ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 10:02

Abuzoi seksualisht me të bijën për tre vite, gjykata lë në burg babain monstër

Abuzoi seksualisht me të bijën për tre vite, gjykata lë në burg babain monstër
Gjykata e Kurbinit ka lënë në burg Shkëlqim Isufin, i cili akuzohet se ka përdhunuar në mënyrë sistematike për tre vite radhazi vajzën e tij. Seanca në ngarkim të Isufit u zhvillua me dyer të mbyllura dhe nuk kishte të ...
Lapsi | 12-Jul-2019 15:33
Gjykata e Kurbinit ka lënë në burg Shkëlqim Isufin, i cili akuzohet se ka përdhunuar në mënyrë sistematike për tre vite radhazi vajzën e tij. Seanca në ngarkim të Isufit u zhvillua me dyer të mbyllura dhe nuk kishte të ...

Gjykata lë në burg 48-vjeçarin e akuzuar për përdhunimin e të bijës
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Gjykata e Kurbinit la në burg 48-vjeçarin e akuzuar për përdhunimin e së bijës minorene. Mbrojtja e tij mohoi akuzat. ...
Reporter | 12-Jul-2019 16:57
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Gjykata e Kurbinit la në burg 48-vjeçarin e akuzuar për përdhunimin e së bijës minorene. Mbrojtja e tij mohoi akuzat. ...

E FUNDIT/ Përd hunoi për 3 vite rresht vajzën e tij, Gjykata jep vendimin për babain mo nstër (Emri+Video)
Gjykata e Shkallës së Parë Kurbin dha sot masën “Arrest me burg” për Shkëlqim Isufin, i akuzuar për veprën penale të ” Marrëdhënieve se ksuale ose homose ksuale me persona në gjini ose kujdestari”. Po ashtu, 48 vjeçari ...
Lexo | 12-Jul-2019 16:16
Gjykata e Shkallës së Parë Kurbin dha sot masën “Arrest me burg” për Shkëlqim Isufin, i akuzuar për veprën penale të ” Marrëdhënieve se ksuale ose homose ksuale me persona në gjini ose kujdestari”. Po ashtu, 48 vjeçari ...

Abuzoi seksualisht me të bijën, gjykata lë në burg 48-vjeçarin
Gjykata e Kurbinit ka lënë në burg Shkëlqim Isufin, i cili akuzohet se ka përdhunuar në mënyrë sistematike për tre vite radhazi vajzën e tij. Seanca në ngarkim të Isufit u zhvillua me dyer të mbyllura dhe nuk kishte ...
Gazeta Dita | 12-Jul-2019 15:11
Gjykata e Kurbinit ka lënë në burg Shkëlqim Isufin, i cili akuzohet se ka përdhunuar në mënyrë sistematike për tre vite radhazi vajzën e tij. Seanca në ngarkim të Isufit u zhvillua me dyer të mbyllura dhe nuk kishte ...

Vajza që u abuzua nga babi/ Avokati: Komunikata e policisë e gabuar, të arrestohej edhe nëna
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar.
Top Channel | 11-Jul-2019 19:48
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar.

Jepet vendimi për babain monstër që prej vitesh përdhunonte vajzën
Gjykata e Kurbinit ka lënë në burg Shkëlqim Isufin, i cili akuzohet se ka përdhunuar vajzën e tij prej 3 vitesh. Seanca me dyer të mbyllura u zhvillua sot dhe nuk kishte të pranishëm asnjë nga familjarët. Rasti u bë ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 15:09
Gjykata e Kurbinit ka lënë në burg Shkëlqim Isufin, i cili akuzohet se ka përdhunuar vajzën e tij prej 3 vitesh. Seanca me dyer të mbyllura u zhvillua sot dhe nuk kishte të pranishëm asnjë nga familjarët. Rasti u bë ...

Vajza që u abuzua seksualisht nga babai – avokati kërkon të arrestohet edhe nëna
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Pas denoncimit në Fiks Fare, policia njoftoi arrestimin e 48 vjeçarit për dyshimin e kryerjes se veprës penale “ Marrëdhënie ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 20:30
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Pas denoncimit në Fiks Fare, policia njoftoi arrestimin e 48 vjeçarit për dyshimin e kryerjes se veprës penale “ Marrëdhënie ...

Vajza që u abuzua seksualisht nga babai shqiptar – avokati kërkon të arrestohet edhe nëna
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Pas denoncimit në Fiks Fare, policia njoftoi arrestimin e 48 vjeçarit për dyshimin e kryerjes se veprës penale “ Marrëdhënie ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:04
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Pas denoncimit në Fiks Fare, policia njoftoi arrestimin e 48 vjeçarit për dyshimin e kryerjes se veprës penale “ Marrëdhënie ...

Vajza që u abuzua nga babi – avokati kërkon të arrestohet edhe nëna
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Pas denoncimit në Fiks Fare, policia njoftoi arrestimin e 48 vjeçarit për dyshimin e kryerjes se veprës penale “Marrëdhënie ...
Zeri | 11-Jul-2019 20:35
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Pas denoncimit në Fiks Fare, policia njoftoi arrestimin e 48 vjeçarit për dyshimin e kryerjes se veprës penale “Marrëdhënie ...

Vajza nga Tirana që u përdhunua nga babai për 3 vite, tregon tmerrin
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...
Gazeta Observer | 10-Jul-2019 21:54
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...

VIDEO/ Flet sërish vajza e abuzuar nga i ati: Ka miq në polici, e liruan edhe për drogën
Programi i njohur investigativ “FIKS FARE” publikoi në televizionin Top Channel denoncimin e një vajze 18-vjeçare, sipas të cilës babai e dhunonte seksualisht prej 3 vjetësh. Vajza thotë se denoncoi dhunën disa muaj më ...
Lapsi | 10-Jul-2019 21:46
Programi i njohur investigativ “FIKS FARE” publikoi në televizionin Top Channel denoncimin e një vajze 18-vjeçare, sipas të cilës babai e dhunonte seksualisht prej 3 vjetësh. Vajza thotë se denoncoi dhunën disa muaj më ...

“Zëri i Amerikës” interviston vajzën e përdhunuar nga i ati: Sot s’kam më as forcë dhe as besim, qofsha e fundit me këtë histori
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...
GazetaTema | 10-Jul-2019 21:31
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...

Vajza nga Tirana që u përdhunua nga babai për 3 vite, tregon tmerrin
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...
Indeks Online | 10-Jul-2019 21:46
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...

Vajza që u përdhunua nga babai flet për Zërin e Amerikës: Qofsha e fundit me këtë lloj historie!
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...
Politiko | 10-Jul-2019 20:44
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved