ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 03:04

Kryetari i FFK’së bashkëpunim edhe me federata të shteteve që s’e kanë njohur Kosovën

Kryetari i FFK’së bashkëpunim edhe me federata të shteteve që s’e kanë njohur Kosovën
Presidenti Ademi krijon frymë bashkëpunuese edhe me shtetet që nuk e kanë njohur Kosovën Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, i cili ndodhet në Stamboll, ka bashkëbiseduar me homologun e tij nga Qipro, George Koumas, e ku ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 23:11
Presidenti Ademi krijon frymë bashkëpunuese edhe me shtetet që nuk e kanë njohur Kosovën Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, i cili ndodhet në Stamboll, ka bashkëbiseduar me homologun e tij nga Qipro, George Koumas, e ku ...

Salah një futbollist model, çfarë kënaqësie i dhuron fëmijës me aftësi të kufizuara
Mohamed Salah ka bërë një gjest fantastik para ndeshjes me Chelsea. Ylli i Liverpoolit ka dhuruar disa momente të mira në stërvitje te Liverpool, duke luajtur me një djalë me aftësi të kufizuara. Djaloshit, të cilit i ...
Zeri | 13-Aug-2019 22:55
Mohamed Salah ka bërë një gjest fantastik para ndeshjes me Chelsea. Ylli i Liverpoolit ka dhuruar disa momente të mira në stërvitje te Liverpool, duke luajtur me një djalë me aftësi të kufizuara. Djaloshit, të cilit i ...

Presidenti Ademi realizon një sërë takimesh në Stamboll
Presidenti Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga Kroacia dhe Elvedin Begiq nga Bosnja e ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 22:51
Presidenti Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga Kroacia dhe Elvedin Begiq nga Bosnja e ...

Shaqiri shënon me ‘stil’ në stërvitje te Liverpool
Liverpool është stërvitur për herë të fundit para finales së Superkupës së Evropës, që të mërkurën e zhvillon kundër Chelsea. Në Stamboll, të mërkurën me fillim nga ora 21:00, Liverpool dhe Chelsea do të takohen në ...
Zeri | 13-Aug-2019 22:42
Liverpool është stërvitur për herë të fundit para finales së Superkupës së Evropës, që të mërkurën e zhvillon kundër Chelsea. Në Stamboll, të mërkurën me fillim nga ora 21:00, Liverpool dhe Chelsea do të takohen në ...

FFK krijon frymë bashkëpunuese edhe me shtetet që nuk e kanë njohur Kosovën
Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, i cili ndodhet në Stamboll, ka bashkëbiseduar me homologun e tij nga Qipro, George Koumas, e ku ishte i pranishëm edhe sekretari i përgjithshëm i Federatës turke, Kadir Kardaë, i cili ...
Zeri | 13-Aug-2019 22:35
Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, i cili ndodhet në Stamboll, ka bashkëbiseduar me homologun e tij nga Qipro, George Koumas, e ku ishte i pranishëm edhe sekretari i përgjithshëm i Federatës turke, Kadir Kardaë, i cili ...

22:25 Fjalë të mëdha për KFF Mitrovica Kryetari i Federatës së Futbollit...
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka vetëm fjalë të mira për vajzat e klubit të Mitrovicës të cilat sot arritën që të jenë në mesin e 32 skuadrave më të mira në Europë në Champions. Ai me anë të ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 22:27
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka vetëm fjalë të mira për vajzat e klubit të Mitrovicës të cilat sot arritën që të jenë në mesin e 32 skuadrave më të mira në Europë në Champions. Ai me anë të ...

Presidenti Ademi, më fjalë të mëdha për KFF Mitrovica
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka vetëm fjalë të mira për vajzat e klubit të Mitrovicës të cilat sot arritën që të jenë në mesin e 32 skuadrave më të mira në Europë në Champions. Ai me anë të ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 22:13
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka vetëm fjalë të mira për vajzat e klubit të Mitrovicës të cilat sot arritën që të jenë në mesin e 32 skuadrave më të mira në Europë në Champions. Ai me anë të ...

Kryetari Ademi takohet me Presidentin e UEFA-s dhe me personalitete tjera me ndikim
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi ka zhvilluar sonte një takim me kryebashkiakun e ri të Stambollit, Ekrem Imamoglu. Gjatë këtij takimi presidenti Ademi e njohu kryebashkiakun e Stambollit me të ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 22:07
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi ka zhvilluar sonte një takim me kryebashkiakun e ri të Stambollit, Ekrem Imamoglu. Gjatë këtij takimi presidenti Ademi e njohu kryebashkiakun e Stambollit me të ...

Klopp paralajmëron Chelsean për ndeshjen e nesërme
Nesër do të dorëzohet trofeu i parë zyrtar i sezonit. Në Stamboll do të diskutohet Superkupa e Evropës mes Liverpoolit, fitues i Ligës së Kampioneve, dhe Chelseat, kampiones së Ligës së Evropës që luhet nga ora 21:00. ...
Zeri | 13-Aug-2019 22:05
Nesër do të dorëzohet trofeu i parë zyrtar i sezonit. Në Stamboll do të diskutohet Superkupa e Evropës mes Liverpoolit, fitues i Ligës së Kampioneve, dhe Chelseat, kampiones së Ligës së Evropës që luhet nga ora 21:00. ...

Kjo video dëshmon se futbolli është për të gjithë
Ylli i Liverpoolit ka dhuruar disa momente të mira në stërvitje te Liverpool, duke luajtur me një djalë me aftësi të kufizuara. Djaloshit, të cilit i mungojnë këmbët, luan saktë me kokë, duke i kthyer topin Salah. ...
Lajminet | 13-Aug-2019 21:54
Ylli i Liverpoolit ka dhuruar disa momente të mira në stërvitje te Liverpool, duke luajtur me një djalë me aftësi të kufizuara. Djaloshit, të cilit i mungojnë këmbët, luan saktë me kokë, duke i kthyer topin Salah. ...

Shaqiri shënon me ‘stil’ në stërvitje te Liverpool
Në Stamboll, të mërkurën me fillim nga ora 21:00, Liverpool dhe Chelsea do të takohen në skuadër të Superkupës së Evropës, shkruan . Në prag të kësaj ndeshje, në formë të mirë është shfaqur Xherdan Shaqiri. Futbollisti ...
Lajminet | 13-Aug-2019 21:36
Në Stamboll, të mërkurën me fillim nga ora 21:00, Liverpool dhe Chelsea do të takohen në skuadër të Superkupës së Evropës, shkruan . Në prag të kësaj ndeshje, në formë të mirë është shfaqur Xherdan Shaqiri. Futbollisti ...

Momente të bukura të lojtarëve të Liverpool duke u stërvitur së bashku me fëmijët me aftësi të kufizuara
Për këtë futbolli është i bukur, me anë të kësaj loje arrihet lumturia edhe për ata të cilët kanë më së shumti nevojë, shkruan Indeksonline. Kësaj radhe një gjest fantastik e ka bërë skuadra e Liverpool në bashkëpunim ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 21:23
Për këtë futbolli është i bukur, me anë të kësaj loje arrihet lumturia edhe për ata të cilët kanë më së shumti nevojë, shkruan Indeksonline. Kësaj radhe një gjest fantastik e ka bërë skuadra e Liverpool në bashkëpunim ...

FFK-ja uron KFF “Mitrovica” për suksesin në Ligën e Kampionëve
Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka uruar skuadrën e Mitrovicës, pas suksesit në garat e Ligë së Kampionëve ku e kaluan grupin parakualifikuese, shkruan Zëri.info “Triumfi juaj i sotëm kundër kampionit të Malit të Zi ...
Zeri | 13-Aug-2019 21:23
Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka uruar skuadrën e Mitrovicës, pas suksesit në garat e Ligë së Kampionëve ku e kaluan grupin parakualifikuese, shkruan Zëri.info “Triumfi juaj i sotëm kundër kampionit të Malit të Zi ...

Presidenti Ademi takoi kreun e UEFA-s në Stamboll
Gjatë këtij takimi presidenti Ademi është përgëzuar për serinë e shkëlqyeshme të Kombëtares sonë, si dhe për punën e mirë që po bën FFK-ja në zhvillimin e futbollit. Gjatë bashkëbisedimit presidenti Ceferin e përgëzoj ...
Lajminet | 13-Aug-2019 21:21
Gjatë këtij takimi presidenti Ademi është përgëzuar për serinë e shkëlqyeshme të Kombëtares sonë, si dhe për punën e mirë që po bën FFK-ja në zhvillimin e futbollit. Gjatë bashkëbisedimit presidenti Ceferin e përgëzoj ...

Brescia konkurron me Flamengon për t’i siguruar shërbimet e Balotellit
Presidenti Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga Kroacia dhe Elvedin Begiq nga Bosnja e ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 21:17
Presidenti Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga Kroacia dhe Elvedin Begiq nga Bosnja e ...

Presidenti Ademi takoi presidentin Ceferin dhe shumë homologë në Stamboll
Presidenti i FFK-së Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll ku do të jetë mysafirë në ndeshjen e Superkupës së Evropës ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseat që luhet nesër, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander ...
Zeri | 13-Aug-2019 20:40
Presidenti i FFK-së Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll ku do të jetë mysafirë në ndeshjen e Superkupës së Evropës ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseat që luhet nesër, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander ...

Kloop: Për të fituar Superkupën e Evropës duhet të jemi lakmitar
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Kloop ka folur para ndeshjes së superkupës e cila zhvillohet nesër. Gjermani ka thënë se nëse dëshirojnë të fitojnë Super Kupën, duhet të jenë lakmitar. “Është shumë e rëndësishme, nuk kam ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 18:26
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Kloop ka folur para ndeshjes së superkupës e cila zhvillohet nesër. Gjermani ka thënë se nëse dëshirojnë të fitojnë Super Kupën, duhet të jenë lakmitar. “Është shumë e rëndësishme, nuk kam ...

Chelsea pa futbollistin kryesor në finale kundër Liverpoolit
Chelsea nuk do mund të llogarisë në shërbimet e mesfushorit N’Golo Kante për finalen e Superkupës kundër Liverpoolit. Të mërkurën në Stamboll, Liverpool dhe Chelsea do të takohen për të zhvilluar finalen e Superkupës së ...
EkonomiaOnline | 13-Aug-2019 17:41
Chelsea nuk do mund të llogarisë në shërbimet e mesfushorit N’Golo Kante për finalen e Superkupës kundër Liverpoolit. Të mërkurën në Stamboll, Liverpool dhe Chelsea do të takohen për të zhvilluar finalen e Superkupës së ...

Chelsea pa futbollistin kryesor në finale kundër Liverpoolit
Të mërkurën në Stamboll, Liverpool dhe Chelsea do të takohen për të zhvilluar finalen e Superkupës së Evropës për sezonin 2018/2019. Skuadra e Chelsea, që në fundjavë u mposht 4:0 nga Manchester United në Premierligë, ...
Lajminet | 13-Aug-2019 17:27
Të mërkurën në Stamboll, Liverpool dhe Chelsea do të takohen për të zhvilluar finalen e Superkupës së Evropës për sezonin 2018/2019. Skuadra e Chelsea, që në fundjavë u mposht 4:0 nga Manchester United në Premierligë, ...

Klop: Për të fituar Superkupën, duhet të jemi lakmitar
Trajneri i Liverpulit, Jurgen Klop ka folur para ndeshjes së Super Kupës së Evropës. Gjermani ka thënë se nëse dëshirojnë të fitojnë Super Kupën, duhet të jenë lakmitar. “ Është shumë e rëndësishme, nuk kam dyshim. Pasi ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 15:47
Trajneri i Liverpulit, Jurgen Klop ka folur para ndeshjes së Super Kupës së Evropës. Gjermani ka thënë se nëse dëshirojnë të fitojnë Super Kupën, duhet të jenë lakmitar. “ Është shumë e rëndësishme, nuk kam dyshim. Pasi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved