ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/08/2019 02:59

I hyjnë në banesë dhe i vjedhin kasafortën me lekë dhe bizhuteri

I hyjnë në banesë dhe i vjedhin kasafortën me lekë dhe bizhuteri
Në fshatin Buçimas të Pogradecit është grabitur një banesë.
Top Channel | 13-Aug-2019 13:12
Në fshatin Buçimas të Pogradecit është grabitur një banesë.

Shqetësimi amerikan: Si ta lexojmë sulmin e VOA ndaj Veliajt
mapo.al Lajmi për vendosjen e një memoriali për të rënët gjatë grushtit të shtetit në Turqi ka sjellë plot reagime me zemërim në Shqipëri. Interesant është fakti se Zëri i Amerikës ka qenë mjaft kritik në raportimet e ...
Mapo | 13-Aug-2019 13:37
mapo.al Lajmi për vendosjen e një memoriali për të rënët gjatë grushtit të shtetit në Turqi ka sjellë plot reagime me zemërim në Shqipëri. Interesant është fakti se Zëri i Amerikës ka qenë mjaft kritik në raportimet e ...

Grabitet banesa e biznesmenit në Pogradec, merren para e bizhuteri
POGRADEC Banesa e një biznesmeni në Pogradec është grabitur mëngjesin e sotëm. Sipas të dhënave nga policia, ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, në fshatin Buçimas, ku persona të paidentifikuar kanë hyrë në ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 12:30
POGRADEC Banesa e një biznesmeni në Pogradec është grabitur mëngjesin e sotëm. Sipas të dhënave nga policia, ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, në fshatin Buçimas, ku persona të paidentifikuar kanë hyrë në ...

Berisha nxjerr detajet: Grabitet ish drejtori i UKT, i marrin miliona euro dhe bizhuteri floriri e me diamante
Policia e Pogradecit njoftoi sot se pronari i një pike karburanti në fshatin Buçimas kishte rënë pre e grabitësve mëngjesin e kësaj të marte. Sipas bluve, hajdutët ende të paidentifikuar kanë grabitur në kasafortë ...
Telegraf | 13-Aug-2019 16:40
Policia e Pogradecit njoftoi sot se pronari i një pike karburanti në fshatin Buçimas kishte rënë pre e grabitësve mëngjesin e kësaj të marte. Sipas bluve, hajdutët ende të paidentifikuar kanë grabitur në kasafortë ...

Tentoi të ndezë pompën e ujit, gruaja gjen vdekjen
Një 38 vjeçare në qytetin e Vlorës ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Shtetësja me iniciale I.A., 38 vjeç, është dërguar në orën 07:36 në spitalin e Vlorës pa shenja jete.
Top Channel | 13-Aug-2019 11:39
Një 38 vjeçare në qytetin e Vlorës ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Shtetësja me iniciale I.A., 38 vjeç, është dërguar në orën 07:36 në spitalin e Vlorës pa shenja jete.

Vlorë, gruaja mbërrin e pajetë në spital, policia: Ja ç’ka ndodhur
VLORË Një grua ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Vlorë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 07:36 mëngjesin e sotëm, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtetasja I.A., 38 vjeç, banuese në ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 11:29
VLORË Një grua ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Vlorë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 07:36 mëngjesin e sotëm, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtetasja I.A., 38 vjeç, banuese në ...

Grabitet me dhunë biznesmeni në Pogradec, i merren miliona
Një grabitje me dhunë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pogradec. Burime nga policia thanë se ngjarja ka ndodhur në fshatin Buçimas, në shtëpinë e biznesmenit me inicialet V. G. Përveç parave, ...
Telegraf | 13-Aug-2019 12:29
Një grabitje me dhunë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pogradec. Burime nga policia thanë se ngjarja ka ndodhur në fshatin Buçimas, në shtëpinë e biznesmenit me inicialet V. G. Përveç parave, ...

Ndërron jetë i moshuari në Spille, dyshohet se pësoi atak pasi hyri në det
Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40
Top Channel | 13-Aug-2019 11:28
Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40

Një tjetër i mbytur në plazhet shqiptare, humb jetën pushuesi në Spille
Një tjetër pushues ka humbur jetën në brigjet e bregdetit shqiptar. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka nddhur në Spille, ku viktima është një 73 vjeçar me iniciale GJ. V. I moshuari bëhet me dije se është futur ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 11:50
Një tjetër pushues ka humbur jetën në brigjet e bregdetit shqiptar. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka nddhur në Spille, ku viktima është një 73 vjeçar me iniciale GJ. V. I moshuari bëhet me dije se është futur ...

Vlorë/ Tentoi të ndizte pompën e ujit, e zë korrenti 38 vjeçaren
Një grua ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Vlorë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 07:36 mëngjesin e sotëm, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtetasja I.A., 38 vjeçe, banuese në ...
Telegraf | 13-Aug-2019 11:39
Një grua ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Vlorë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 07:36 mëngjesin e sotëm, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtetasja I.A., 38 vjeçe, banuese në ...

Po ndizte pompën e ujit bie në kontakt me korentin, vdes 38-vjeçarja
Një 38 vjeçare ka humbur jetën këtë të martë në Vlorë, pasi dyshohet se ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Informacionet bëjnë me dije se këtë mëngjes shtetasja I.A., ka shkuar pa shenja jete në Spitalin e ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 11:39
Një 38 vjeçare ka humbur jetën këtë të martë në Vlorë, pasi dyshohet se ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Informacionet bëjnë me dije se këtë mëngjes shtetasja I.A., ka shkuar pa shenja jete në Spitalin e ...

Dyshohet për atak kardiak, vdes i moshuari në plazhin e Spillesë
KAVAJË Një i moshuar 73-vjeçar ka humbur jetën në plazhin e Spillesë në Kavajë. Policia njofton se viktima e identifikuar me iniciale GJ.V dyshohet se ka pësuar infarkt. Ka nisur puna për zbardhjen e shkaqeve të plota ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 11:21
KAVAJË Një i moshuar 73-vjeçar ka humbur jetën në plazhin e Spillesë në Kavajë. Policia njofton se viktima e identifikuar me iniciale GJ.V dyshohet se ka pësuar infarkt. Ka nisur puna për zbardhjen e shkaqeve të plota ...

Grabitet biznesmeni në Pogradec, i marrin kasafortën dhe një çifte
Një banesë në fshatin Buçimas të Pogradecit ka rënë pre e grabtijes. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, nku persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e shtetasit Valter Gora, pranë së cilës ndodhet ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 14:09
Një banesë në fshatin Buçimas të Pogradecit ka rënë pre e grabtijes. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, nku persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e shtetasit Valter Gora, pranë së cilës ndodhet ...

Ndërron jetë një pushues në plazhin e Spillesë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në plazhin e Spillesë. Një pushues i moshuar ka humbur jetën. Paraprakisht thuhet se Gjok V., rreth 70 vjeç ka humbur jetën si shkak i atakut kardiak. I moshuari nuk ...
Telegraf | 13-Aug-2019 11:21
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në plazhin e Spillesë. Një pushues i moshuar ka humbur jetën. Paraprakisht thuhet se Gjok V., rreth 70 vjeç ka humbur jetën si shkak i atakut kardiak. I moshuari nuk ...

Shqipëri, një i mëshuar ndërron jetë në plazhin e Spille-s
Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V., rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 13:39
Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40 Shtetasi me inciale GJ. V., rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe ...

Vidhet shtëpia e biznesmenit në Pogradec, ja çfarë morën grabitësit!
Disa persona të paidentifikuar kanë hyrë në shtëpinë e një biznesmeni në Buçimas të Korçës dhe kanë vjedhur një kasafortë me një sasi lekësh, bizhuteri dhe një armë gjahu të poseduar me leje nga ky shtetas. “Më datë ...
Dritare | 13-Aug-2019 13:26
Disa persona të paidentifikuar kanë hyrë në shtëpinë e një biznesmeni në Buçimas të Korçës dhe kanë vjedhur një kasafortë me një sasi lekësh, bizhuteri dhe një armë gjahu të poseduar me leje nga ky shtetas. “Më datë ...

Në prehrin e ngrohtë të qeverisë: Krimi terrorizon vendin
mapo.al Mediat e mëdha të huaja e kanë rikthyer Shqipërinë në shënjestër të raportimeve, duke theksuar se vendi është kthyer në fole të drogës. Por pavarësisht se çfarë thotë qeveria shqiptare, numri i lartë i vrasjeve ...
Mapo | 12-Aug-2019 21:24
mapo.al Mediat e mëdha të huaja e kanë rikthyer Shqipërinë në shënjestër të raportimeve, duke theksuar se vendi është kthyer në fole të drogës. Por pavarësisht se çfarë thotë qeveria shqiptare, numri i lartë i vrasjeve ...

Pëson sulm në zemër pasi futet në det, vdes 73-vjeçari në Spille
Një pushues ka ndërruar jetë në Spille. Pasi është futur në det, pushuesi 73-vjeçar dyshohet të ketë pësuar sulm në zemër dhe ka ndërruar jetë. “Kavajë/Informacion Paraprak Më datë 13.08.2019,rreth orës 10:40 në Spille, ...
Dritare | 13-Aug-2019 13:26
Një pushues ka ndërruar jetë në Spille. Pasi është futur në det, pushuesi 73-vjeçar dyshohet të ketë pësuar sulm në zemër dhe ka ndërruar jetë. “Kavajë/Informacion Paraprak Më datë 13.08.2019,rreth orës 10:40 në Spille, ...

Një tjetër pushues humb jetën në bregdetin shqiptar
Ndërron jetë një tjetër pushues në bregdetin shqiptar. Policia bën me dije se shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar jetë. Më datë ...
Shenja | 13-Aug-2019 13:06
Ndërron jetë një tjetër pushues në bregdetin shqiptar. Policia bën me dije se shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar jetë. Më datë ...

E tmerrshme: Vdes 38-vjeçarja pasi tentoi të ndezë pompën e ujit
Një 38-vjeçare në qytetin e Vlorës ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Shtetësja me iniciale I.A., 38 vjeç, është dërguar në orën 07:36 në spitalin e Vlorës pa shenja jete. Nga hetimet ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 12:57
Një 38-vjeçare në qytetin e Vlorës ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Shtetësja me iniciale I.A., 38 vjeç, është dërguar në orën 07:36 në spitalin e Vlorës pa shenja jete. Nga hetimet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved