ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:32

Meta: Krenar për Ramush Haradinajn dhe i bindur në pafajësinë e tij!

Meta: Krenar për Ramush Haradinajn dhe i bindur në pafajësinë e tij!
Pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, ka reaguar Presidenti Ilir Meta I cili shprehet krenar për të dhe i bindur në pafajësinë e tij. Kreu i Shtetit në reagimin e tij thekson se nga sot të gjithë ...
VizionPlus | 19-Jul-2019 22:17
Pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, ka reaguar Presidenti Ilir Meta I cili shprehet krenar për të dhe i bindur në pafajësinë e tij. Kreu i Shtetit në reagimin e tij thekson se nga sot të gjithë ...

Presidenti Meta është i bindur për pafajësinë e Haradinajt
Tiranë, 19 korrik 2019 – Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar pas dorëheqjes së Ramush Haradinaj nga pozita e kryeministrit të Kosovës. Meta, në një postim në Facebook, ka thënë se ndihet krenar për vendimin e ...
Illyriapress | 20-Jul-2019 01:39
Tiranë, 19 korrik 2019 – Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar pas dorëheqjes së Ramush Haradinaj nga pozita e kryeministrit të Kosovës. Meta, në një postim në Facebook, ka thënë se ndihet krenar për vendimin e ...

Meta për Haradinajn: Nuk ka pabesi e presion që e thyen Burrin e Shtetit dhe Heroin e Kombit
Presidenti i Republikës Ilir Meta reagon pas vendimit të Ramush Haradinajt për të lënë postin e kryeministrit të Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit, ndër të tjera shkruan se, nuk ka pabesi dhe ...
Ina-Online | 20-Jul-2019 01:03
Presidenti i Republikës Ilir Meta reagon pas vendimit të Ramush Haradinajt për të lënë postin e kryeministrit të Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit, ndër të tjera shkruan se, nuk ka pabesi dhe ...

Meta: I bindur në pafajësinë e Ramush Haradinajt
TIRANË, 19 korrik/MEDIAL/ Presidenti Ilir Meta reagoi sot pas dorëheqjes së Ramush Hardinajt nga posti i Kryeministrit të Kosovës, duke u shprehur krenar dhe i bindur në pafajësinë e tij. Meta tha se “nuk ka pabesi dhe ...
Medial | 19-Jul-2019 23:49
TIRANË, 19 korrik/MEDIAL/ Presidenti Ilir Meta reagoi sot pas dorëheqjes së Ramush Hardinajt nga posti i Kryeministrit të Kosovës, duke u shprehur krenar dhe i bindur në pafajësinë e tij. Meta tha se “nuk ka pabesi dhe ...

Meta për Haradinajn: Nuk ka pabesi që thyen Burrin e Shtetit dhe Heroin e Kombit!
Presidenti Ilir Meta ka postuar në rrjetin social “Facebook”, ku shprehet se është krenar dhe i bindur për pafajësinë e Ramush Haradinajt.
Top Channel | 19-Jul-2019 21:43
Presidenti Ilir Meta ka postuar në rrjetin social “Facebook”, ku shprehet se është krenar dhe i bindur për pafajësinë e Ramush Haradinajt.

Meta reagon për dorëheqjen e Haradinajt: Nga sot të flemë më pak, e të shqetësohemi më shumë
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar për dorëhejen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Meta shkruan se është i bindur në pafajësinë e Haradinajt, ndërsa shton se nga sot të gjithë duhet të flemë më ...
Dritare | 19-Jul-2019 23:29
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar për dorëhejen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Meta shkruan se është i bindur në pafajësinë e Haradinajt, ndërsa shton se nga sot të gjithë duhet të flemë më ...

Meta: Krenar për Ramush Haradinajn dhe i bindur në pafajësinë e tij
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka folur për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i Kryeministrit, si dhe ftesën e Gjykatës Speciale. Përmes një shkrimi në Facebook, Meta ka thënë se është i bindur në pafajësinë ...
Telegrafi | 19-Jul-2019 21:54
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka folur për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i Kryeministrit, si dhe ftesën e Gjykatës Speciale. Përmes një shkrimi në Facebook, Meta ka thënë se është i bindur në pafajësinë ...

Dorëheqja e Haradinajt, Meta flet për pabesi dhe presion
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në Gjykatën Speciale, në cilësinë ...
TetovaSot | 19-Jul-2019 22:52
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në Gjykatën Speciale, në cilësinë ...

?Meta për Haradinajn: Nuk ka pabesi që thyen Burrin e Shtetit dhe Heroin e Kombit!
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka theksuar se është krenar dhe i bindur për pafajësinë e Ramush Haradinajt.
Kosova Press | 19-Jul-2019 22:29
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka theksuar se është krenar dhe i bindur për pafajësinë e Ramush Haradinajt.

Meta: Krenar për Ramush Haradinajn dhe i bindur në pafajësinë e tij
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka folur për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i Kryeministrit, si dhe ftesën e Gjykatës Speciale. Përmes një shkrimi në Facebook, Meta ka thënë se është i bindur në pafajësinë ...
Shenja | 19-Jul-2019 22:03
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka folur për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i Kryeministrit, si dhe ftesën e Gjykatës Speciale. Përmes një shkrimi në Facebook, Meta ka thënë se është i bindur në pafajësinë ...

Presidenti Meta për Haradinajn: Nuk ka pabesi e presion që e thyen Burrin e Shtetit dhe Heroin e Kombit
Presidenti i Republikës Ilir Meta reagon pas vendimit të Ramush Haradinajt për të lënë postin e kryeministrit të Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit, ndër të tjera shkruan se, nuk ka pabesi dhe ...
Telegraf | 19-Jul-2019 21:39
Presidenti i Republikës Ilir Meta reagon pas vendimit të Ramush Haradinajt për të lënë postin e kryeministrit të Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit, ndër të tjera shkruan se, nuk ka pabesi dhe ...

Meta për Haradinajn: Nuk ka pabesi që e thyen Burrin e Shtetit
Presidenti i Republikës Ilir Meta reagon pas vendimit të Ramush Haradinajt për të lënë postin e kryeministrit të Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit, ndër të tjera shkruan se, nuk ka pabesi dhe ...
Lajmi i Fundit | 19-Jul-2019 21:51
Presidenti i Republikës Ilir Meta reagon pas vendimit të Ramush Haradinajt për të lënë postin e kryeministrit të Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit, ndër të tjera shkruan se, nuk ka pabesi dhe ...

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj
Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në një reagim në Facebok, Presidentit shprehet se është krenar për Ramush Haradinajn dhe i bindur në pafajësinë ...
Gazeta55 | 19-Jul-2019 21:50
Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në një reagim në Facebok, Presidentit shprehet se është krenar për Ramush Haradinajn dhe i bindur në pafajësinë ...

Meta për Haradinajn: Nuk ka pabesi që e thyen heroin e kombit
Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se nga sot, të gjithë duhet të flenë më pak e të shqetësohen e të bashkohen që paqja e siguria e Kosovës e rajonit të jenë të pacenuara. Ai tutje ka shtuar se është krenar ...
Lajminet | 19-Jul-2019 21:47
Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se nga sot, të gjithë duhet të flenë më pak e të shqetësohen e të bashkohen që paqja e siguria e Kosovës e rajonit të jenë të pacenuara. Ai tutje ka shtuar se është krenar ...

Dorëheqja e Haradinajt, Meta flet për pabesi dhe presion
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në Gjykatën Speciale, në cilësinë ...
Gazeta Express | 19-Jul-2019 21:36
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në Gjykatën Speciale, në cilësinë ...

Meta për Haradinajn: Nuk ka pabesi që e thyen heroin e kombit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se nga sot, të gjithë duhet të flenë më pak e të shqetësohen e të ...
EkonomiaOnline | 19-Jul-2019 21:36
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se nga sot, të gjithë duhet të flenë më pak e të shqetësohen e të ...

Meta për Haradinajn: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen Burrin e Shtetit dhe Heroin e Kombit!
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka thënë se është krenar për Ramush Haradinajn dhe se është i bindur në pafajësinë e tij. Ai përmes një postimi në rrjetin e tij zyrtar Facebook ka thënë se nuk ka pabesi dhe presion ...
Indeks Online | 19-Jul-2019 21:35
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka thënë se është krenar për Ramush Haradinajn dhe se është i bindur në pafajësinë e tij. Ai përmes një postimi në rrjetin e tij zyrtar Facebook ka thënë se nuk ka pabesi dhe presion ...

Meta: Krenar për Ramush Haradinajn dhe i bindur në pafajësinë e tij
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka thënë se ndihet krenar për Ramush Haradinajn dhe se është i bindur në pafajësinë e tij. “Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen Burrin e Shtetit dhe Heroin e Kombit!”, ka shkruar ...
Arbresh | 19-Jul-2019 21:34
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka thënë se ndihet krenar për Ramush Haradinajn dhe se është i bindur në pafajësinë e tij. “Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen Burrin e Shtetit dhe Heroin e Kombit!”, ka shkruar ...

Meta pas dorëheqjes së Haradinajt: Nga sot duhet të shqetësohemi më shumë për Kosovën
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen. Meta shprehet krenar për të dhe i bindur në pafajësinë e tij. Kreu i ...
Politiko | 19-Jul-2019 21:34
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen. Meta shprehet krenar për të dhe i bindur në pafajësinë e tij. Kreu i ...

“Krenar për Haradinaj”, Meta: Nga sot duhet të shqetësohemi më shumë
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj. Meta shprehet krenar për të dhe i bindur në pafajësinë e tij. Kreu i Shtetit thekson se nga sot të gjithë ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 21:26
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj. Meta shprehet krenar për të dhe i bindur në pafajësinë e tij. Kreu i Shtetit thekson se nga sot të gjithë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved