ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 19:46

Një zjarr gjigant përfshin Evian, në portat e Atikës

Një zjarr gjigant përfshin Evian, në portat e Atikës
Një manastir u evakuua sot në mëngjes dhe tre fshatra ishin gati për evakuim për shkak të një zjarri të madh pyjor, i provokuar edhe nga erërat e forta, që shpërtheu në agim në ishullin Evia, në periferi të Atikës. ...
Koha.mk | 13-Aug-2019 20:18
Një manastir u evakuua sot në mëngjes dhe tre fshatra ishin gati për evakuim për shkak të një zjarri të madh pyjor, i provokuar edhe nga erërat e forta, që shpërtheu në agim në ishullin Evia, në periferi të Atikës. ...

Një zjarr gjigant përfshin Evian, në portat e Atikës
Një manastir u evakuua sot në mëngjes dhe tre fshatra ishin gati për evakuim për shkak të një zjarri të madh pyjor, i provokuar edhe nga erërat e forta, që shpërtheu në agim në ishullin Evia, në periferi të Atikës. ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 20:11
Një manastir u evakuua sot në mëngjes dhe tre fshatra ishin gati për evakuim për shkak të një zjarri të madh pyjor, i provokuar edhe nga erërat e forta, që shpërtheu në agim në ishullin Evia, në periferi të Atikës. ...

Një zjarr gjigant përfshin Evian, në portat e Atikës
Një manastir u evakuua sot në mëngjes dhe tre fshatra ishin gati për evakuim për shkak të një zjarri të madh pyjor, i provokuar edhe nga erërat e forta, që shpërtheu në agim në ishullin Evia, në periferi të Atikës. ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 13:18
Një manastir u evakuua sot në mëngjes dhe tre fshatra ishin gati për evakuim për shkak të një zjarri të madh pyjor, i provokuar edhe nga erërat e forta, që shpërtheu në agim në ishullin Evia, në periferi të Atikës. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved