ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 19:36

Dita e Rinisë, studimi: 60 përqind e tyre nuk besojnë asnjë parti

Dita e Rinisë, studimi: 60 përqind e tyre nuk besojnë asnjë parti
12 gushti është Dita Ndërkombëtare e Rinisë. Për të shënuar këtë datë, disa organizata rinore publikuan një numër studimesh, në të cilat vihet re se papunësia dhe emigrimi janë në krye të problemeve me të cilat ...
Gazeta Dita | 13-Aug-2019 16:09
12 gushti është Dita Ndërkombëtare e Rinisë. Për të shënuar këtë datë, disa organizata rinore publikuan një numër studimesh, në të cilat vihet re se papunësia dhe emigrimi janë në krye të problemeve me të cilat ...

Të rinjtë shqiptarë të zhgënjyer nga politika, as protesta studentore nuk solli ndryshim
Ndërsa shënohet Dita Ndërkombëtare e Rinisë, në Shqipëri disa organizata rinore publikuan studime, ku papunësia dhe emigrimi janë në krye të problemeve. Të rinjtë shqiptarë pohojnë në anketa një zhgënjim të madh nga ...
Gazeta Express | 12-Aug-2019 23:27
Ndërsa shënohet Dita Ndërkombëtare e Rinisë, në Shqipëri disa organizata rinore publikuan studime, ku papunësia dhe emigrimi janë në krye të problemeve. Të rinjtë shqiptarë pohojnë në anketa një zhgënjim të madh nga ...

Rinia shqiptare e zhgënjyer nga politika
Ndërsa shënohet Dita Ndërkombëtare e Rinisë, në Shqipëri disa organizata rinore publikuan studime, ku papunësia dhe emigrimi janë në krye të problemeve. Të rinjtë shqiptarë pohojnë në anketa një zhgënjim të madh nga ...
Zeri Amerikes | 12-Aug-2019 20:09
Ndërsa shënohet Dita Ndërkombëtare e Rinisë, në Shqipëri disa organizata rinore publikuan studime, ku papunësia dhe emigrimi janë në krye të problemeve. Të rinjtë shqiptarë pohojnë në anketa një zhgënjim të madh nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved