ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/12/2019 04:00

Lëvizte me armë me vete, arrestohet 25-vjeçari në Korçë

Lëvizte me armë me vete, arrestohet 25-vjeçari në Korçë
KORCE Policia e Korçës njofton se ka arrestuar një 25-vjeçar, pasi u kap me armë pa leje dhe municion. Uniformat blu të qytetit jug-lindor bënë me dije se kanë prangosur shtetasin Xh.B, banues në fshatin Porodinë. ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 12:40
KORCE Policia e Korçës njofton se ka arrestuar një 25-vjeçar, pasi u kap me armë pa leje dhe municion. Uniformat blu të qytetit jug-lindor bënë me dije se kanë prangosur shtetasin Xh.B, banues në fshatin Porodinë. ...

“Arrameras”, operacion antidrogë në Krujë, 2 në pranga
Policia e Krujës informon se ka kryer një operacion antidrogë në fshatin Arrameras. Uniformat blu shprehen se si rezultat i operacionit, janë arrestuar 2 persona. Ata akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Njoftimi ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 12:03
Policia e Krujës informon se ka kryer një operacion antidrogë në fshatin Arrameras. Uniformat blu shprehen se si rezultat i operacionit, janë arrestuar 2 persona. Ata akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Njoftimi ...

Konflikt me rojën e shkollës e kundërshton policinë, arrestohet
Policia e Elbasanit arrestoi një 40-vjeçar, pasi ka bërë sherr me rojën e një shkolle dhe nuk i është bindur urdhërit policor gjatë ndalimit. Uniformat blu njoftuan se kanë vënë në pranga shtetasin E.D, banues në ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 11:01
Policia e Elbasanit arrestoi një 40-vjeçar, pasi ka bërë sherr me rojën e një shkolle dhe nuk i është bindur urdhërit policor gjatë ndalimit. Uniformat blu njoftuan se kanë vënë në pranga shtetasin E.D, banues në ...

Kishte mbjellë kanabis në oborrin e banesës, arrestohet 54-vjeçari
Finalizohet një tjetër operacion policor i koduar "Velçë", për goditjen e tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Policia e Vlorës raporton se ka sekuestruar një armë zjarri, një sasi të vogël lëndë narkotike si ...
Top Channel | 18-Jul-2019 10:35
Finalizohet një tjetër operacion policor i koduar "Velçë", për goditjen e tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Policia e Vlorës raporton se ka sekuestruar një armë zjarri, një sasi të vogël lëndë narkotike si ...

I gjendet pistoletë në banesë, arrestohet 25 vjeçari
Arrestohet në flagrancë një shtetas pasi gjatë kontrollit në banesë iu gjet një armë zjarri pistoletë dhe municion luftarak. Eshtë finalizuar operacionin policor “Porodina”, si rezultat i të cilit u bë kapja dhe ...
Telegraf | 18-Jul-2019 12:36
Arrestohet në flagrancë një shtetas pasi gjatë kontrollit në banesë iu gjet një armë zjarri pistoletë dhe municion luftarak. Eshtë finalizuar operacionin policor “Porodina”, si rezultat i të cilit u bë kapja dhe ...

Kultivonte drogë në banesë, arrestohet 54-vjeçari vlonjat
Policia e Vlorës njofton se ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Velçë”, duke vënë në pranga një 54-vjeçar. Uniformat blu ushtruan kontroll në banesën e shtetasit G.J, ku kanë konstatuar se ai mbillte fidanë ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 10:23
Policia e Vlorës njofton se ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Velçë”, duke vënë në pranga një 54-vjeçar. Uniformat blu ushtruan kontroll në banesën e shtetasit G.J, ku kanë konstatuar se ai mbillte fidanë ...

“Versace” vë në pranga 2 persona, policia: Njëri, kreu i një grupi të strukturuar kriminal
Policia e Tiranës ka finalizuar mëngjesin e kësaj të enjteje operacionin policor “Versace”, si rezultat i të cilit u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve A. S., 37 vjeç, banues në Tiranë, i cili është pjesë e një ...
Top Channel | 18-Jul-2019 10:21
Policia e Tiranës ka finalizuar mëngjesin e kësaj të enjteje operacionin policor “Versace”, si rezultat i të cilit u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve A. S., 37 vjeç, banues në Tiranë, i cili është pjesë e një ...

Aksidentoi 76-vjeçaren në Krujë, arrestohet 28-vjeçari
KRUJE Policia e Krujës ka bërë me dije se ka arrestuar në flagrancë një shtetas 28-vjeçar, i cili ka plagosur një 76-vjeçar. Uniformat blu të Krujës njoftuan se ky shtetas ka plagosur B.S 76 vjeçe, e cila u transportua ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 10:12
KRUJE Policia e Krujës ka bërë me dije se ka arrestuar në flagrancë një shtetas 28-vjeçar, i cili ka plagosur një 76-vjeçar. Uniformat blu të Krujës njoftuan se ky shtetas ka plagosur B.S 76 vjeçe, e cila u transportua ...

Aksidentoi të moshuarën në Krujë, arrestohet në flagrancë 28-vjeçari
mapo.al Personi që aksidentoi ditën e djeshme një 78-vjeçare, është vendosur sot në pranga nga Policia e Krujës. Bëhet fjalë për B.GJ, 28 vjeç, banues në Bushnesh. Arrestimi i tij u bë pasi dje, duke lëvizur me ...
Mapo | 18-Jul-2019 10:33
mapo.al Personi që aksidentoi ditën e djeshme një 78-vjeçare, është vendosur sot në pranga nga Policia e Krujës. Bëhet fjalë për B.GJ, 28 vjeç, banues në Bushnesh. Arrestimi i tij u bë pasi dje, duke lëvizur me ...

Kundërshtoi me dhunë policët, arrestohet 40-vjeçari
Kundërshton me dhunë punonjësit e policisë, të cilët ndërhynë për të parandaluar përshkallëzimin e një konflikti të çastit, arrestohet 40-vjeçari. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, ...
Telegraf | 18-Jul-2019 11:21
Kundërshton me dhunë punonjësit e policisë, të cilët ndërhynë për të parandaluar përshkallëzimin e një konflikti të çastit, arrestohet 40-vjeçari. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, ...

Thyen televizorin dhe bën sherr me rojen e shkollës, pranga elbasanasit
Një 40 vjecar u arrestua nga forcat e rendit në Elbasan pasi fillimisht u konfliktua me rojen e një shkolle dhe më pas kundërshtoi me force policinë. E.D., 40 vjeç, pas konflikti të çastit me rojën e një shkolle ...
VizionPlus | 18-Jul-2019 11:03
Një 40 vjecar u arrestua nga forcat e rendit në Elbasan pasi fillimisht u konfliktua me rojen e një shkolle dhe më pas kundërshtoi me force policinë. E.D., 40 vjeç, pas konflikti të çastit me rojën e një shkolle ...

Kapet kreu i një grupi kriminal në Tiranë
Policia e Tiranës ka finalizuar me sukses operacionin policor “VERSACE”. Në kuadër të këtij operacioni në pranga ranë 2 persona, njëri prej tyre kreu i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e krimeve ndaj ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 12:01
Policia e Tiranës ka finalizuar me sukses operacionin policor “VERSACE”. Në kuadër të këtij operacioni në pranga ranë 2 persona, njëri prej tyre kreu i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e krimeve ndaj ...

Pranga vlonjatit që kishte mbjellë kanabis afër shtëpisë së tij
Finalizohet një tjetër operacion, për goditjen e tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Pas kontrolleve të policisë së Vlorës në fshatin Velçë është arrestuar në flagrancë shtetasi G.J., 54 vjeç. Nga kontrolli i ...
VizionPlus | 18-Jul-2019 10:25
Finalizohet një tjetër operacion, për goditjen e tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Pas kontrolleve të policisë së Vlorës në fshatin Velçë është arrestuar në flagrancë shtetasi G.J., 54 vjeç. Nga kontrolli i ...

“Versace”, arrestohen 2 të rrezikshëm në Tiranë, ja akuzat
Policia e Tiranës ka arrestuar 2 persona të rrezikshëm në kryeqytet, pasi akuzohen për një sërë veprash të rënda penale. Njëri prej të arrestuarve dyshohet si kreu i një grupi të strukturuar kriminal. Policia tha se dy ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 09:08
Policia e Tiranës ka arrestuar 2 persona të rrezikshëm në kryeqytet, pasi akuzohen për një sërë veprash të rënda penale. Njëri prej të arrestuarve dyshohet si kreu i një grupi të strukturuar kriminal. Policia tha se dy ...

Operacioni “Versace”/ Policia: Arrestuam kreun e një grupi kriminal
mapo.al Policia e Tiranës njoftoi sot arrestimin e dy personave, njëri me rrezikshmëri të lartë i dyshuar si kreu i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e krimeve ndaj personit. Njoftimi i policisë Në bazë të ...
Mapo | 18-Jul-2019 09:10
mapo.al Policia e Tiranës njoftoi sot arrestimin e dy personave, njëri me rrezikshmëri të lartë i dyshuar si kreu i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e krimeve ndaj personit. Njoftimi i policisë Në bazë të ...

Arrestohet 18 vjeçari që përplasi rëndë të miturin në Tiranë
Shoferi i mjetit tip “Audi” që përplasi mbrëmë një fëmijë në Tiranë, është arrestuar nga forcat e rendit. 18 vjecaru me iniciale F.H banues në kryeqytet, goditi me makinën e tij në rrugën “Dedë Gjo Luli” mbrëmjen e së ...
VizionPlus | 18-Jul-2019 09:47
Shoferi i mjetit tip “Audi” që përplasi mbrëmë një fëmijë në Tiranë, është arrestuar nga forcat e rendit. 18 vjecaru me iniciale F.H banues në kryeqytet, goditi me makinën e tij në rrugën “Dedë Gjo Luli” mbrëmjen e së ...

Aksident në Tiranë, 18-vjeçaripërplas 14-vjeçarin
Një aksident me pasojë plagosjen e një të mituri ka ndodhur në Tiranë. Burime nga policia raportojnë se është arrestuar drejtuesi i mjetit, shtetasi F. H., 18 vjeç, banues në Tiranë. Arrestimi i tij u bë pasi, në rrugën ...
GazetaTema | 18-Jul-2019 09:10
Një aksident me pasojë plagosjen e një të mituri ka ndodhur në Tiranë. Burime nga policia raportojnë se është arrestuar drejtuesi i mjetit, shtetasi F. H., 18 vjeç, banues në Tiranë. Arrestimi i tij u bë pasi, në rrugën ...

Operacion policor në Mamurras, arrestohet kreu i një grupi kriminal
Në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative për vendndodhjen e një presoni të kërkuar, kreu i një grupi të strukturuar kriminal dhe një operacioni policor, Policia e Tiranës në bashkëpunim me Forcën e ...
Telegraf | 18-Jul-2019 09:22
Në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative për vendndodhjen e një presoni të kërkuar, kreu i një grupi të strukturuar kriminal dhe një operacioni policor, Policia e Tiranës në bashkëpunim me Forcën e ...

Kapet kreu i një grupi kriminal në Mamurras, sekuestrohen disa pistoleta
Një operacion i policisë së Tiranës ne bashkëpunim me atë të Lezhës i koduar me emrin “VERSACE”, ka bërë të mundur arrestimin e dy personave, A. S., 37 vjeç, banues në Tiranë dhe Xh.M., 35 vjeç, banues në Fushë Mëzez, ...
VizionPlus | 18-Jul-2019 09:20
Një operacion i policisë së Tiranës ne bashkëpunim me atë të Lezhës i koduar me emrin “VERSACE”, ka bërë të mundur arrestimin e dy personave, A. S., 37 vjeç, banues në Tiranë dhe Xh.M., 35 vjeç, banues në Fushë Mëzez, ...

Aksidentoi 14-vjeçarin, arrestohet 18-vjeçari në Tiranë
Policia e Tiranës ka arrestuar një 18-vjeçar, pasi dyshohet se ka aksidentuar një 14-vjeçar në kryeqytet. Në pranga ka përfunduar F.H 18 vjeç, ndërsa i aksidentuari ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Njoftimi i ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 08:11
Policia e Tiranës ka arrestuar një 18-vjeçar, pasi dyshohet se ka aksidentuar një 14-vjeçar në kryeqytet. Në pranga ka përfunduar F.H 18 vjeç, ndërsa i aksidentuari ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Njoftimi i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved