ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:44

Armina Mevlani. 7 vjet lidhje, ende pa datë martese

Armina Mevlani. 7 vjet lidhje, ende pa datë martese
Armina dhe Zeni kane bere plot shtate vite bashke, por ndersa vitet ikin dhe me to edhe mosha, dy partneret ende nuk kane nje date martese. Sa me siper e ka treguar vete Armina, tashme 28 vjeçare, gjate nje interviste, ...
ikub.al | 13-Aug-2019 13:20
Armina dhe Zeni kane bere plot shtate vite bashke, por ndersa vitet ikin dhe me to edhe mosha, dy partneret ende nuk kane nje date martese. Sa me siper e ka treguar vete Armina, tashme 28 vjeçare, gjate nje interviste, ...

INTERVISTA/ Armina Mevlani: Lili më llaston më shumë se Saliu, për fëmijë pret koha. Tani kam dy të Zenit
Armina Mevlani ka folur në një intervistë në emisionin “Pushime on Top”, ku ka folur për marrëdhënien e saj me familjen Berisha. Cfare ndodh me jeten tende private? Ne ditelindjen tende te fundit ne Paris, ishe vetem? ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 11:10
Armina Mevlani ka folur në një intervistë në emisionin “Pushime on Top”, ku ka folur për marrëdhënien e saj me familjen Berisha. Cfare ndodh me jeten tende private? Ne ditelindjen tende te fundit ne Paris, ishe vetem? ...

‘Nuk më ka bërë asnjëherë presion’, Armina Mevlani flet për djalin e vajzën e Shkëlzenit dhe habit me daklaraten e saj
Blogerja Armina Mevlani ka folur për herë të parë lidhur me fëmijët e bashkëshortit të saj, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha. E ftuar ditën e sotme në ‘Pushime on Top’, Armina ka folur për marr.ëdhënien me ...
Lexo | 13-Aug-2019 15:41
Blogerja Armina Mevlani ka folur për herë të parë lidhur me fëmijët e bashkëshortit të saj, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha. E ftuar ditën e sotme në ‘Pushime on Top’, Armina ka folur për marr.ëdhënien me ...

Armina Mevlani: Dua fëmijë pas martese
Armina Mevlani ka qenë e ftuar në “Pushime on Top” ku ka rrëfyer disa prej planeve për të ardhmen krahë partnerit të saj Shkëlzen Berisha. Ajo ka treguar se dëshiron të bëjë fëmijë, por nuk ka lënë pa përmendur as ...
Lapsi | 13-Aug-2019 13:24
Armina Mevlani ka qenë e ftuar në “Pushime on Top” ku ka rrëfyer disa prej planeve për të ardhmen krahë partnerit të saj Shkëlzen Berisha. Ajo ka treguar se dëshiron të bëjë fëmijë, por nuk ka lënë pa përmendur as ...

Armina Mevlani zbulon planet për martesë, flet për mëmësinë
Personazhi i radhës i ftuar në “Pushime on Top”, në Top Channel ishte Armina Mevlani. Ajo ka zbuluar në emision marrëdhënien me familjen Berisha dhe planet për martesë. “E kam një ide se ku dua ta bëj apo se si do të ...
Dritare | 13-Aug-2019 15:40
Personazhi i radhës i ftuar në “Pushime on Top”, në Top Channel ishte Armina Mevlani. Ajo ka zbuluar në emision marrëdhënien me familjen Berisha dhe planet për martesë. “E kam një ide se ku dua ta bëj apo se si do të ...

Rrëfehet Armina Mevlani,nga planet për fëmijë te projektet e reja
TIRANE Armina Mevlani ditën e sotme ka qenë pjesë e emisionit “Pushime On Top”. Në një intervistë Armina ka zbuluar detaje të shumta nga jeta e saj profesionale dhe personale. Ajo ka treguar se ka si qëllim që një ditë ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 22:43
TIRANE Armina Mevlani ditën e sotme ka qenë pjesë e emisionit “Pushime On Top”. Në një intervistë Armina ka zbuluar detaje të shumta nga jeta e saj profesionale dhe personale. Ajo ka treguar se ka si qëllim që një ditë ...

Intervista e Arminës: Liria më llaston më shumë se Saliu
Armina Mevlani ka folur në një intervistë në emisionin “Pushime on Top”, ku ka folur për marrëdhënien e saj me familjen Berisha. Cfare ndodh me jeten tende private? Ne ditelindjen tende te fundit ne Paris, ishe vetem? ...
Lexo | 13-Aug-2019 11:10
Armina Mevlani ka folur në një intervistë në emisionin “Pushime on Top”, ku ka folur për marrëdhënien e saj me familjen Berisha. Cfare ndodh me jeten tende private? Ne ditelindjen tende te fundit ne Paris, ishe vetem? ...

“Jam e lumtur që fëmijët e mi nuk do të jenë si unë”; Armina Mevlani flet për mëmësinë
Teksa ndodhej me pushime në Jug të vendit, blogerja Armina Mevlani ka qenë e ftuara e radhës në programin “Pushime on Top”. Mevlani u tregua e gatshme të japë një intervistë të shkurtër përballë Ori Nebiaj, kur krahas ...
Bordo | 13-Aug-2019 09:17
Teksa ndodhej me pushime në Jug të vendit, blogerja Armina Mevlani ka qenë e ftuara e radhës në programin “Pushime on Top”. Mevlani u tregua e gatshme të japë një intervistë të shkurtër përballë Ori Nebiaj, kur krahas ...

“Pushime on Top”, Armina: Shumë shpejt do kem linjën time te veshjeve
mapo.al “Për mua është herët të kem fëmijë edhe pse Shkëlzeni e dëshiron” E ftuar sot në “Pushime on Top”, Armina Mevlani, foli për marrëdhënien e saj me familjen Berisha, planet për martesë dhe rutinën e kujdesit për ...
Mapo | 12-Aug-2019 22:29
mapo.al “Për mua është herët të kem fëmijë edhe pse Shkëlzeni e dëshiron” E ftuar sot në “Pushime on Top”, Armina Mevlani, foli për marrëdhënien e saj me familjen Berisha, planet për martesë dhe rutinën e kujdesit për ...

Armina Mevlani zbulon planet për martesë: Shkëlzeni dëshiron fëmijë, për mua është ende shpejt
Armina Mevlani është një nga blogeret më të suksesshme shqiptare dhe shpesh ndan në ‘Instagram’ idetë e saj nga fusha e modës. Ndërsa me jetën private ajo është më e rezervuar dhe i pëlqen të mos e ndajë në rrjetet ...
Politiko | 12-Aug-2019 21:02
Armina Mevlani është një nga blogeret më të suksesshme shqiptare dhe shpesh ndan në ‘Instagram’ idetë e saj nga fusha e modës. Ndërsa me jetën private ajo është më e rezervuar dhe i pëlqen të mos e ndajë në rrjetet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved