ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 13:37

Thaçi: Kryeministri Zaev më kërkoi falje mua dhe Kosovës

Thaçi: Kryeministri Zaev më kërkoi falje mua dhe Kosovës
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka komentuar deklaratat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, se për ndryshimin e kufijve midis Kosovës dhe Serbisë kanë rënë dakord ai dhe Aleksandër Vuçiç. Thaçi tha ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 17:03
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka komentuar deklaratat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, se për ndryshimin e kufijve midis Kosovës dhe Serbisë kanë rënë dakord ai dhe Aleksandër Vuçiç. Thaçi tha ...

“S’kam thënë gjë veç…”, Haradinaj: Kam folur me komikët rusë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media deklaroi se ka pasur bisedë telefonike nga një linjë e hakeruar edhe me dy komedianët rusë, por ai tha se biseda e tyre nuk kishte diçka specifike ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:42
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media deklaroi se ka pasur bisedë telefonike nga një linjë e hakeruar edhe me dy komedianët rusë, por ai tha se biseda e tyre nuk kishte diçka specifike ...

“Zaev më kërkoi falje”; Thaçi: Më tha se kishte folur me thashetheme ruse
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi reagoi pas publikimit te bisedës së kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev me dy komedianët rus, duke thënë se kishte patur për këtë një komunikim me shefin e ekzekutivit maqedonas.
Top Channel | 11-Jul-2019 13:31
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi reagoi pas publikimit te bisedës së kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev me dy komedianët rus, duke thënë se kishte patur për këtë një komunikim me shefin e ekzekutivit maqedonas.

Kurthi/ Haradinaj pranon që ka folur me komedianët rusë
Pak ditë më parë u publikua në You Tube një telefonat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriu, Zoran Zaev dhe dy aktorëve komedia rus, të cilët janë shtirur si ish-presidenti ukrainas, Petro Poroshenko. Kjo telefonat ...
Lapsi | 11-Jul-2019 22:51
Pak ditë më parë u publikua në You Tube një telefonat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriu, Zoran Zaev dhe dy aktorëve komedia rus, të cilët janë shtirur si ish-presidenti ukrainas, Petro Poroshenko. Kjo telefonat ...

Përgjimet e Zaev me rusët, Hashim Thaçi: Më kërkoi falje
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka komentuar bisedën mes Kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev dhe komikëve rusë, të cilëve iu kishte thënë se ka një plan për ndarjen e Kosovës. Thaçi ka thënë se Zaev e ka ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 11:00
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka komentuar bisedën mes Kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev dhe komikëve rusë, të cilëve iu kishte thënë se ka një plan për ndarjen e Kosovës. Thaçi ka thënë se Zaev e ka ...

Haradinaj e pranon, ka patur një telefonatë me komedianët rusë që vunë në lojë Zaevin
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pohuar se edhe ai ka pasur një telefonatë të atillë sikur u raportua për kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Mediat ditëve të fundit raportuan se Zaev ka ...
Lapsi | 11-Jul-2019 17:43
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pohuar se edhe ai ka pasur një telefonatë të atillë sikur u raportua për kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Mediat ditëve të fundit raportuan se Zaev ka ...

Haradinaj: Nuk ka prishje të koalicionit me NISMA
Kryeministri Ramush Haradinaj në një konferencë për media pas mbledhjes së rregullt të qeverisë, ka thënë se nuk ka prishje të partneritetit mes Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) dhe Nisma për Kosovën. Haradinaj ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 15:44
Kryeministri Ramush Haradinaj në një konferencë për media pas mbledhjes së rregullt të qeverisë, ka thënë se nuk ka prishje të partneritetit mes Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) dhe Nisma për Kosovën. Haradinaj ...

Përgjimet e Zaev me komikët rusë, Hashim Thaçi: Më kërkoi falje
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka komentuar bisedën mes Kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev dhe komikëve rusë, të cilëve iu kishte thënë se ka një plan për ndarjen e Kosovës. Thaçi ka thënë se Zaev e ka ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 11:18
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka komentuar bisedën mes Kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev dhe komikëve rusë, të cilëve iu kishte thënë se ka një plan për ndarjen e Kosovës. Thaçi ka thënë se Zaev e ka ...

Haradinaj: Kam biseduar me komedianët rusë, nuk kam folur asgjë jashtë qëndrimeve të mija publike (Video)
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se ka pasur bisedë telefonike nga një linjë e hakuar edhe me dy komedianët rusë, por siç tha ai biseda e tyre nuk kishte diçka specifike pasi dihen qëndrimet e tij ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 15:15
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se ka pasur bisedë telefonike nga një linjë e hakuar edhe me dy komedianët rusë, por siç tha ai biseda e tyre nuk kishte diçka specifike pasi dihen qëndrimet e tij ...

“S’kam thënë gjë veç…”, Haradinaj jep detaje të bisedës telefonike me komikët rusë
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pohuar se ka zhvilluar një bisedë telefonike me dy komedianët rusë që hiqeshin si presidenti i Ukrainës Petro Poroshenko, në kurthin e të cilëve ra edhe ...
Lapsi | 11-Jul-2019 15:57
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pohuar se ka zhvilluar një bisedë telefonike me dy komedianët rusë që hiqeshin si presidenti i Ukrainës Petro Poroshenko, në kurthin e të cilëve ra edhe ...

Thaçi: “Rusët s’ma hodhën dot”, sqarime nga Zaev për skandalin me komedianët
Dy komedianët ruse të cilët vunë në lojë kryeministrin e maqedonisë së veriut Zoran Zaev, kanë tentuar të bëjnë të njëjtën gjë edhe me presidentin e Kosovës, por nuk janë kanë dalë. Këtë e konfirmoi vetë kreu i shtetit ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 12:26
Dy komedianët ruse të cilët vunë në lojë kryeministrin e maqedonisë së veriut Zoran Zaev, kanë tentuar të bëjnë të njëjtën gjë edhe me presidentin e Kosovës, por nuk janë kanë dalë. Këtë e konfirmoi vetë kreu i shtetit ...

Biseda e Zaevit për Kosovën, si e komentojnë analistët në Beograd
Deklarimet e kryeministrit maqedonas, Zoran Zaev, i ka transmetuar tërë rajoni. Për Serbinë thotë se është e afërt me rusët dhe shpreh frikën për Kosovën. Kjo nuk ka kaluar pa u komentuar në shtypin serb, por Beogradi ...
TV Klan | 11-Jul-2019 15:44
Deklarimet e kryeministrit maqedonas, Zoran Zaev, i ka transmetuar tërë rajoni. Për Serbinë thotë se është e afërt me rusët dhe shpreh frikën për Kosovën. Kjo nuk ka kaluar pa u komentuar në shtypin serb, por Beogradi ...

Dezinformata rreth “kërkimit falje” nga Zaevi për Thaçin dhe Vuçiqin
Portali serb “Telegraf” ka publikuar tekst në të cilin përmenden detaje nga biseda e kryeministrit të Maqedonisë Zoran Zaev me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi , ndërsa në lidhje me mashtrimin në bisedat telefonike ...
Portalb | 11-Jul-2019 21:14
Portali serb “Telegraf” ka publikuar tekst në të cilin përmenden detaje nga biseda e kryeministrit të Maqedonisë Zoran Zaev me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi , ndërsa në lidhje me mashtrimin në bisedat telefonike ...

Tallja, Zaev zhvilloi takim me ambasadorin rus
Kryeministri Zoran Zaev ka zhvilluar bisedë telefonike me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi nga i cili ka kërkuar falje për ndërhyrjen në çështjet mes Kosovës dhe Serbisë. Thaçi ka deklaruar se Zaev ka shprehur ...
Flaka | 11-Jul-2019 20:26
Kryeministri Zoran Zaev ka zhvilluar bisedë telefonike me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi nga i cili ka kërkuar falje për ndërhyrjen në çështjet mes Kosovës dhe Serbisë. Thaçi ka deklaruar se Zaev ka shprehur ...

Thaçi: Zaev mu paraqit që ta sqarojë deklaratën që ua ka dhënë mashtruesve rusë
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot deklaroi se kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev i ka telefonuar mbrëmë, me qëllim që t’i sqarojë deklaratat që ua ka dhënë komikëve rusë, të cilët janë prezantuar si presidenti ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 20:17
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot deklaroi se kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev i ka telefonuar mbrëmë, me qëllim që t’i sqarojë deklaratat që ua ka dhënë komikëve rusë, të cilët janë prezantuar si presidenti ...

Liderët kosovarë patën punë me rusët mashtrues (VIDEO)
20:11, 11 Korrik 2019 Kryeministrit Zoran Zaev , iu publikuan bisedat të mërkurën , kur u mashtrua nga komedianët rusë, duke komentuar idenë e idenë e shkëmbimit të territoreve në mes Kosovës dhe Serbisë. Aleksei ...
Medial | 11-Jul-2019 20:16
20:11, 11 Korrik 2019 Kryeministrit Zoran Zaev , iu publikuan bisedat të mërkurën , kur u mashtrua nga komedianët rusë, duke komentuar idenë e idenë e shkëmbimit të territoreve në mes Kosovës dhe Serbisë. Aleksei ...

Zaev i kërkon falje Thaçit (VIDEO)
Një telefonatë e pakëndshme i kishte ardhur kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, mbrëmjen e së mërkurës. Telefonues kishte qenë një mik i tij i vjetër dhe një përkrahës i Maqedonisë së Veriut, Presidenti i ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 20:13
Një telefonatë e pakëndshme i kishte ardhur kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, mbrëmjen e së mërkurës. Telefonues kishte qenë një mik i tij i vjetër dhe një përkrahës i Maqedonisë së Veriut, Presidenti i ...

Liderët kosovarë patën punë me rusët mashtrues (VIDEO)
Kryeministrit Zoran Zaev , iu publikuan bisedat të mërkurën , kur u mashtrua nga komedianët rusë, duke komentuar idenë e idenë e shkëmbimit të territoreve në mes Kosovës dhe Serbisë. Aleksei Stoljarov dhe Vladimir ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 20:13
Kryeministrit Zoran Zaev , iu publikuan bisedat të mërkurën , kur u mashtrua nga komedianët rusë, duke komentuar idenë e idenë e shkëmbimit të territoreve në mes Kosovës dhe Serbisë. Aleksei Stoljarov dhe Vladimir ...

Haradinaj i pranon debatet me Limajn, por thotë se qeveria s’do të bjerë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pranuar se kohë më parë edhe ai kishte rënë pre e komedianëve rusë. Pas mbledhjes së Qeverisë, për këtë ai ka folur në një konferencë për media. Ndërkaq, i pari i Ekzekutivit ...
InFokusi | 11-Jul-2019 19:17
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pranuar se kohë më parë edhe ai kishte rënë pre e komedianëve rusë. Pas mbledhjes së Qeverisë, për këtë ai ka folur në një konferencë për media. Ndërkaq, i pari i Ekzekutivit ...

Kryeministri Haradinaj për marrëveshjen me Serbinë
Kryeministri Kosovar Ramush Haradinaj, përsëriti këtë të enjte se zgjidhja e vetme për përmbylljen e dialogut me Serbinë, është njohja e ndërsjelltë e kufijve ekzistues. “Kosova s’ka arsye për me u ulë në tavolinë pa u ...
RTSH | 11-Jul-2019 19:13
Kryeministri Kosovar Ramush Haradinaj, përsëriti këtë të enjte se zgjidhja e vetme për përmbylljen e dialogut me Serbinë, është njohja e ndërsjelltë e kufijve ekzistues. “Kosova s’ka arsye për me u ulë në tavolinë pa u ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved