ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 21:26

Dëmi i madh që po i shkaktohet Telekomit gjatë mandatit të Bedri Istrefit

Dëmi i madh që po i shkaktohet Telekomit gjatë mandatit të Bedri Istrefit
Dukuria kriminale “Sim to Sim” është duke shënuar rritje, prej kohës kur Bedri Istrefi është vendosur në krye të Telekomit të Kosovës. Ai është emëruar në postin e kryeshefit të ndërmarrjes publike në fund të vitit ...
Gazeta Monitor | 13-Aug-2019 17:14
Dukuria kriminale “Sim to Sim” është duke shënuar rritje, prej kohës kur Bedri Istrefi është vendosur në krye të Telekomit të Kosovës. Ai është emëruar në postin e kryeshefit të ndërmarrjes publike në fund të vitit ...

Dëmi i madh që po i shkaktohet Telekomit gjatë mandatit të Bedri Istrefit
Dukuria kriminale “Sim to Sim” është duke shënuar rritje, prej kohës kur Bedri Istrefi është vendosur në krye të Telekomit të Kosovës. Ai është emëruar në postin e kryeshefit të ndërmarrjes publike në fund të vitit ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 16:25
Dukuria kriminale “Sim to Sim” është duke shënuar rritje, prej kohës kur Bedri Istrefi është vendosur në krye të Telekomit të Kosovës. Ai është emëruar në postin e kryeshefit të ndërmarrjes publike në fund të vitit ...

Këto janë humbjet e Telekomit dhe fitimet e Z- Mobile nga “kontrata korruptive”
Një raport i hartuar nga ekspertë të Telekomit, saktëson humbjet 10 vjeçare që i ka pësuar kompania publike pak kohë para se të vendosej nëse do të merrej vendimi për vazhdim të bashkëpunimit me kompaninë ...
InFokusi | 12-Aug-2019 18:16
Një raport i hartuar nga ekspertë të Telekomit, saktëson humbjet 10 vjeçare që i ka pësuar kompania publike pak kohë para se të vendosej nëse do të merrej vendimi për vazhdim të bashkëpunimit me kompaninë ...

Qindra miliona humbjet e Telekomit dhe fitimet e Z- mobile nga 'kontrata korruptive' (Dokument)
Një raport i hartuar nga ekspertë të Telekomit, saktëson humbjet 10 vjeçare që i ka pësuar kompania publike pak kohë para se të vendosej nëse do të merrej vendimi për vazhdim të bashkëpunimit me kompaninë Z-Mobile. ...
Zeri | 12-Aug-2019 18:14
Një raport i hartuar nga ekspertë të Telekomit, saktëson humbjet 10 vjeçare që i ka pësuar kompania publike pak kohë para se të vendosej nëse do të merrej vendimi për vazhdim të bashkëpunimit me kompaninë Z-Mobile. ...

Ekskluzive: Këto janë humbjet e Telekomit dhe fitimet e Z- mobile nga “kontrata korruptive”
Një raport i hartuar nga ekspertë të Telekomit, saktëson humbjet 10 vjeçare që i ka pësuar kompania publike pak kohë para se të vendosej nëse do të merrej vendimi për vazhdim të bashkëpunimit me kompaninë Z-Mobile. ...
Gazeta Express | 12-Aug-2019 18:06
Një raport i hartuar nga ekspertë të Telekomit, saktëson humbjet 10 vjeçare që i ka pësuar kompania publike pak kohë para se të vendosej nëse do të merrej vendimi për vazhdim të bashkëpunimit me kompaninë Z-Mobile. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved