ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:57

HTC paralajmëron telefonin e ri Android

HTC paralajmëron telefonin e ri Android
HTC ka njoftuar një telefon të ri në llogarinë e tij zyrtare në Twitter dhe gjykuar nga pamja duket se bëhet fjalë për HTC Wildfire. Telefoni do të ketë një ekran 6.2 inç, dy kamera në anën e pasme dhe një çip Helio ...
Flaka | 13-Aug-2019 22:36
HTC ka njoftuar një telefon të ri në llogarinë e tij zyrtare në Twitter dhe gjykuar nga pamja duket se bëhet fjalë për HTC Wildfire. Telefoni do të ketë një ekran 6.2 inç, dy kamera në anën e pasme dhe një çip Helio ...

HTC paralajmëron telefonin e ri Android
HTC ka njoftuar një telefon të ri në llogarinë e tij zyrtare në Twitter dhe gjykuar nga pamja duket se bëhet fjalë për HTC Wildfire. Telefoni do të ketë një ekran 6.2 inç, dy kamera në anën e pasme dhe një çip Helio ...
InFokusi | 13-Aug-2019 09:23
HTC ka njoftuar një telefon të ri në llogarinë e tij zyrtare në Twitter dhe gjykuar nga pamja duket se bëhet fjalë për HTC Wildfire. Telefoni do të ketë një ekran 6.2 inç, dy kamera në anën e pasme dhe një çip Helio ...

HTC paralajmëron telefonin e ri Android
HTC ka njoftuar një telefon të ri në llogarinë e tij zyrtare në Twitter dhe gjykuar nga pamja duket se bëhet fjalë për HTC Wildfire.
Kosova Press | 12-Aug-2019 23:57
HTC ka njoftuar një telefon të ri në llogarinë e tij zyrtare në Twitter dhe gjykuar nga pamja duket se bëhet fjalë për HTC Wildfire.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved