ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 11:48

NBA, sezoni i ri nis më 22 tetor, që në start derbi i Los Anxhelosit

NBA, sezoni i ri nis më 22 tetor, që në start derbi i Los Anxhelosit
Sezoni i rregullt në NBA ligën profesioniste do të nis më 22 tetor dhe do të përfundojë më 15 prill të vitit 2020, për t’i lënë më pas vend fazës “play off”, që nis nga data 18 prill. Që në start të sezonit NBA të ...
InfoSport.mk | 13-Aug-2019 14:42
Sezoni i rregullt në NBA ligën profesioniste do të nis më 22 tetor dhe do të përfundojë më 15 prill të vitit 2020, për t’i lënë më pas vend fazës “play off”, që nis nga data 18 prill. Që në start të sezonit NBA të ...

NBA, sezoni i ri nis më 22 tetor me derbin e Los Anxhelosit
Drejtuesit e NBA-s kanë zyrtarizuar kalendarin e sezonit të ri 2019-2020. Sezoni i rregullt do të nis më 22 tetor dhe do të përfundojë më 15 prill për t’i lënë më pas vendin fazës play off që nis nga 18 prilli. Në ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 14:05
Drejtuesit e NBA-s kanë zyrtarizuar kalendarin e sezonit të ri 2019-2020. Sezoni i rregullt do të nis më 22 tetor dhe do të përfundojë më 15 prill për t’i lënë më pas vendin fazës play off që nis nga 18 prilli. Në ...

Lebron Xhejms, tani edhe trajner te Lejkers?!
LeBron Xhejms nuk dëshiron të bëjë sërish një figurë të keqe në kampionat me skuadrwn e Los Anxhelos Lejkers dhe ka vendosur të veprojë me kokën e tij. Para se të nisë faza zyrtare përgatitore e sezonit 2019-2020, ylli ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 10:54
LeBron Xhejms nuk dëshiron të bëjë sërish një figurë të keqe në kampionat me skuadrwn e Los Anxhelos Lejkers dhe ka vendosur të veprojë me kokën e tij. Para se të nisë faza zyrtare përgatitore e sezonit 2019-2020, ylli ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved