ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 02:30

Kur bota na befason dhe gjërat shkojnë për së mbari

Kur bota na befason dhe gjërat shkojnë për së mbari
Jo gjithçka po shkon shtrembër. Kishte të drejtë një politikan i moshuar kur tha: “Bota nuk shkon as djathtas dhe as majtas, vjen rrotull” Sergio Romano Jo gjithmonë lajmet na vërtetojnë bindjen se Evropa dhe bota po ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 16:25
Jo gjithçka po shkon shtrembër. Kishte të drejtë një politikan i moshuar kur tha: “Bota nuk shkon as djathtas dhe as majtas, vjen rrotull” Sergio Romano Jo gjithmonë lajmet na vërtetojnë bindjen se Evropa dhe bota po ...

Kur bota na befason dhe gjërat shkojnë për së mbari
Jo gjithçka po shkon shtrembër. Kishte të drejtë një politikan i moshuar kur tha: “Bota nuk shkon as djathtas dhe as majtas, vjen rrotull” Sergio Romano Jo gjithmonë lajmet na vërtetojnë bindjen se Evropa dhe bota po ...
Gazeta Express | 12-Aug-2019 11:25
Jo gjithçka po shkon shtrembër. Kishte të drejtë një politikan i moshuar kur tha: “Bota nuk shkon as djathtas dhe as majtas, vjen rrotull” Sergio Romano Jo gjithmonë lajmet na vërtetojnë bindjen se Evropa dhe bota po ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved