ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 20:24

Maqedoni e Veriut, “Prespa” heq nga përdorimi Verginen

Maqedoni e Veriut, “Prespa” heq nga përdorimi Verginen
Marrëveshja e Prespës e arritur mes Shkupit dhe Athinës parashikon mes të tjerash heqjen e Verginës. Bëhet fjalë për diellin me 16 rreze të Maqedonisë së Veriut, që në kuadër të marrëveshjes nuk do të jetë më simbol ...
ABCNews | 13-Aug-2019 17:05
Marrëveshja e Prespës e arritur mes Shkupit dhe Athinës parashikon mes të tjerash heqjen e Verginës. Bëhet fjalë për diellin me 16 rreze të Maqedonisë së Veriut, që në kuadër të marrëveshjes nuk do të jetë më simbol ...

Mbi simbolet ilire dhe identitetin grek e sllav
Nga, Abdulla Mehmeti Raporti i forcave dhe interesave gjeopolitike e gjeostrategjike në botën e sotme po krijon një gjendje të re në shekullin XXI, duke e ndryshuar me këtë edhe historinë e popujve dhe shteteve të ...
Flaka | 12-Aug-2019 17:38
Nga, Abdulla Mehmeti Raporti i forcave dhe interesave gjeopolitike e gjeostrategjike në botën e sotme po krijon një gjendje të re në shekullin XXI, duke e ndryshuar me këtë edhe historinë e popujve dhe shteteve të ...

Mbi simbolet ilire dhe identitetin grek e sllav
Nga, Abdulla Mehmeti Raporti i forcave dhe interesave gjeopolitike e gjeostrategjike në botën e sotme po krijon një gjendje të re në shekullin XXI, duke e ndryshuar me këtë edhe historinë e popujve dhe shteteve të ...
TetovaSot | 12-Aug-2019 17:18
Nga, Abdulla Mehmeti Raporti i forcave dhe interesave gjeopolitike e gjeostrategjike në botën e sotme po krijon një gjendje të re në shekullin XXI, duke e ndryshuar me këtë edhe historinë e popujve dhe shteteve të ...

Mbi simbolet ilire dhe identitetin grek e sllav
Abdulla Mehmeti Raporti i forcave dhe interesave gjeopolitike e gjeostrategjike në botën e sotme po krijon një gjendje të re në shekullin XXI, duke e ndryshuar me këtë edhe historinë e popujve dhe shteteve të rajonit. ...
Albportali | 12-Aug-2019 14:38
Abdulla Mehmeti Raporti i forcave dhe interesave gjeopolitike e gjeostrategjike në botën e sotme po krijon një gjendje të re në shekullin XXI, duke e ndryshuar me këtë edhe historinë e popujve dhe shteteve të rajonit. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved