ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/11/2019 18:18

Ngjarjet kryesore për sot në vend

Ngjarjet kryesore për sot në vend
Ministria e Punëve të Brendshme mban takimin e parë koordinues për planin e veprimit të udhërrëfyesit rreth armëve të vogla dhe të lehta. (Ndërtesa kryesore e MPB-së, ora 09:00) Instituti Kërkimor për Çështje Evropiane ...
Zeri | 02-Apr-2019 07:48
Ministria e Punëve të Brendshme mban takimin e parë koordinues për planin e veprimit të udhërrëfyesit rreth armëve të vogla dhe të lehta. (Ndërtesa kryesore e MPB-së, ora 09:00) Instituti Kërkimor për Çështje Evropiane ...

Çka do të ndodh sot në Kosovë?!
Më poshtë gjeni ngjarjet që do të zhvillohen sot në Kosovë. SBASHK-u organizon takim me mësuesit e pensionuar. (Salla 1 Tetori, ora 11:00) Termokiss organizon aktivitetin për pastrimin e oborrit të Shkollës Fillore ...
GazetaFjala | 10-Mar-2019 09:03
Më poshtë gjeni ngjarjet që do të zhvillohen sot në Kosovë. SBASHK-u organizon takim me mësuesit e pensionuar. (Salla 1 Tetori, ora 11:00) Termokiss organizon aktivitetin për pastrimin e oborrit të Shkollës Fillore ...

Ja çka pritet të ndodhë sot në Kosovë
OJQ RINAS shpërndan pako ushqimore për familjet nevojtare. (Supermarketi Bamex në Mitrovicë, ora 14:00) Aleanca Franceze e Prishtinës, Kino ‘Armata’ dhe Termokiss organizojnë së bashku edicionin e parë të festivalit ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 07:16
OJQ RINAS shpërndan pako ushqimore për familjet nevojtare. (Supermarketi Bamex në Mitrovicë, ora 14:00) Aleanca Franceze e Prishtinës, Kino ‘Armata’ dhe Termokiss organizojnë së bashku edicionin e parë të festivalit ...

Ngjarjet e datës 13 gusht
Ministri i Kulturës, Rinisë, dhe Sportit, Kujtim Gashi, viziton lokalitetin e Dresnikut për të parë nga afër gërmimet arkeologjike që po bëhen nga Instituti Arkeologjik i Kosovës (Fshati Dresnik, ora 11:00)
Kosova Press | 13-Aug-2018 06:42
Ministri i Kulturës, Rinisë, dhe Sportit, Kujtim Gashi, viziton lokalitetin e Dresnikut për të parë nga afër gërmimet arkeologjike që po bëhen nga Instituti Arkeologjik i Kosovës (Fshati Dresnik, ora 11:00)

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved