ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 19:46

Donatori më i madh ushtarak i Serbisë është SHBA-ja…hmmm Rusia

Donatori më i madh ushtarak i Serbisë është SHBA-ja…hmmm Rusia
Serbia i ka sytë nga Perëndimit dhe nga Lindja kur bëhet fjalë për modernizimin e ushtrisë së saj, por a mund të llogariten si “donacione” avionët luftarakë rusë të dorës së dytë në nevojë për t’u riparuar? Nga Maja ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 17:05
Serbia i ka sytë nga Perëndimit dhe nga Lindja kur bëhet fjalë për modernizimin e ushtrisë së saj, por a mund të llogariten si “donacione” avionët luftarakë rusë të dorës së dytë në nevojë për t’u riparuar? Nga Maja ...

Donatori më i madh ushtarak i Serbisë është SHBA-ja…hmmm Rusia
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Serbia i ka sytë nga Perëndimit dhe nga Lindja kur bëhet fjalë për modernizimin e ushtrisë së saj, por a mund të llogariten ...
Reporter | 13-Aug-2019 15:50
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Serbia i ka sytë nga Perëndimit dhe nga Lindja kur bëhet fjalë për modernizimin e ushtrisë së saj, por a mund të llogariten ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved