ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:10

E tmerrshme: Qentë në Prizren shqyejnë një qen tjetër, pronari i shikon e të njëjtin e godet me shkop

E tmerrshme: Qentë në Prizren shqyejnë një qen tjetër, pronari i shikon e të njëjtin e godet me shkop
Një grup qensh në Prizren kanë shqyer një qen tjetër, i cili më pas edhe është rrahur nga pronari i qenve të cilët e kanë shqyer. Në një video dërguar në Insajderi, shihet qartë kur pronari i qenve i shikon ata duke e ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 12:58
Një grup qensh në Prizren kanë shqyer një qen tjetër, i cili më pas edhe është rrahur nga pronari i qenve të cilët e kanë shqyer. Në një video dërguar në Insajderi, shihet qartë kur pronari i qenve i shikon ata duke e ...

Qentë shqyejnë njëri-tjetrin në Prizren, shikojeni videon kur një person futet midis tyre
Një grup qensh në Prizren kanë shqyer një qen tjetër i cili më pas edhe është rrahur nga pronari i qenëve të cilët e kanë shqyer. Në një video shihet qartë kur pronari i qenëve i shikon ata duke e shqyer një qen tjetër. ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 09:35
Një grup qensh në Prizren kanë shqyer një qen tjetër i cili më pas edhe është rrahur nga pronari i qenëve të cilët e kanë shqyer. Në një video shihet qartë kur pronari i qenëve i shikon ata duke e shqyer një qen tjetër. ...

Qentë në Prizren shqyejnë një qen tjetër, pastaj pronari e godet me shkop
Një grup qensh në Prizren kanë shqyer një qen tjetër, i cili më pas edhe është rrahur nga pronari i qenve të cilët e kanë shqyer. Në një video dërguar në Insajderi, shihet qartë kur pronari i qenve i shikon ata duke e ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 09:25
Një grup qensh në Prizren kanë shqyer një qen tjetër, i cili më pas edhe është rrahur nga pronari i qenve të cilët e kanë shqyer. Në një video dërguar në Insajderi, shihet qartë kur pronari i qenve i shikon ata duke e ...

Prizren, alivanoset një person shkak i temperaturave të larta
Një person në Prizren është alivanosur nga moti i nxehtë dhe temperaturat e larta. Ngjarja ndodhi në lagjën Arbana. Qytetarët që panë personin të shtrirë në tokë, lajmëruan ndihmën e shpejtë e cila reagoi me kohë për ...
Arbresh | 12-Aug-2019 19:11
Një person në Prizren është alivanosur nga moti i nxehtë dhe temperaturat e larta. Ngjarja ndodhi në lagjën Arbana. Qytetarët që panë personin të shtrirë në tokë, lajmëruan ndihmën e shpejtë e cila reagoi me kohë për ...

Temperaturat e larta i shkaktojnë alivanosje një personi në Prizren
Një person në Prizren është alivanosur nga moti i nxehtë dhe temperaturat e larta. Ngjarja ndodhi në lagjën Arbana. Qytetarët që panë personin të shtrirë në tokë, lajmëruan ndihmën e shpejtë e cila reagoi me kohë për ...
Indeks Online | 12-Aug-2019 19:01
Një person në Prizren është alivanosur nga moti i nxehtë dhe temperaturat e larta. Ngjarja ndodhi në lagjën Arbana. Qytetarët që panë personin të shtrirë në tokë, lajmëruan ndihmën e shpejtë e cila reagoi me kohë për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved