ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:04

Zidane largohet nga kampi i Real Madridit, kjo është arsyeja

Zidane largohet nga kampi i Real Madridit, kjo është arsyeja
Real Madridi e ka konfirmuar që trajneri Zinedine Zidane është larguar nga kampi stërvitor në Montreal, transmeton zeri.info Zidane është larguar nga kampi stërvitor për shkak të arsyeve personale. Klubi madrilen e ka ...
Zeri | 12-Jul-2019 19:01
Real Madridi e ka konfirmuar që trajneri Zinedine Zidane është larguar nga kampi stërvitor në Montreal, transmeton zeri.info Zidane është larguar nga kampi stërvitor për shkak të arsyeve personale. Klubi madrilen e ka ...

Zidane largohet nga stërvitja e Realit, niset me urgjencë drejt Madridit
Zinedine Zidane është detyruar të largohet nga qendra stërvitore e Real Madridit në Kanada, për t’u nisur me urgjencë drejt Madridit. “Zidan lë qendrën stërvitore në Montreal për arsye personale”, ka qenë njoftimi i ...
Lajmi i Fundit | 12-Jul-2019 18:45
Zinedine Zidane është detyruar të largohet nga qendra stërvitore e Real Madridit në Kanada, për t’u nisur me urgjencë drejt Madridit. “Zidan lë qendrën stërvitore në Montreal për arsye personale”, ka qenë njoftimi i ...

Kjo gjë e dëshmon që Hazard nuk e harron edhe aq lehtë Chelsean
Një tifoz i Chelseat e ka vërejtur që Eden Hazard ende i ka simbolet e klubit anglez në mbështjellësin e telefonit të tij, transmeton zeri.info Reprezentuesi belg mund të jetë transferuar te Real Madridi gjatë kësaj ...
Zeri | 12-Jul-2019 18:42
Një tifoz i Chelseat e ka vërejtur që Eden Hazard ende i ka simbolet e klubit anglez në mbështjellësin e telefonit të tij, transmeton zeri.info Reprezentuesi belg mund të jetë transferuar te Real Madridi gjatë kësaj ...

ZYRTARE: Zidane braktis Realin, kthehet urgjentisht në Spanjë
Zinedine Zidane, i shoqëruar nga gruaja e tij në Kanada, janë kthyer urgjentisht në Spanjë, me çrast Zizu ka braktisur skuadrën. Trajneri francez, siç njofton Reali, kthehet në Spanjë për arsye personale, të cilat nuk ...
InFokusi | 12-Jul-2019 18:25
Zinedine Zidane, i shoqëruar nga gruaja e tij në Kanada, janë kthyer urgjentisht në Spanjë, me çrast Zizu ka braktisur skuadrën. Trajneri francez, siç njofton Reali, kthehet në Spanjë për arsye personale, të cilat nuk ...

ZYRTARE: Zidane braktis Realin, kthehet urgjentisht në Spanjë
Zinedine Zidane, i shoqëruar nga gruaja e tij në Kanada, janë kthyer urgjentisht në Spanjë, me çrast Zizu ka braktisur skuadrën. Trajneri francez, siç njofton Reali, kthehet në Spanjë për arsye personale, të cilat nuk ...
TetovaSot | 12-Jul-2019 18:11
Zinedine Zidane, i shoqëruar nga gruaja e tij në Kanada, janë kthyer urgjentisht në Spanjë, me çrast Zizu ka braktisur skuadrën. Trajneri francez, siç njofton Reali, kthehet në Spanjë për arsye personale, të cilat nuk ...

Tërbohen tifozët e Realit, Hazard e ka ende në zemër Chelsean
Eden Hazard është blerja e bujshme e Real Madridit gjatë merkatos së verës. Sulmuesi belg e ka shprehur hapur ëndrrën për të veshur fanellën e Real Madridit por në zemër qëndron akoma klubi i Chelseas. Ditën e djeshme ...
Lajmi i Fundit | 12-Jul-2019 17:54
Eden Hazard është blerja e bujshme e Real Madridit gjatë merkatos së verës. Sulmuesi belg e ka shprehur hapur ëndrrën për të veshur fanellën e Real Madridit por në zemër qëndron akoma klubi i Chelseas. Ditën e djeshme ...

E PAPRITUR: Zidane braktis Real Madridin, kthehet urgjentisht në Spanjë!
Real Madrid ndodhet në Montreal të Kanadasë, aty ku po zhvillon fazën përgatitore, para se të nisë turneun në International Champions Cup. Teksa skuadra ka hipur në autobus për të udhëtuar nga hoteli për tek qendra ...
Koha.mk | 12-Jul-2019 17:34
Real Madrid ndodhet në Montreal të Kanadasë, aty ku po zhvillon fazën përgatitore, para se të nisë turneun në International Champions Cup. Teksa skuadra ka hipur në autobus për të udhëtuar nga hoteli për tek qendra ...

ORA E FUNDIT: Zidane braktis Realin, largohet nga stërvitja
Trajneri i Real Madrid-it, Zinedine Zidane, ka lënë grumbullimin e skuadrës në Kanada. Ai po drejtonte stërvitjet e “Los Blancos”, por është larguar urgjentisht nga kampi stërvitor. Ekipi spanjoll po drejtohet nga ...
Lexo | 12-Jul-2019 17:25
Trajneri i Real Madrid-it, Zinedine Zidane, ka lënë grumbullimin e skuadrës në Kanada. Ai po drejtonte stërvitjet e “Los Blancos”, por është larguar urgjentisht nga kampi stërvitor. Ekipi spanjoll po drejtohet nga ...

LAJMI I FUNDIT: Zidane largohet nga stërvitja e Realit, niset për Madrid
Real Madrid ka mbetur pa trajnerin Zinedine Zidane në ditën e katërt të stërvitjeve për sezonin e ri. Në faqen zyrtare të klubit bëhet e ditur se trajneri francez është nisur për në Madrid, për arsye personale. Skuadra ...
Lajminet | 12-Jul-2019 17:16
Real Madrid ka mbetur pa trajnerin Zinedine Zidane në ditën e katërt të stërvitjeve për sezonin e ri. Në faqen zyrtare të klubit bëhet e ditur se trajneri francez është nisur për në Madrid, për arsye personale. Skuadra ...

Zidane braktis Realin, kthehet urgjentisht në Spanjë
Zinedine Zidane, i shoqëruar nga gruaja e tij në Kanada, janë kthyer urgjentisht në Spanjë, me çrast Zizu ka braktisur skuadrën. Trajneri francez, siç njofton Reali, kthehet në Spanjë për arsye personale, të cilat nuk ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 17:00
Zinedine Zidane, i shoqëruar nga gruaja e tij në Kanada, janë kthyer urgjentisht në Spanjë, me çrast Zizu ka braktisur skuadrën. Trajneri francez, siç njofton Reali, kthehet në Spanjë për arsye personale, të cilat nuk ...

‘Grand Prix Budapest 2019’: Ja me kë do të takohet Nora Gjakova në rundin e parë
Një fotografi e yllit të ri të Real Madridit duke dalë nga aeroplani i skuadrës madrilene në Montreal për fillimin e turneut parasezonal bëri që tifozët e vjetër të tij të insistojnë se ai është ende një “Blue”. Eden ...
GazetaBlic | 12-Jul-2019 11:15
Një fotografi e yllit të ri të Real Madridit duke dalë nga aeroplani i skuadrës madrilene në Montreal për fillimin e turneut parasezonal bëri që tifozët e vjetër të tij të insistojnë se ai është ende një “Blue”. Eden ...

Çmenduri për talentin Kubo në Montreal
Real Madridi ka transferuar gjatë këtij afati kalimtar veror super talentin japonez Takefusa Kubo. Edhe pse lojtari i është bashkuar ekipit të dytë Real Madrid Castilla, ai po i kryen stërvitjet me ekipin e parë të ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 18:24
Real Madridi ka transferuar gjatë këtij afati kalimtar veror super talentin japonez Takefusa Kubo. Edhe pse lojtari i është bashkuar ekipit të dytë Real Madrid Castilla, ai po i kryen stërvitjet me ekipin e parë të ...

Hazardi s’mund ta harrojë Chelsean Një fotografi e yllit të ri të Real Madridit duke dalë nga aeroplani i skuadrës madrilene në Montreal për fillimin e turneut parasezonal bëri që tifozët e vjetër të tij të...
Një fotografi e yllit të ri të Real Madridit duke dalë nga aeroplani i skuadrës madrilene në Montreal për fillimin e turneut parasezonal bëri që tifozët e vjetër të tij të insistojnë se ai është ende një “Blue”. Eden ...
Kosova Sot | 12-Jul-2019 10:21
Një fotografi e yllit të ri të Real Madridit duke dalë nga aeroplani i skuadrës madrilene në Montreal për fillimin e turneut parasezonal bëri që tifozët e vjetër të tij të insistojnë se ai është ende një “Blue”. Eden ...

Hazardi s’mund ta harrojë Chelsean
Një fotografi e yllit të ri të Real Madridit duke dalë nga aeroplani i skuadrës madrilene në Montreal për fillimin e turneut parasezonal bëri që tifozët e vjetër të tij të insistojnë se ai është ende një “Blue”. Eden ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 10:19
Një fotografi e yllit të ri të Real Madridit duke dalë nga aeroplani i skuadrës madrilene në Montreal për fillimin e turneut parasezonal bëri që tifozët e vjetër të tij të insistojnë se ai është ende një “Blue”. Eden ...

Hazardi tani është lojtar i Real Madridit, por ende mban në zemër Chelsean – këtë e tregon telefoni i tij
Eden Hazard mund të jetë një lojtar i Real Madridit, por dashuria e tij për ish- klubin Chelsea është ende e fortë. 28-vjeçari, i cili u bashkua me Los Blancos muajin e kaluar në një marrëveshje 88 milionë funtesh, ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 14:12
Eden Hazard mund të jetë një lojtar i Real Madridit, por dashuria e tij për ish- klubin Chelsea është ende e fortë. 28-vjeçari, i cili u bashkua me Los Blancos muajin e kaluar në një marrëveshje 88 milionë funtesh, ...

Hamilton i gatshëm që ta thyej rekordin e Schumacherit
Nëse te Chelsea ka qenë i qetë, dhe është ngacmuar rrallë herë nga tifozët apo mediat, kjo nuk pritet të ndodhë te Madridi. Eden Hazard ka marrë vëmendjen e të gjithë që në ditën e parë të stërvitjeve parasezonale që ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 19:36
Nëse te Chelsea ka qenë i qetë, dhe është ngacmuar rrallë herë nga tifozët apo mediat, kjo nuk pritet të ndodhë te Madridi. Eden Hazard ka marrë vëmendjen e të gjithë që në ditën e parë të stërvitjeve parasezonale që ...

Video që ka pushtuar rrjetet sociale dhe ka ngjallur debat për gjendjen fizike të Eden Hazard
Nëse te Chelsea ka qenë i qetë, dhe është ngacmuar rrallë herë nga tifozët apo mediat, kjo nuk pritet të ndodhë te Madridi. Eden Hazard ka marrë vëmendjen e të gjithë që në ditën e parë të stërvitjeve parasezonale që ...
InFokusi | 11-Jul-2019 19:17
Nëse te Chelsea ka qenë i qetë, dhe është ngacmuar rrallë herë nga tifozët apo mediat, kjo nuk pritet të ndodhë te Madridi. Eden Hazard ka marrë vëmendjen e të gjithë që në ditën e parë të stërvitjeve parasezonale që ...

Madridi vazhdon stërvitjet, por pa Luka Modricin
Modric ka munguar në stërvitjen e tretë parasezonale të Real Madridit. Reali ka vazhduar me stërvitjet parasezonale në Kanada, me ndryshimin e vetëm nga dita e djeshme, mungesën e Luka Modric. Kroati nuk është parë duke ...
InFokusi | 11-Jul-2019 18:46
Modric ka munguar në stërvitjen e tretë parasezonale të Real Madridit. Reali ka vazhduar me stërvitjet parasezonale në Kanada, me ndryshimin e vetëm nga dita e djeshme, mungesën e Luka Modric. Kroati nuk është parë duke ...

Tifozët dyshojnë për gjendjen fizike të Hazardit, thonë se është mbipeshë
Nëse te Chelsea ka qenë i qetë, dhe është ngacmuar rrallë herë nga tifozët apo mediat, kjo nuk pritet të ndodhë te Madridi. Eden Hazard ka marrë vëmendjen e të gjithë që në ditën e parë të stërvitjeve parasezonale që ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 18:44
Nëse te Chelsea ka qenë i qetë, dhe është ngacmuar rrallë herë nga tifozët apo mediat, kjo nuk pritet të ndodhë te Madridi. Eden Hazard ka marrë vëmendjen e të gjithë që në ditën e parë të stërvitjeve parasezonale që ...

Video që ka pushtuar rrjetet sociale dhe ka ngjallur debat për gjendjen fizike të Eden Hazard
Nëse te Chelsea ka qenë i qetë, dhe është ngacmuar rrallë herë nga tifozët apo mediat, kjo nuk pritet të ndodhë te Madridi. Eden Hazard ka marrë vëmendjen e të gjithë që në ditën e parë të stërvitjeve parasezonale që ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 18:22
Nëse te Chelsea ka qenë i qetë, dhe është ngacmuar rrallë herë nga tifozët apo mediat, kjo nuk pritet të ndodhë te Madridi. Eden Hazard ka marrë vëmendjen e të gjithë që në ditën e parë të stërvitjeve parasezonale që ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved