ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/08/2019 02:19

Video/ Makina përplas motorin pranë QSUT, 1 i plagosur

Video/ Makina përplas motorin pranë QSUT, 1 i plagosur
Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë. Ngjarja është shënuar pranë QSUT, ndërsa raportohet për një person të plagosur. “BalkanWeb” sjell pamjet e aksidentit, teksa shihen një numër i madh njerëzish të ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 22:56
Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë. Ngjarja është shënuar pranë QSUT, ndërsa raportohet për një person të plagosur. “BalkanWeb” sjell pamjet e aksidentit, teksa shihen një numër i madh njerëzish të ...

Përplasen dy makina në Fier-Lushnje, njëra përfundon në kanal
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin nacional Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si “pushimi i shoferit” dhe nga informacionet paraprake mësohet se janë përplasur dy automjete me ...
Top Channel | 13-Aug-2019 10:19
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin nacional Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si “pushimi i shoferit” dhe nga informacionet paraprake mësohet se janë përplasur dy automjete me ...

Aksident në Lushnjë, 2 makina përfundojnë në kanal, tjetra zhduket
Tre automjete janë përfshirë në një aksident në autostradën Fier-Lushnjë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur ‘Bishqethem’ pranë ‘pushimit të shoferit’, ndërsa raportohet për 2 të plagosur. ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 09:58
Tre automjete janë përfshirë në një aksident në autostradën Fier-Lushnjë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur ‘Bishqethem’ pranë ‘pushimit të shoferit’, ndërsa raportohet për 2 të plagosur. ...

Aksident në Fier, përplasen dy makina
Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të martë në aksin nacional Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Pushimi i shoferit” ku janë përplasur dy makina. Si rezultat i perplasjes janë rregjistruar dëme të ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 10:54
Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të martë në aksin nacional Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Pushimi i shoferit” ku janë përplasur dy makina. Si rezultat i perplasjes janë rregjistruar dëme të ...

Përplasen tre automjete në Lushnjë, dy të persona të plagosur
Tre makina janë përfshirë në një aksident rrugor në autostradën Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të njohur si “Pushimi i Shoferit”. Nga përplasja, dy mjete mësohet se kanë përfunduar në kanal, ndërsa ...
Telegraf | 13-Aug-2019 10:30
Tre makina janë përfshirë në një aksident rrugor në autostradën Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të njohur si “Pushimi i Shoferit”. Nga përplasja, dy mjete mësohet se kanë përfunduar në kanal, ndërsa ...

Aksident i rëndë në Lushnjë, ndërron jetë 29-vjeçari (Video)
LUSHNJE Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar këtë mbrëmje në Lushnjë. Shtetasi A.V 29 vjeç ka qenë duke udhëtuar me mjetin e tij tip “Benz” dhe ka dalë nga rruga në afërsi të “Varrezave të Ardenicës”. Si ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 20:49
LUSHNJE Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar këtë mbrëmje në Lushnjë. Shtetasi A.V 29 vjeç ka qenë duke udhëtuar me mjetin e tij tip “Benz” dhe ka dalë nga rruga në afërsi të “Varrezave të Ardenicës”. Si ...

Makina përplaset me motorin në Fier, humb jetën 65-vjeçari
FIER Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë pasdite në By-passin e Fierit. Një makinë është përplasur me një motor. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:15 afër fshatit Levan. Si rrjedhojë e përplasjes së makinës me ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 19:43
FIER Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë pasdite në By-passin e Fierit. Një makinë është përplasur me një motor. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:15 afër fshatit Levan. Si rrjedhojë e përplasjes së makinës me ...

Përplasen 3 makina në autostradën e Lushnjes, dy përfundojnë në kanal
Dy nga tre makina që u përfshinë në një përplasje te vendi i quajtur “Pushimi i Shoferit” në autostradën e Lushnjës përfunduan në kanal. Për fat në këtë aksident të rëndë pati vetëm dy persona të plagosur të cilët u ...
ABCNews | 13-Aug-2019 11:42
Dy nga tre makina që u përfshinë në një përplasje te vendi i quajtur “Pushimi i Shoferit” në autostradën e Lushnjës përfunduan në kanal. Për fat në këtë aksident të rëndë pati vetëm dy persona të plagosur të cilët u ...

Aksident i rëndë në Lushnje, vdes një person e plagoset një tjetër
Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri është regjistruar mbrëmjen e kësaj të hëne në Lushnje. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:15 në vendin e quajtur “Varrezat e Ardenicës”, ku ...
VizionPlus | 12-Aug-2019 21:17
Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri është regjistruar mbrëmjen e kësaj të hëne në Lushnje. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:15 në vendin e quajtur “Varrezat e Ardenicës”, ku ...

(VIDEO) Aksident në Lushnjë/ 2 makina përfundojnë në kanal, tjetra zhduket
Tre makina janë përfshirë në një aksident në autostradën Fier-Lushnjë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur ‘Bishqethem’ pranë ‘pushimit të shoferit’, ndërsa raportohet për 2 të plagosur. Dy prej ...
Lapsi | 13-Aug-2019 10:45
Tre makina janë përfshirë në një aksident në autostradën Fier-Lushnjë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur ‘Bishqethem’ pranë ‘pushimit të shoferit’, ndërsa raportohet për 2 të plagosur. Dy prej ...

Aksidenti pranë QSUT, policia tregon ngjarjen: U plagosën dy persona
Policia e Tiranes ka dhene informacion ne lidhje me aksidentin prane QSUT. Burimet thane se rreth orës 22:45 në rrugën e “Dibrës” mjeti me drejtues I. U është përplasur me motoçikletën me drejtues A. M Si pasojë e ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 23:25
Policia e Tiranes ka dhene informacion ne lidhje me aksidentin prane QSUT. Burimet thane se rreth orës 22:45 në rrugën e “Dibrës” mjeti me drejtues I. U është përplasur me motoçikletën me drejtues A. M Si pasojë e ...

Aksident pranë QSUT në Tiranë, 2 të plagosur
Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje pranë QSUT në Tiranë. Raportohet se një makinë ka përplasur një motor në të cilin ndodheshin dy persona. Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur dhe po u jepet ndihma e parë ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 23:21
Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje pranë QSUT në Tiranë. Raportohet se një makinë ka përplasur një motor në të cilin ndodheshin dy persona. Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur dhe po u jepet ndihma e parë ...

Aksidenti pranë spitalit të Tiranës, plagoset një person
Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë, fare pranë Qendrës Spitalore Nënë Tereza. Një automjet është përplasur me një motoçikletë e për pasojë i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorit. I riu aktualisht ndodhet ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 23:03
Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë, fare pranë Qendrës Spitalore Nënë Tereza. Një automjet është përplasur me një motoçikletë e për pasojë i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorit. I riu aktualisht ndodhet ...

Përplasen tri makina në aksin Fier-Lushnjë, dy të plagosur
Tri makina janë përplasur te kryqëzimi “Pushimi i Shoferit”, në aksin Fier-Lushnjë. Dy automjete kanë përfunduar në kanal, ndërsa e treta është larguar nga vendi i ngjarjes pas përplasjes mes tyre. Si pasojë e ...
Dritare | 13-Aug-2019 11:14
Tri makina janë përplasur te kryqëzimi “Pushimi i Shoferit”, në aksin Fier-Lushnjë. Dy automjete kanë përfunduar në kanal, ndërsa e treta është larguar nga vendi i ngjarjes pas përplasjes mes tyre. Si pasojë e ...

Aksident i rëndë në Lushnje: Makinat përfundojnë në kana
Aksident në autostradën Fier – Lushnje, përplasen tre makina. Dy të plagosur jashtë rrezikut. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur si pushimi i shoferit. Dy automjete kanë përfunduar në kanal, ndërsa e treta është ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 10:19
Aksident në autostradën Fier – Lushnje, përplasen tre makina. Dy të plagosur jashtë rrezikut. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur si pushimi i shoferit. Dy automjete kanë përfunduar në kanal, ndërsa e treta është ...

Aksident në Ardenicë të Lushnjes, humb jetën drejtuesi i mjetit
Një 29 vjeçar, nga Kolonja e Lushnjes ka humbur jetën mbrëmjen e së martës në një aksident automobilistik. Rreth orës 20:15, në vendin e quajtur “Varrezat e Ardenicës” shtetasi Arjan Velçani, 29 vjeç, duke drejtuar ...
RTSH | 13-Aug-2019 10:17
Një 29 vjeçar, nga Kolonja e Lushnjes ka humbur jetën mbrëmjen e së martës në një aksident automobilistik. Rreth orës 20:15, në vendin e quajtur “Varrezat e Ardenicës” shtetasi Arjan Velçani, 29 vjeç, duke drejtuar ...

Makina përplaset me motoçikletën, vdes 65 vjeçari
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar këtë të hënë në Fier. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:15 në afërsi të fshatit Levan ku një automjet tip “Volkswagen” që drejtohej nga shtetasi G.S., 24 ...
VizionPlus | 12-Aug-2019 17:37
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar këtë të hënë në Fier. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:15 në afërsi të fshatit Levan ku një automjet tip “Volkswagen” që drejtohej nga shtetasi G.S., 24 ...

Fier/ Makina përplaset me motoçikletën, humb jetën 65-vjeçari
Një 65-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi motoçikleta me të cilën ai po udhëtonte është përplasur me një makinë në afërsi të fshatit Levan.
Top Channel | 12-Aug-2019 16:48
Një 65-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi motoçikleta me të cilën ai po udhëtonte është përplasur me një makinë në afërsi të fshatit Levan.

Në Fier makina përplaset me motoçikletën, humb jetën 65-vjeçari
Një 65-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi motoçikleta me të cilën ai po udhëtonte është përplasur me një makinë në afërsi të fshatit Levan. Ndërkohë 24-vjeçari G.S, drejtues i automjetit tjetër është shoqëruar në ...
Telegrafi | 12-Aug-2019 19:28
Një 65-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi motoçikleta me të cilën ai po udhëtonte është përplasur me një makinë në afërsi të fshatit Levan. Ndërkohë 24-vjeçari G.S, drejtues i automjetit tjetër është shoqëruar në ...

Përplasje e trefishtë në Fier, dy makina përfundojnë në kanal, tjetra “zhduket” nga vendi i ngjarjes
Tre makina janë përfshirë në një aksident rrugor në autostradën Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bishtqethem, pranë vendit të njohur si “Pushimi i Shoferit”. Nga përplasja, dy mjete mësohet se kanë përfunduar ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 10:17
Tre makina janë përfshirë në një aksident rrugor në autostradën Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bishtqethem, pranë vendit të njohur si “Pushimi i Shoferit”. Nga përplasja, dy mjete mësohet se kanë përfunduar ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved