ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/07/2019 02:00

Thaçi: Kryeministri Zaev më kërkoi falje mua dhe Kosovës

Thaçi: Kryeministri Zaev më kërkoi falje mua dhe Kosovës
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka komentuar deklaratat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, se për ndryshimin e kufijve midis Kosovës dhe Serbisë kanë rënë dakord ai dhe Aleksandër Vuçiç. Thaçi tha ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 17:03
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka komentuar deklaratat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, se për ndryshimin e kufijve midis Kosovës dhe Serbisë kanë rënë dakord ai dhe Aleksandër Vuçiç. Thaçi tha ...

“S’kam thënë gjë veç…”, Haradinaj: Kam folur me komikët rusë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media deklaroi se ka pasur bisedë telefonike nga një linjë e hakeruar edhe me dy komedianët rusë, por ai tha se biseda e tyre nuk kishte diçka specifike ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:42
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media deklaroi se ka pasur bisedë telefonike nga një linjë e hakeruar edhe me dy komedianët rusë, por ai tha se biseda e tyre nuk kishte diçka specifike ...

“Zaev më kërkoi falje”; Thaçi: Më tha se kishte folur me thashetheme ruse
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi reagoi pas publikimit te bisedës së kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev me dy komedianët rus, duke thënë se kishte patur për këtë një komunikim me shefin e ekzekutivit maqedonas.
Top Channel | 11-Jul-2019 13:31
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi reagoi pas publikimit te bisedës së kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev me dy komedianët rus, duke thënë se kishte patur për këtë një komunikim me shefin e ekzekutivit maqedonas.

Kurthi/ Haradinaj pranon që ka folur me komedianët rusë
Pak ditë më parë u publikua në You Tube një telefonat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriu, Zoran Zaev dhe dy aktorëve komedia rus, të cilët janë shtirur si ish-presidenti ukrainas, Petro Poroshenko. Kjo telefonat ...
Lapsi | 11-Jul-2019 22:51
Pak ditë më parë u publikua në You Tube një telefonat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriu, Zoran Zaev dhe dy aktorëve komedia rus, të cilët janë shtirur si ish-presidenti ukrainas, Petro Poroshenko. Kjo telefonat ...

Përgjimet e Zaev me rusët, Hashim Thaçi: Më kërkoi falje
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka komentuar bisedën mes Kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev dhe komikëve rusë, të cilëve iu kishte thënë se ka një plan për ndarjen e Kosovës. Thaçi ka thënë se Zaev e ka ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 11:00
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka komentuar bisedën mes Kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev dhe komikëve rusë, të cilëve iu kishte thënë se ka një plan për ndarjen e Kosovës. Thaçi ka thënë se Zaev e ka ...

Përgjimet e Zaev me komikët rusë, Hashim Thaçi: Më kërkoi falje
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka komentuar bisedën mes Kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev dhe komikëve rusë, të cilëve iu kishte thënë se ka një plan për ndarjen e Kosovës. Thaçi ka thënë se Zaev e ka ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 11:18
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka komentuar bisedën mes Kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev dhe komikëve rusë, të cilëve iu kishte thënë se ka një plan për ndarjen e Kosovës. Thaçi ka thënë se Zaev e ka ...

Haradinaj e pranon, ka patur një telefonatë me komedianët rusë që vunë në lojë Zaevin
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pohuar se edhe ai ka pasur një telefonatë të atillë sikur u raportua për kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Mediat ditëve të fundit raportuan se Zaev ka ...
Lapsi | 11-Jul-2019 17:43
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pohuar se edhe ai ka pasur një telefonatë të atillë sikur u raportua për kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Mediat ditëve të fundit raportuan se Zaev ka ...

Thaçi: “Rusët s’ma hodhën dot”, sqarime nga Zaev për skandalin me komedianët
Dy komedianët ruse të cilët vunë në lojë kryeministrin e maqedonisë së veriut Zoran Zaev, kanë tentuar të bëjnë të njëjtën gjë edhe me presidentin e Kosovës, por nuk janë kanë dalë. Këtë e konfirmoi vetë kreu i shtetit ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 12:26
Dy komedianët ruse të cilët vunë në lojë kryeministrin e maqedonisë së veriut Zoran Zaev, kanë tentuar të bëjnë të njëjtën gjë edhe me presidentin e Kosovës, por nuk janë kanë dalë. Këtë e konfirmoi vetë kreu i shtetit ...

Haradinaj: Kam biseduar me komedianët rusë, nuk kam folur asgjë jashtë qëndrimeve të mija publike (Video)
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se ka pasur bisedë telefonike nga një linjë e hakuar edhe me dy komedianët rusë, por siç tha ai biseda e tyre nuk kishte diçka specifike pasi dihen qëndrimet e tij ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 15:15
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se ka pasur bisedë telefonike nga një linjë e hakuar edhe me dy komedianët rusë, por siç tha ai biseda e tyre nuk kishte diçka specifike pasi dihen qëndrimet e tij ...

“S’kam thënë gjë veç…”, Haradinaj jep detaje të bisedës telefonike me komikët rusë
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pohuar se ka zhvilluar një bisedë telefonike me dy komedianët rusë që hiqeshin si presidenti i Ukrainës Petro Poroshenko, në kurthin e të cilëve ra edhe ...
Lapsi | 11-Jul-2019 15:57
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pohuar se ka zhvilluar një bisedë telefonike me dy komedianët rusë që hiqeshin si presidenti i Ukrainës Petro Poroshenko, në kurthin e të cilëve ra edhe ...

Biseda e Zaevit për Kosovën, si e komentojnë analistët në Beograd
Deklarimet e kryeministrit maqedonas, Zoran Zaev, i ka transmetuar tërë rajoni. Për Serbinë thotë se është e afërt me rusët dhe shpreh frikën për Kosovën. Kjo nuk ka kaluar pa u komentuar në shtypin serb, por Beogradi ...
TV Klan | 11-Jul-2019 15:44
Deklarimet e kryeministrit maqedonas, Zoran Zaev, i ka transmetuar tërë rajoni. Për Serbinë thotë se është e afërt me rusët dhe shpreh frikën për Kosovën. Kjo nuk ka kaluar pa u komentuar në shtypin serb, por Beogradi ...

Dezinformata rreth “kërkimit falje” nga Zaevi për Thaçin dhe Vuçiqin
Portali serb “Telegraf” ka publikuar tekst në të cilin përmenden detaje nga biseda e kryeministrit të Maqedonisë Zoran Zaev me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi , ndërsa në lidhje me mashtrimin në bisedat telefonike ...
Portalb | 11-Jul-2019 21:14
Portali serb “Telegraf” ka publikuar tekst në të cilin përmenden detaje nga biseda e kryeministrit të Maqedonisë Zoran Zaev me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi , ndërsa në lidhje me mashtrimin në bisedat telefonike ...

Tallja, Zaev zhvilloi takim me ambasadorin rus
Kryeministri Zoran Zaev ka zhvilluar bisedë telefonike me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi nga i cili ka kërkuar falje për ndërhyrjen në çështjet mes Kosovës dhe Serbisë. Thaçi ka deklaruar se Zaev ka shprehur ...
Flaka | 11-Jul-2019 20:26
Kryeministri Zoran Zaev ka zhvilluar bisedë telefonike me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi nga i cili ka kërkuar falje për ndërhyrjen në çështjet mes Kosovës dhe Serbisë. Thaçi ka deklaruar se Zaev ka shprehur ...

Thaçi: Zaev mu paraqit që ta sqarojë deklaratën që ua ka dhënë mashtruesve rusë
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot deklaroi se kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev i ka telefonuar mbrëmë, me qëllim që t’i sqarojë deklaratat që ua ka dhënë komikëve rusë, të cilët janë prezantuar si presidenti ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 20:17
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot deklaroi se kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev i ka telefonuar mbrëmë, me qëllim që t’i sqarojë deklaratat që ua ka dhënë komikëve rusë, të cilët janë prezantuar si presidenti ...

Liderët kosovarë patën punë me rusët mashtrues (VIDEO)
20:11, 11 Korrik 2019 Kryeministrit Zoran Zaev , iu publikuan bisedat të mërkurën , kur u mashtrua nga komedianët rusë, duke komentuar idenë e idenë e shkëmbimit të territoreve në mes Kosovës dhe Serbisë. Aleksei ...
Medial | 11-Jul-2019 20:16
20:11, 11 Korrik 2019 Kryeministrit Zoran Zaev , iu publikuan bisedat të mërkurën , kur u mashtrua nga komedianët rusë, duke komentuar idenë e idenë e shkëmbimit të territoreve në mes Kosovës dhe Serbisë. Aleksei ...

Zaev i kërkon falje Thaçit (VIDEO)
Një telefonatë e pakëndshme i kishte ardhur kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, mbrëmjen e së mërkurës. Telefonues kishte qenë një mik i tij i vjetër dhe një përkrahës i Maqedonisë së Veriut, Presidenti i ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 20:13
Një telefonatë e pakëndshme i kishte ardhur kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, mbrëmjen e së mërkurës. Telefonues kishte qenë një mik i tij i vjetër dhe një përkrahës i Maqedonisë së Veriut, Presidenti i ...

Liderët kosovarë patën punë me rusët mashtrues (VIDEO)
Kryeministrit Zoran Zaev , iu publikuan bisedat të mërkurën , kur u mashtrua nga komedianët rusë, duke komentuar idenë e idenë e shkëmbimit të territoreve në mes Kosovës dhe Serbisë. Aleksei Stoljarov dhe Vladimir ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 20:13
Kryeministrit Zoran Zaev , iu publikuan bisedat të mërkurën , kur u mashtrua nga komedianët rusë, duke komentuar idenë e idenë e shkëmbimit të territoreve në mes Kosovës dhe Serbisë. Aleksei Stoljarov dhe Vladimir ...

Haradinaj i pranon debatet me Limajn, por thotë se qeveria s’do të bjerë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pranuar se kohë më parë edhe ai kishte rënë pre e komedianëve rusë. Pas mbledhjes së Qeverisë, për këtë ai ka folur në një konferencë për media. Ndërkaq, i pari i Ekzekutivit ...
InFokusi | 11-Jul-2019 19:17
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pranuar se kohë më parë edhe ai kishte rënë pre e komedianëve rusë. Pas mbledhjes së Qeverisë, për këtë ai ka folur në një konferencë për media. Ndërkaq, i pari i Ekzekutivit ...

Thaçi thotë se nuk ra në grackën komikëve rusë, tregon një ngjarje para 7 muajsh
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, teksa ka folur për rastin e dy komikëve rus të cilët kanë zhvilluar telefonata me krerë shtetërorë duke u shtirur si president të vendeve të ndryshme e edhe si Sekretari i NATO’së, ka ...
InFokusi | 11-Jul-2019 18:34
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, teksa ka folur për rastin e dy komikëve rus të cilët kanë zhvilluar telefonata me krerë shtetërorë duke u shtirur si president të vendeve të ndryshme e edhe si Sekretari i NATO’së, ka ...

Thaçi lavdërohet se nuk ra në grackën komikëve rusë, tregon çfarë ndodhi para 7 muajsh
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, teksa ka folur për rastin e dy komikëve rus të cilët kanë zhvilluar telefonata me krerë shtetërorë duke u shtirur si president të vendeve të ndryshme e edhe si Sekretari i NATO’së, ka ...
Arbresh | 11-Jul-2019 18:20
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, teksa ka folur për rastin e dy komikëve rus të cilët kanë zhvilluar telefonata me krerë shtetërorë duke u shtirur si president të vendeve të ndryshme e edhe si Sekretari i NATO’së, ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved