ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/08/2019 02:39

Grumbulluesit joformalë të mbeturinave, pa mjete mbrojtëse

Grumbulluesit joformalë të mbeturinave, pa mjete mbrojtëse
Individët që punojnë si grumbullues joformalë të mbeturinave, në të shumtën e rasteve janë pjesëtarë të komunitetit rom, dhe për të siguruar bukën e gojës rrezikojnë shëndetin e tyre. Në këtë aktivitet të rregullt ata ...
Zeri | 13-Aug-2019 10:21
Individët që punojnë si grumbullues joformalë të mbeturinave, në të shumtën e rasteve janë pjesëtarë të komunitetit rom, dhe për të siguruar bukën e gojës rrezikojnë shëndetin e tyre. Në këtë aktivitet të rregullt ata ...

Grumbulluesit joformalë të mbeturinave, pa mjete mbrojtëse
Individët që punojnë si grumbullues joformalë të mbeturinave, në të shumtën e rasteve janë pjesëtarë të komunitetit rom, dhe për të siguruar bukën e gojës rrezikojnë shëndetin e tyre. Në këtë aktivitet të rregullt ata ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 09:44
Individët që punojnë si grumbullues joformalë të mbeturinave, në të shumtën e rasteve janë pjesëtarë të komunitetit rom, dhe për të siguruar bukën e gojës rrezikojnë shëndetin e tyre. Në këtë aktivitet të rregullt ata ...

Grumbulluesit e mbeturinave në Kosovë, pa mjete mbrojtëse
Zyrtarë që merren me të drejtat e Minoriteteve në Kosovë thanë për Radio Kosovën se individët që punojnë si grumbullues të mbeturinave, nuk fitojnë më shumë se 100 euro në muaj. Grumbulluesit joformalë të mbeturinave në ...
Lajminet | 13-Aug-2019 09:30
Zyrtarë që merren me të drejtat e Minoriteteve në Kosovë thanë për Radio Kosovën se individët që punojnë si grumbullues të mbeturinave, nuk fitojnë më shumë se 100 euro në muaj. Grumbulluesit joformalë të mbeturinave në ...

Grumbulluesit e mbeturinave në Kosovë, pa mjete mbrojtëse
Individët që punojnë si grumbullues joformalë të mbeturinave, në të shumtën e rasteve janë pjesëtarë të komunitetit rom, dhe për të siguruar bukën e gojës rrezikojnë shëndetin e tyre. Në këtë aktivitet të rregullt ata ...
Arbresh | 13-Aug-2019 09:21
Individët që punojnë si grumbullues joformalë të mbeturinave, në të shumtën e rasteve janë pjesëtarë të komunitetit rom, dhe për të siguruar bukën e gojës rrezikojnë shëndetin e tyre. Në këtë aktivitet të rregullt ata ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved