ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 08:45

Video e rrallë e familjes Jashari para luftës

Video e rrallë e familjes Jashari para luftës
Faqja “Prekazi”, në Facebook, ka publikuar një video të rrallë të familjes së heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Incizimi i kësaj video-je shihet të jetë bërë me 4 tetor të vitit 1995, në një shtëpi të familjes ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 23:49
Faqja “Prekazi”, në Facebook, ka publikuar një video të rrallë të familjes së heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Incizimi i kësaj video-je shihet të jetë bërë me 4 tetor të vitit 1995, në një shtëpi të familjes ...

Video e rrallë: Këngë e valle në familjen e Adem Jasharit para luftës (VIDEO)
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...
Ina-Online | 12-Jul-2019 01:17
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...

Video e rrallë: Këngë e valle në familjen e Adem Jasharit para luftës
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 23:57
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...

Video e rrallë: Këngë e valle në familjen e Adem Jasharit para luftës
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...
Albportali | 11-Jul-2019 23:51
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...

Video e rrallë: Këngë e valle në familjen Jashari
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 23:33
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...

Video e rrallë: Këngë e valle në familjen e Adem Jasharit para luftës
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...
Zeri | 11-Jul-2019 23:20
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...

Video e rrallë: Këngë e valle në familjen e Adem Jasharit para luftës
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...
InFokusi | 11-Jul-2019 23:20
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...

E rrallë, këngë e valle në familjen e Adem Jasharit para luftës
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...
Arbresh | 11-Jul-2019 23:16
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...

Video e rrallë: Këngë e valle në familjen e Adem Jasharit para luftës
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 23:09
Një video e rrallë është publikuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqet familja e heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari. Publiku në të shumtën e rasteve ka shikuar pamje të familjes me armë në dorë e duke luftuar, ...

Gjykata supreme i përgjigjet me shkrim Antikorupsionit
24 orë pasi Gjykata Supreme dhe kryetari i saj Jovo Vangellovski ishin paralajmëruar nga Komisioni antikorrupsion që gjykatësit për të cilët ka proces për shkarkimin e tyre të mos jenë pjesë e debatit, gjykata më e ...
Albportali | 11-Jul-2019 23:03
24 orë pasi Gjykata Supreme dhe kryetari i saj Jovo Vangellovski ishin paralajmëruar nga Komisioni antikorrupsion që gjykatësit për të cilët ka proces për shkarkimin e tyre të mos jenë pjesë e debatit, gjykata më e ...

Mogherini dhe Hahn: Srebrenica një nga momentet më të errëta të njerëzimit
Është detyra jonë e përbashkët të kujtojmë Srebrenicën, një nga momentet më të errëta të njerëzimit në historinë moderne europiane, deklaruan shefja e politikës së Jashtme të BE, Federica Mogherini dhe komisioneri i ...
Albportali | 11-Jul-2019 22:51
Është detyra jonë e përbashkët të kujtojmë Srebrenicën, një nga momentet më të errëta të njerëzimit në historinë moderne europiane, deklaruan shefja e politikës së Jashtme të BE, Federica Mogherini dhe komisioneri i ...

Vangelovski: Gjyqtarët nuk ju nënshtrohen presioneve të jashtme
Pasi që dje, Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit i dërgoi një letër Gjykatës Lartë, e cila paralajmëron se gjyqtarët e lartë nuk duhet të marrin pjesë në seancën e përgjithshme në të cilën diskutohet se ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 16:12
Pasi që dje, Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit i dërgoi një letër Gjykatës Lartë, e cila paralajmëron se gjyqtarët e lartë nuk duhet të marrin pjesë në seancën e përgjithshme në të cilën diskutohet se ...

“Vangellovski”, Gjykata Supreme kundërshton Antikorupsionin
24 orë pasi Gjykata Supreme dhe kryetari i saj Jovo Vangellovski ishin paralajmëruar nga Komisioni antikorrupsion që gjykatësit për të cilët ka proces për shkarkimin e tyre të mos jenë pjesë e debatit, gjykata më e ...
Flaka | 11-Jul-2019 20:21
24 orë pasi Gjykata Supreme dhe kryetari i saj Jovo Vangellovski ishin paralajmëruar nga Komisioni antikorrupsion që gjykatësit për të cilët ka proces për shkarkimin e tyre të mos jenë pjesë e debatit, gjykata më e ...

“Vangellovski”, Gjykata Supreme kundërshton Antikorupsionin
24 orë pasi Gjykata Supreme dhe kryetari i saj Jovo Vangellovski ishin paralajmëruar nga Komisioni antikorrupsion që gjykatësit për të cilët ka proces për shkarkimin e tyre të mos jenë pjesë e debatit, gjykata më e ...
Alsat-M | 11-Jul-2019 18:46
24 orë pasi Gjykata Supreme dhe kryetari i saj Jovo Vangellovski ishin paralajmëruar nga Komisioni antikorrupsion që gjykatësit për të cilët ka proces për shkarkimin e tyre të mos jenë pjesë e debatit, gjykata më e ...

Gjykata Supreme iu përgjigj Antikorrupsionit: Ne jemi të pavarur të vendosim për shkarkimin tonë
Një ditë pasi që Komisioni për Parandalimin e Korrupsionit (Antikorrupsioni), i ka paralajmëruar gjykatësit suprem në lidhje me diskutimin për shkarkimin e tyre, të njëjtit kanë reaguar nëpërmjet një kumtese, duke thënë ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 16:52
Një ditë pasi që Komisioni për Parandalimin e Korrupsionit (Antikorrupsioni), i ka paralajmëruar gjykatësit suprem në lidhje me diskutimin për shkarkimin e tyre, të njëjtit kanë reaguar nëpërmjet një kumtese, duke thënë ...

Ingrid Gjoni publikon pamje nga vila e saj përrallore
Ashtu siç shumë këngëtarë të tjerë që kanë filluar pushimet e tyre në vende të ndryshme të bukura, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, pushimet kanë filluar edhe për këngëtaren, Ledina Çelon e cila është duke i kaluar pushimet ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 11:50
Ashtu siç shumë këngëtarë të tjerë që kanë filluar pushimet e tyre në vende të ndryshme të bukura, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, pushimet kanë filluar edhe për këngëtaren, Ledina Çelon e cila është duke i kaluar pushimet ...

Antikorrupsioni paralajmëron kryetarin e Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski
Komisioni Shtetëror Kundër Korrupsionit e paralajmëroi kryetarin e Gjykatës Supreme Jovo Vangellovski dhe kolegët e tij gjykatës për të cilët ka procedurë për shkarkim. Ata nuk do të duhej të jenë të pranishëm në ...
Flaka | 10-Jul-2019 20:31
Komisioni Shtetëror Kundër Korrupsionit e paralajmëroi kryetarin e Gjykatës Supreme Jovo Vangellovski dhe kolegët e tij gjykatës për të cilët ka procedurë për shkarkim. Ata nuk do të duhej të jenë të pranishëm në ...

Lëvizja BESA – Saraj: Qytetarët ngarkohen me taksë për punë që nuk realizon komuna
Dega e Lëvizjes BESA në Saraj shpreh shqetësimin e saj të thellë në lidhje me vendimin në kuadër të ndërmarrjes publike komunale, përgjegjëse për mbledhjen e mbeturinave të vendoset dhe faturohet qytetarëve edhe një ...
Albportali | 10-Jul-2019 20:02
Dega e Lëvizjes BESA në Saraj shpreh shqetësimin e saj të thellë në lidhje me vendimin në kuadër të ndërmarrjes publike komunale, përgjegjëse për mbledhjen e mbeturinave të vendoset dhe faturohet qytetarëve edhe një ...

Antikorrupsioni paralajmëron kryetarin e Gjykatës së Lartë
Komisioni antikorrupsion dërgoi shkresë deri te Gjykata e Lartë, të adresuar deri te kryetari Jovo Vangellovski, në të cilën paralajmëron se gjykatësit nuk duhet të jenë pjesë e seancës së përgjithshme ku do të ...
Telegrafi | 10-Jul-2019 19:41
Komisioni antikorrupsion dërgoi shkresë deri te Gjykata e Lartë, të adresuar deri te kryetari Jovo Vangellovski, në të cilën paralajmëron se gjykatësit nuk duhet të jenë pjesë e seancës së përgjithshme ku do të ...

Lëvizja BESA – Saraj: Qytetarët ngarkohen me taksë për punë që nuk realizon komuna
Dega e Lëvizjes BESA në Saraj shpreh shqetësimin e saj të thellë në lidhje me vendimin në kuadër të ndërmarrjes publike komunale, përgjegjëse për mbledhjen e mbeturinave të vendoset dhe faturohet qytetarëve edhe një ...
Ina-Online | 10-Jul-2019 19:41
Dega e Lëvizjes BESA në Saraj shpreh shqetësimin e saj të thellë në lidhje me vendimin në kuadër të ndërmarrjes publike komunale, përgjegjëse për mbledhjen e mbeturinave të vendoset dhe faturohet qytetarëve edhe një ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved