ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 21:26

Projektligj me një nen “Pronari i Shqipërisë është Edi Rama”

Projektligj me një nen “Pronari i Shqipërisë është Edi Rama”
mapo.al Problemi është Parlamenti, Shqipëria vidhet me ligj -Nga Klodian Tomorri Argumentat e listuar nga Presidenti në dekretet për rrëzimin e dy kontrave koncesionare në infrastrukturë, rrugës Thumanë-Kashar dhe asaj ...
Mapo | 13-Aug-2019 15:40
mapo.al Problemi është Parlamenti, Shqipëria vidhet me ligj -Nga Klodian Tomorri Argumentat e listuar nga Presidenti në dekretet për rrëzimin e dy kontrave koncesionare në infrastrukturë, rrugës Thumanë-Kashar dhe asaj ...

Klodian Tomorri: Problemi është Parlamenti, Shqipëria vidhet me ligj…
Nga Klodian Tomorri Problemi është Parlamenti, Shqipëria vidhet me ligj Argumentat e listuar nga Presidenti në dekretet për rrëzimin e dy kontrave koncesionare në infrastrukturë, rrugës Thumanë-Kashar dhe asaj ...
Standard | 13-Aug-2019 19:05
Nga Klodian Tomorri Problemi është Parlamenti, Shqipëria vidhet me ligj Argumentat e listuar nga Presidenti në dekretet për rrëzimin e dy kontrave koncesionare në infrastrukturë, rrugës Thumanë-Kashar dhe asaj ...

Problemi është Parlamenti, Shqipëria vidhet me ligj
Nga Klodian Tomorri: Problemi është Parlamenti, Shqipëria vidhet me ligj Argumentat e listuar nga Presidenti në dekretet për rrëzimin e dy kontrave koncesionare në infrastrukturë, rrugës Thumanë-Kashar dhe asaj ...
Telegraf | 13-Aug-2019 15:27
Nga Klodian Tomorri: Problemi është Parlamenti, Shqipëria vidhet me ligj Argumentat e listuar nga Presidenti në dekretet për rrëzimin e dy kontrave koncesionare në infrastrukturë, rrugës Thumanë-Kashar dhe asaj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved