ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 03:16

3 arsyet se përse një punonjës braktis punën

3 arsyet se përse një punonjës braktis punën
Per shume te intervistuar, vendi i punes eshte nje prej ambienteve me te zymta dhe ne te cilin ata jane te detyruar te shkojne, por nese do t’i jepej mundesia nuk do te shkonin kurre. Por cilat jane arsyet me te ...
ikub.al | 13-Aug-2019 20:48
Per shume te intervistuar, vendi i punes eshte nje prej ambienteve me te zymta dhe ne te cilin ata jane te detyruar te shkojne, por nese do t’i jepej mundesia nuk do te shkonin kurre. Por cilat jane arsyet me te ...

Arsyet, se përse një punonjës do ta braktiste vendin e tij të punës
Një shprehje thotë se nëse ju bëni punën tuaj të ëndrrave, atëherë ajo nuk do t’ju mërzitet kurrë. Por, sipas një studimi të kryer së fundmi,shumë të paktë janë atë që bëjnë punën që do të dëshironin, sidomos ...
Monitor | 13-Aug-2019 17:31
Një shprehje thotë se nëse ju bëni punën tuaj të ëndrrave, atëherë ajo nuk do t’ju mërzitet kurrë. Por, sipas një studimi të kryer së fundmi,shumë të paktë janë atë që bëjnë punën që do të dëshironin, sidomos ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved