ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 09:28

Dom Gjergj Meta: Rrësheni është qyteti i njerëzve të mirë

Dom Gjergj Meta: Rrësheni është qyteti i njerëzve të mirë
Sot, kur u vra Tonini para Katedrales, pikërisht në atë çast, aty kaloi një grup me francez. Një burrë me djalin e tij dhe shokët e djalit të tij. Pasi kishin qenë në Krujë te muzeu i Heroit tonë, kishin ardhur të ...
Telegraf | 13-Aug-2019 11:56
Sot, kur u vra Tonini para Katedrales, pikërisht në atë çast, aty kaloi një grup me francez. Një burrë me djalin e tij dhe shokët e djalit të tij. Pasi kishin qenë në Krujë te muzeu i Heroit tonë, kishin ardhur të ...

Rrësheni është qyteti i njerëzve të mirë
Gjergj Meta Nga dom Gjergj Meta Sot, kur u vra Tonini para Katedrales, pikërisht në atë çast, aty kaloi një grup me francez. Një burrë me djalin e tij dhe shokët e djalit të tij. Pasi kishin qenë në Krujë te muzeu i ...
Mapo | 12-Aug-2019 15:21
Gjergj Meta Nga dom Gjergj Meta Sot, kur u vra Tonini para Katedrales, pikërisht në atë çast, aty kaloi një grup me francez. Një burrë me djalin e tij dhe shokët e djalit të tij. Pasi kishin qenë në Krujë te muzeu i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved