ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/08/2019 02:19

Me pushkë e automatik, si e ruanin kanabisin 3 beratasit, arrestohen

Me pushkë e automatik, si e ruanin kanabisin 3 beratasit, arrestohen
Policia e Beratit ka arrestuar tre persona, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Ata janë kapur nga shërbimet policore duke kultivuar kanabis në fshatin Meçkë, Komuna Lumas Kuçovë, si dhe me armë zjarri pa ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 17:42
Policia e Beratit ka arrestuar tre persona, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Ata janë kapur nga shërbimet policore duke kultivuar kanabis në fshatin Meçkë, Komuna Lumas Kuçovë, si dhe me armë zjarri pa ...

Berat/ 3 persona nën pranga për kultivim hashashi dhe armëmbajtje pa leje
Mëngjesin e sotëm, gjatë finalizimit me sukses të operacionit “Agimi”, policia e Beratit vuri nën pranga tre shtetas për kultivim hashashi.
Top Channel | 13-Aug-2019 17:14
Mëngjesin e sotëm, gjatë finalizimit me sukses të operacionit “Agimi”, policia e Beratit vuri nën pranga tre shtetas për kultivim hashashi.

Vetëdorëzohet zv/drejtori i Kadastrës në Durrës, në kërkim për legalizime false
Arben Isaku është vetëdorëzuar në Policinë e Durrësit. Ai u shpall në kërkim pasi akuzohet për veprat penale ”Korrupsioni pasiv nga persona që ushtrojnë funksione publike” , ”Shpërdorimi të detyrës ” dhe “Falsifikimi i ...
Top Channel | 13-Aug-2019 12:50
Arben Isaku është vetëdorëzuar në Policinë e Durrësit. Ai u shpall në kërkim pasi akuzohet për veprat penale ”Korrupsioni pasiv nga persona që ushtrojnë funksione publike” , ”Shpërdorimi të detyrës ” dhe “Falsifikimi i ...

Berat/ Kultivonin bimë narkotike, 3 në pranga (EMRAT)
mapo.al Tre persona janë vënë në prangat e policisë me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike. Është arrestuar Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç, banues në fshatin Qereshnik Berat, Fatos Faredin Ballanga, 27 vjeç, banues ...
Mapo | 13-Aug-2019 17:56
mapo.al Tre persona janë vënë në prangat e policisë me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike. Është arrestuar Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç, banues në fshatin Qereshnik Berat, Fatos Faredin Ballanga, 27 vjeç, banues ...

Abuzimi me legalizimet, vetëdorëzohet nëndrejtori i Kadastrës
DURRES Vetedorezohet në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durresit, Arben Isaku, pasi akuzohet se ishte pjesë e një skeme abuzime me legalizimet. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Isaku akuzohet për ‘Falsifikim ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 12:04
DURRES Vetedorezohet në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durresit, Arben Isaku, pasi akuzohet se ishte pjesë e një skeme abuzime me legalizimet. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Isaku akuzohet për ‘Falsifikim ...

Me pushkë e automatik ruanin kanabisin, arrestohen tre beratasit
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë së Beratit kanë finalizuar me sukses operacionin “Agimi”, nga ku u arrestuan në flagrancë tre shtetas. Shtetasit e arrestuar janë Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç, banues në ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 18:10
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë së Beratit kanë finalizuar me sukses operacionin “Agimi”, nga ku u arrestuan në flagrancë tre shtetas. Shtetasit e arrestuar janë Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç, banues në ...

U ekstradua nga Anglia për ryshfet, lihet në burg Gentian Doda
Gentian Doda, i ekstraduar nga Anglia 3 ditë më parë, u njoh me masën e sigurisë “arrest ne burg” në Gjykatën për Krimet e Rënda. Ai akuzohet për korruptimin me 30 mijë euro të gjyqtarit të Apelit Tiranë, Shkëlqim Miri. ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 10:10
Gentian Doda, i ekstraduar nga Anglia 3 ditë më parë, u njoh me masën e sigurisë “arrest ne burg” në Gjykatën për Krimet e Rënda. Ai akuzohet për korruptimin me 30 mijë euro të gjyqtarit të Apelit Tiranë, Shkëlqim Miri. ...

Shkodër/ Tre persona arrestohen për plagosjen e 38 vjeçarit
Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimin e tre personave, të cilët akuzohen për plagosjen e shtetasit me iniciale V. Sh., 38 vjeç. Ngjarja ndodhi dje në lagjen “Mark Lula”, ku 38 vjeçari u plagos me thikë.
Top Channel | 13-Aug-2019 09:55
Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimin e tre personave, të cilët akuzohen për plagosjen e shtetasit me iniciale V. Sh., 38 vjeç. Ngjarja ndodhi dje në lagjen “Mark Lula”, ku 38 vjeçari u plagos me thikë.

Arrestohet numri 2 i PS-së/ Ja emri dhe akuza
Është vetëdorëzuar në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve. Gjithashtu është vetëdorëzuar në policinë e ...
Telegraf | 13-Aug-2019 12:13
Është vetëdorëzuar në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve. Gjithashtu është vetëdorëzuar në policinë e ...

Plagosën vëllain e oficerit të policisë në Shkodër, 3 në pranga
Një ditë pas plagosjes së 38-vjeçarit Vat Shpati në Shkodër, policia ka arrestuar 3 autorët e dyshuar të ngjarjes. Plagosja ndodhi ditën e djeshme rreth orës 12:10, në lagjen “Mark Lula”. Burime zyrtare nga policia bënë ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 09:40
Një ditë pas plagosjes së 38-vjeçarit Vat Shpati në Shkodër, policia ka arrestuar 3 autorët e dyshuar të ngjarjes. Plagosja ndodhi ditën e djeshme rreth orës 12:10, në lagjen “Mark Lula”. Burime zyrtare nga policia bënë ...

DETAJET: Goditën me thikë 38-vjeçarin pas sherrit në lokal, policia e Shkodrës kap dy vëllezërit
Policia ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur mesditën e 12 gushtit, ku ka mbetur i plagosur shtetasi V atë Shpati 38-vjeçari mbeti i plagosur dje pas një sherri me dy vëllezër në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 09:53
Policia ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur mesditën e 12 gushtit, ku ka mbetur i plagosur shtetasi V atë Shpati 38-vjeçari mbeti i plagosur dje pas një sherri me dy vëllezër në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. ...

Plagosën 38-vjeçarin me thikë në Shkodër, mes tre të arrestuarve dy vëllezër
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga tre persona, mes tyre dy vëllezër lidhur me plagosjen me thikë një ditë më parë të 38-vjeçarit me iniciale V. Sh. Të arrestuarit janë: -S. P. 36 vjeç, banues në Shkodër. -A. M. 28 ...
Telegraf | 13-Aug-2019 11:10
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga tre persona, mes tyre dy vëllezër lidhur me plagosjen me thikë një ditë më parë të 38-vjeçarit me iniciale V. Sh. Të arrestuarit janë: -S. P. 36 vjeç, banues në Shkodër. -A. M. 28 ...

Vranë dhe hodhën në kanal 23-vjeçarin në Fier, policia arreston dy të dyshuar
Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Fierit, të dyshuar si autorë të vrasjes me thikë të 23 vjeçarit Florjan Selimi. Trupi i pajetë i të riut nga Tropoja u gjet mëngjesin e të hënës (12 gusht) në një kanal në ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 09:12
Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Fierit, të dyshuar si autorë të vrasjes me thikë të 23 vjeçarit Florjan Selimi. Trupi i pajetë i të riut nga Tropoja u gjet mëngjesin e të hënës (12 gusht) në një kanal në ...

Vranë 23-vjeçarin në Fier dhe e hodhën në kanal, kapen autorët
FIER 24 orë pas krimit të rëndë që tronditi Fierin, Policia zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 08:45
FIER 24 orë pas krimit të rëndë që tronditi Fierin, Policia zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në ...

Zbardhet vrasja e Florian Selimit në Fier, policia arreston 2 autorët e dyshuar
Është zbardhur vrasja e 23 vjeçarit Florian Selimi, e ndodhur natën e 11 gushtit në fshatin Hamil të Fierit. Policia njofton se ka shoqëruar dy autorët e dyshuar, shtetasit me iniciale S.S, 26 vjeç, banues në fshatin ...
Top Channel | 13-Aug-2019 08:44
Është zbardhur vrasja e 23 vjeçarit Florian Selimi, e ndodhur natën e 11 gushtit në fshatin Hamil të Fierit. Policia njofton se ka shoqëruar dy autorët e dyshuar, shtetasit me iniciale S.S, 26 vjeç, banues në fshatin ...

Zbardhet ngjarja, arrestohen dy autorët e vrasjes së të riut në Fier
mapo.al Policia ka zbardhur vrasjen e 23 vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil të Fierit. Dy autorët e moshës 20 dhe 26 vjeç banues në fshatin Sulaj janë vënë në pranga. Njoftimi i policisë Specialistët për Hetimin e ...
Mapo | 13-Aug-2019 08:44
mapo.al Policia ka zbardhur vrasjen e 23 vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil të Fierit. Dy autorët e moshës 20 dhe 26 vjeç banues në fshatin Sulaj janë vënë në pranga. Njoftimi i policisë Specialistët për Hetimin e ...

Plagosja pas sherrit në lokal, pranga tre personave në Shkodër
Tre persona janë vënë në prangat e policisë së Shkodrës si persona të dyshuar për plagosjen e shtetasit V. Sh.. Sipas policisë të arrestuarit janë shtetasit me iniciale S. P. 36 vjeç, A. M. 28 vjeç, dhe P. M. 29 vjeç, ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 09:44
Tre persona janë vënë në prangat e policisë së Shkodrës si persona të dyshuar për plagosjen e shtetasit V. Sh.. Sipas policisë të arrestuarit janë shtetasit me iniciale S. P. 36 vjeç, A. M. 28 vjeç, dhe P. M. 29 vjeç, ...

Himarë/ Tenton të vjedhë kasafortën, pranga 42-vjeçarit
Një 42-vjeçar është në pranga nga policia pasi ka tentuar të vjedhë kasafortën e një banese në Himarë.
Top Channel | 12-Aug-2019 20:07
Një 42-vjeçar është në pranga nga policia pasi ka tentuar të vjedhë kasafortën e një banese në Himarë.

Vranë e hodhën në kanal të riun, pranga dy fierakëve
Dy persona janë vënë në prangat e policisë së fierit si të dyshuarit kryesor për vrasjen e 23 vjeçarit në fshatin Hamil. Sipas policisë për vrasjen me thikë të Florian Selimit, janë vënë në pranga dy të rinjt, S.S, 26 ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 08:51
Dy persona janë vënë në prangat e policisë së fierit si të dyshuarit kryesor për vrasjen e 23 vjeçarit në fshatin Hamil. Sipas policisë për vrasjen me thikë të Florian Selimit, janë vënë në pranga dy të rinjt, S.S, 26 ...

Tenton të vjedhë kasafortën në Himarë, arrestohet 42-vjeçari
VLORE Policia e Vlorës bën me dije se ka arrestuar një person, pasi ka tentuar të vjedhë kasafortën e një banese në Himarë. Uniformat blu të qytetit bregdetar bëjnë me dije se kanë arrestuar shtetasin G.V 42 vjeç. Ky i ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 20:05
VLORE Policia e Vlorës bën me dije se ka arrestuar një person, pasi ka tentuar të vjedhë kasafortën e një banese në Himarë. Uniformat blu të qytetit bregdetar bëjnë me dije se kanë arrestuar shtetasin G.V 42 vjeç. Ky i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved