kërkon fëmijë, i lutet shoqes së ngushtë: Ta bëjmë edhe një ne
Modelja Oriola Marashi dëshiron të bëhet me fëmijë. Krahas një postimi të Kylie Jenner me vajzën e saj, Oriola i ka komentuar këngëtares Beatrix Ramosaj që të bëhen edhe ato nëna. “A do ta bëjmë edhe një ne?”-i shkruan ...
Lexo | 13-Aug-2019 18:25
Modelja Oriola Marashi dëshiron të bëhet me fëmijë. Krahas një postimi të Kylie Jenner me vajzën e saj, Oriola i ka komentuar këngëtares Beatrix Ramosaj që të bëhen edhe ato nëna. “A do ta bëjmë edhe një ne?”-i shkruan ...

Pl.as keq she.rri mes femrave, go.ditje me grushta e shishe në lokal, nje 36 vjeçare është arr.estuar(Video)
Një s.herr mes femrave ka ndodhur në një lokal. Në video shfaqen duke u god.itur me grushta e duke u kapur nga flokët. Sher.ri ka degraduar në godi.tje me shishe. Nuk dihen shkaqet e sher.rit dhe është dashur ndërhyrja ...
Lexo | 13-Aug-2019 17:49
Një s.herr mes femrave ka ndodhur në një lokal. Në video shfaqen duke u god.itur me grushta e duke u kapur nga flokët. Sher.ri ka degraduar në godi.tje me shishe. Nuk dihen shkaqet e sher.rit dhe është dashur ndërhyrja ...

Me kokën poshtë dhe të pasmet përpjetë, ‘çmendet’ Enca! Dredh vithet me bikini minimaliste (VIDEO)
Ajo rrëmben gjithmonë vëmendjen me format e saj të bëshme. Këngëtarja Enca Haxhia këtë herë ka thyer të gjitha pritshmëritë. Pa komplekse, buzë detit ajo ka dhuruar skena të zjarrta për të gjithë ndjekësit e saj. Veshur ...
Lexo | 13-Aug-2019 17:15
Ajo rrëmben gjithmonë vëmendjen me format e saj të bëshme. Këngëtarja Enca Haxhia këtë herë ka thyer të gjitha pritshmëritë. Pa komplekse, buzë detit ajo ka dhuruar skena të zjarrta për të gjithë ndjekësit e saj. Veshur ...

VIDEO: Plas sherri në lokal, gratë kapen prej flokësh
Ky është momenti i tmerrshëm kur plas një sherr midis 2 grave në një lokal . Në pamjet filmike do të shikoni se si gratë godasim me sende të forta njëra-tjetrën. Është dashur ndërhyrja e policisë që gratë të ndahen. Një ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 12:15
Ky është momenti i tmerrshëm kur plas një sherr midis 2 grave në një lokal . Në pamjet filmike do të shikoni se si gratë godasim me sende të forta njëra-tjetrën. Është dashur ndërhyrja e policisë që gratë të ndahen. Një ...

Mos e humbisni, Shkumbin Ismajli vjen me një hit të ri
Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 17:11
Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon ...

Oriola lë pa tekst kalimtarët, del me bikini mbi motor
Oriola Marashi njihet për veprimet provokuese që bën në rrejte sociale, posaçërisht fotot joshëse, shkruan . Së fundi, modelja ka shijuar pushimet në Ibiza të Spanjës, ku nuk i ka kursyer asapk imazhet atraktive. Por, ...
Lajminet | 13-Aug-2019 17:05
Oriola Marashi njihet për veprimet provokuese që bën në rrejte sociale, posaçërisht fotot joshëse, shkruan . Së fundi, modelja ka shijuar pushimet në Ibiza të Spanjës, ku nuk i ka kursyer asapk imazhet atraktive. Por, ...

Oriola Marashi kërkon fëmijë… i thotë këngëtares: Do ta bëjmë bashkë?
Modelja Oriola Marashi dëshiron të bëhet me fëmijë. Krahas një postimi të Kylie Jenner me vajzën e saj, Oriola i ka komentuar këngëtares Beatrix Ramosaj që të bëhen edhe ato nëna. “A do ta bëjmë edhe një ne?”-i shkruan ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 16:47
Modelja Oriola Marashi dëshiron të bëhet me fëmijë. Krahas një postimi të Kylie Jenner me vajzën e saj, Oriola i ka komentuar këngëtares Beatrix Ramosaj që të bëhen edhe ato nëna. “A do ta bëjmë edhe një ne?”-i shkruan ...

Oriola ‘tërbon’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motorit
Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon ...
Arbresh | 13-Aug-2019 16:47
Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon ...

Oriola ‘tërbon’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motorit
Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon ...
Zeri | 13-Aug-2019 16:47
Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon ...

Oriola ‘tërbon’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motorit
Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 16:25
Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon ...

Oriola Marashi “Tërbon” shoferët në rrugë, me tanga sipër motorit (Video)
Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon ...
Lexo | 13-Aug-2019 15:48
Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon ...

(VIDEO) Dyndje drejt bregdetit, radhë kilometrike në Thumanë
Në kulmin e sezonit turistik që ndodhemi për momentin, kur shumica e qytetarëve shqiptarë, por dhe të huaj zgjedhin të udhëtojnë drejt bregdetit, trafiku rëndohet ndjeshëm. Kështu ditën e sotme në Thumanë janë krijuar ...
Lapsi | 13-Aug-2019 10:52
Në kulmin e sezonit turistik që ndodhemi për momentin, kur shumica e qytetarëve shqiptarë, por dhe të huaj zgjedhin të udhëtojnë drejt bregdetit, trafiku rëndohet ndjeshëm. Kështu ditën e sotme në Thumanë janë krijuar ...

Oriola Marashi ‘tërbon’ shoferët rrugës, me tanga në motorr
Modelja e njohur Oriola Marshi është shumë aktive në rrjetin socila Inatgram. Ajo herë pas herë publikon foto dhe video që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj. E së fundmi modelja po kalon pushimet e saja në ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 15:36
Modelja e njohur Oriola Marshi është shumë aktive në rrjetin socila Inatgram. Ajo herë pas herë publikon foto dhe video që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj. E së fundmi modelja po kalon pushimet e saja në ...

Video/ Elvana Gjata na prezanton me sozinë e saj
Këngëtarët vazhdimisht postojnë në Instastory, video të njerëzve të thjeshtë që dëgjojnë e këndojnë këngët e tyre. Një ndër ta është edhe këngëtarja, Elvana Gjata. Këngëtarja së fundmi ka publikuar videon e një vajze ...
Dritare | 12-Aug-2019 22:02
Këngëtarët vazhdimisht postojnë në Instastory, video të njerëzve të thjeshtë që dëgjojnë e këndojnë këngët e tyre. Një ndër ta është edhe këngëtarja, Elvana Gjata. Këngëtarja së fundmi ka publikuar videon e një vajze ...

Video/ Oriola Marashi hipën në motor me bikini: Shumë aksidente u bënë!
Modelja Oriola Marashi është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku publikon foto e video provokuese. Kështu ka bërë edhe sot. Ajo ka publikuar në Instagram një video, teksa shihet kur udhëton me motor, me ...
Dritare | 12-Aug-2019 22:02
Modelja Oriola Marashi është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku publikon foto e video provokuese. Kështu ka bërë edhe sot. Ajo ka publikuar në Instagram një video, teksa shihet kur udhëton me motor, me ...

Video/ Rrëzon çiklistin nga biçikleta, i bien pantallonat në mes të rrugës
Një situatë e pakëndshme ka ndodhur sot me një taksist në Londër. Pasi e irritoi keq një çiklist, ai doli nga makina e tij dhe shkoi e shtyu atë nga biçikleta. Por ndërsa shtynte atë për ta larguar nga vendi ku do të ...
Dritare | 12-Aug-2019 19:56
Një situatë e pakëndshme ka ndodhur sot me një taksist në Londër. Pasi e irritoi keq një çiklist, ai doli nga makina e tij dhe shkoi e shtyu atë nga biçikleta. Por ndërsa shtynte atë për ta larguar nga vendi ku do të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved