ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 20:29

I jep çelësat e shtëpisë shokut.. kur hyn brenda në banesë shqiptarit i ishin “zhdukur” të gjitha orenditë

I jep çelësat e shtëpisë shokut.. kur hyn brenda në banesë shqiptarit i ishin “zhdukur” të gjitha orenditë
24-vjeçari Roberto Leka nga Velipoja do të gjykohet në gjykatën e Tiranës për akuzën e vjedhjes, katër muaj pas denoncimit të shokut të tij. Dorian Qoli i tha policisë se një ditë i pandehuri i kishte kërkuar çelësin e ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 18:24
24-vjeçari Roberto Leka nga Velipoja do të gjykohet në gjykatën e Tiranës për akuzën e vjedhjes, katër muaj pas denoncimit të shokut të tij. Dorian Qoli i tha policisë se një ditë i pandehuri i kishte kërkuar çelësin e ...

Tiranë: I jep çelësat e shtëpisë shokut, ai i vjedh frigoriferin, lavatriçen dhe gjithe orenditë e tjera
24-vjeçari Roberto Leka nga Velipoja do të gjykohet në gjykatën e Tiranës për akuzën e vjedhjes, katër muaj pas denoncimit të shokut të tij. Dorian Qoli i tha policisë se një ditë i pandehuri i kishte kërkuar çelësin e ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 17:16
24-vjeçari Roberto Leka nga Velipoja do të gjykohet në gjykatën e Tiranës për akuzën e vjedhjes, katër muaj pas denoncimit të shokut të tij. Dorian Qoli i tha policisë se një ditë i pandehuri i kishte kërkuar çelësin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved