ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 08:56

Arrestohet 25-vjeçari, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar

Arrestohet 25-vjeçari, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar
Një tjetër shtetas shqiptar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.
Top Channel | 11-Jul-2019 16:32
Një tjetër shtetas shqiptar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.

I dënuar në Itali për vjedhje me dhunë, kapet 25-vjeçari në Durrës
DURRËS Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar me 6 vjet e 10 muaj e 22 ditë burgim, për kryerjen e veprës penale “Vjedhje me dhunë ”. Strukturat e Drejtorisë ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 16:03
DURRËS Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar me 6 vjet e 10 muaj e 22 ditë burgim, për kryerjen e veprës penale “Vjedhje me dhunë ”. Strukturat e Drejtorisë ...

U përplas me armë për trafik droge,skraparlliu kapet pas 4 vitesh
SKRAPAR Sot, një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Skraparit Ai quhet Fatri Ibro, banues në fshatin Nikollarë të Skraparit. Ai ishte shpallur në kërkim prej 4-vjetësh për “Vrasje me dashje, të mbetur në ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:14
SKRAPAR Sot, një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Skraparit Ai quhet Fatri Ibro, banues në fshatin Nikollarë të Skraparit. Ai ishte shpallur në kërkim prej 4-vjetësh për “Vrasje me dashje, të mbetur në ...

“Luftë” plumbash për drogë, kapet pas 4 vitesh skraparliu
Policia e Skraparit ka arrestuar një 41-vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim e shitje narkotikësh dhe vrasje të mbetur në tentativë. Në pranga ka rënë shtetasi F. I., banues në Nikollarë të Skraparit, i cili bashkë ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 14:10
Policia e Skraparit ka arrestuar një 41-vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim e shitje narkotikësh dhe vrasje të mbetur në tentativë. Në pranga ka rënë shtetasi F. I., banues në Nikollarë të Skraparit, i cili bashkë ...

Vrau fqinjin, arrestohet 55 vjeçari në Dukagjin
Nike Lulashi, 55 vjeç, është arrestuar në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, për shkak se më 18 shtator të vitit të kaluar vrau fqinjin e tij, Tahir Bajraktarin.
Top Channel | 11-Jul-2019 11:43
Nike Lulashi, 55 vjeç, është arrestuar në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, për shkak se më 18 shtator të vitit të kaluar vrau fqinjin e tij, Tahir Bajraktarin.

Vrau një vit më parë, policia arreston 55-vjecarin nga Tropoja
Një 55-vjecar i shpallur në kërkim për vrasje ka rënë në pranat e policisë mbrëmjen e së mërkurës. Arrestimi është kryer nga strukturat e Komisariatit të Policisë Shkodër në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, ndersa i ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 10:27
Një 55-vjecar i shpallur në kërkim për vrasje ka rënë në pranat e policisë mbrëmjen e së mërkurës. Arrestimi është kryer nga strukturat e Komisariatit të Policisë Shkodër në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, ndersa i ...

Në kërkim ndërkombëtar, Interpol arreston 25-vjeçarin nga Durrësi
Është arrestuar në Durrës shtetasi me iniciale R.T., 25 vjeç, i cili rezultonte i shpallur në kërkim ndërkombëtar pas një dënimi të dhënë nga drejtësia italiane për veprën penale “Vjedhje me dhunë”. Ndalimi u krye nga ...
Telegraf | 11-Jul-2019 16:34
Është arrestuar në Durrës shtetasi me iniciale R.T., 25 vjeç, i cili rezultonte i shpallur në kërkim ndërkombëtar pas një dënimi të dhënë nga drejtësia italiane për veprën penale “Vjedhje me dhunë”. Ndalimi u krye nga ...

Përplasja me armë për drogën që transportohej me mushka, pranga Fatri Ibros
Arrestohet në Skrapar një 41 vjecar i cili ishte shpallur në kërkim për disa vepra penale. Fatri ibro, 41 vjeç, banues në fshatin Nikollarë kishte 4 vite që kërkohej si I akuzuar nga drejtësia për “Vrasje me dashje, ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 15:29
Arrestohet në Skrapar një 41 vjecar i cili ishte shpallur në kërkim për disa vepra penale. Fatri ibro, 41 vjeç, banues në fshatin Nikollarë kishte 4 vite që kërkohej si I akuzuar nga drejtësia për “Vrasje me dashje, ...

Përmet/ Në kërkim për tentativë vrasje, arrestohet 41 vjeçari
Eshtë arrestuar nga policia në Skrapar një 41 vjeçar i shpallur në kërkim për prodhim narkotikësh dhe tantativë vrasjeje. Ky shtetas dyshohet se bashkë me dy vllezërit e tij po transportonin lëndë narkotike nga Skrapari ...
Telegraf | 11-Jul-2019 15:10
Eshtë arrestuar nga policia në Skrapar një 41 vjeçar i shpallur në kërkim për prodhim narkotikësh dhe tantativë vrasjeje. Ky shtetas dyshohet se bashkë me dy vllezërit e tij po transportonin lëndë narkotike nga Skrapari ...

Po përgatiteshin për të mbjellë kanabis, policia arreston në flagrancë 3 persona
Tre persona që po përgatiteshin për të kultivuar bimë narkotike janë arrestuar në flagrancë nga Policia e Bulqizës.
Top Channel | 11-Jul-2019 09:28
Tre persona që po përgatiteshin për të kultivuar bimë narkotike janë arrestuar në flagrancë nga Policia e Bulqizës.

Aksioni sekret/ 1324 kubik kanabis gati për tu mbjellë, 3 në pranga
Polica e Bulqizës ka finalizuar operacionin policor “Ballenjë-2019” gjatë të cilit janë sekuestruar armë zjarri, municion luftarak, kubik ku ishin kultivuar fara cannabis sativa dhe bazë materiale që do shërbente për të ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 09:22
Polica e Bulqizës ka finalizuar operacionin policor “Ballenjë-2019” gjatë të cilit janë sekuestruar armë zjarri, municion luftarak, kubik ku ishin kultivuar fara cannabis sativa dhe bazë materiale që do shërbente për të ...

Vajza që u abuzua seksualisht nga babai – avokati kërkon të arrestohet edhe nëna
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Pas denoncimit në Fiks Fare, policia njoftoi arrestimin e 48 vjeçarit për dyshimin e kryerjes se veprës penale “ Marrëdhënie ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 20:30
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Pas denoncimit në Fiks Fare, policia njoftoi arrestimin e 48 vjeçarit për dyshimin e kryerjes se veprës penale “ Marrëdhënie ...

Sekuestrohen 1 mijë rrënjë kanabis, 3 persona në pranga
Një mijë rrënjë kanabis janë sekuestruar në Bulqizë nga Policia. 3 persona janë arrestuar, pasi dyshohet se kishin kultivuar kanabisin me kubikë dhe më pas e kishin çuar në një zonë të pyllëzuar për ta mbjellë. Kanabisi ...
Telegraf | 11-Jul-2019 10:06
Një mijë rrënjë kanabis janë sekuestruar në Bulqizë nga Policia. 3 persona janë arrestuar, pasi dyshohet se kishin kultivuar kanabisin me kubikë dhe më pas e kishin çuar në një zonë të pyllëzuar për ta mbjellë. Kanabisi ...

“Qofsha e fundit me këtë histori”! Flet vajza e përdhunuar nga i ati
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...
BalkanWeb | 10-Jul-2019 20:06
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...

Kapen 3 persona që po pergatisnin mbjelljen e kanabisit në Martanesh
Bulqizë, operacioni “Ballenjë-2019” vë në pranga 3 persona për kultivim lënde narkotike 3 persona u arrestuan nga Policia e Bulqizës me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike. Këta shtetas, po përgatiteshin për të ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 09:54
Bulqizë, operacioni “Ballenjë-2019” vë në pranga 3 persona për kultivim lënde narkotike 3 persona u arrestuan nga Policia e Bulqizës me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike. Këta shtetas, po përgatiteshin për të ...

“Zëri i Amerikës” interviston vajzën e përdhunuar nga i ati: Sot s’kam më as forcë dhe as besim, qofsha e fundit me këtë histori
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...
GazetaTema | 10-Jul-2019 21:31
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...

Në kërkim ndërkombëtar dhe i dënuar me 6 vite burg, INTERPOL arreston 25-vjeçarin nga Durrësi
Është arrestuar në Durrës shtetasi me iniciale R.T., 25 vjeç, i cili rezultonte i shpallur në kërkim ndërkombëtar pas një dënimi të dhënë nga drejtësia italiane për veprën penale “Vjedhje me dhunë”. Ndalimi u krye nga ...
Lapsi | 11-Jul-2019 16:15
Është arrestuar në Durrës shtetasi me iniciale R.T., 25 vjeç, i cili rezultonte i shpallur në kërkim ndërkombëtar pas një dënimi të dhënë nga drejtësia italiane për veprën penale “Vjedhje me dhunë”. Ndalimi u krye nga ...

Vajza që u abuzua seksualisht nga babai shqiptar – avokati kërkon të arrestohet edhe nëna
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Pas denoncimit në Fiks Fare, policia njoftoi arrestimin e 48 vjeçarit për dyshimin e kryerjes se veprës penale “ Marrëdhënie ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:04
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Pas denoncimit në Fiks Fare, policia njoftoi arrestimin e 48 vjeçarit për dyshimin e kryerjes se veprës penale “ Marrëdhënie ...

Vajza që u abuzua nga babi – avokati kërkon të arrestohet edhe nëna
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Pas denoncimit në Fiks Fare, policia njoftoi arrestimin e 48 vjeçarit për dyshimin e kryerjes se veprës penale “Marrëdhënie ...
Zeri | 11-Jul-2019 20:35
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar. Pas denoncimit në Fiks Fare, policia njoftoi arrestimin e 48 vjeçarit për dyshimin e kryerjes se veprës penale “Marrëdhënie ...

Vrau fqinjin pas një konflikti të çastit, arrestohet Nik Lulashi (Video)
Kapet pas një viti kërkim 55-vjeçari Nik Lulashi, i dyshuar për vrasjen e fqinjit të tij Tahir Bajraktari një vit më parë në Tropojë. Në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative 55-vjeçari është arrestuar ...
ABCNews | 11-Jul-2019 10:31
Kapet pas një viti kërkim 55-vjeçari Nik Lulashi, i dyshuar për vrasjen e fqinjit të tij Tahir Bajraktari një vit më parë në Tropojë. Në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative 55-vjeçari është arrestuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved