ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:25

Unitedi i kërkon Interit më shumë se 85 milionë euro për Lukakun

Unitedi i kërkon Interit më shumë se 85 milionë euro për Lukakun
Manchester Unitedi thuhet se i ka thënë Interit se Romelu Lukaku do të kushtojë edhe më shumë se 84.7 milionë eurot e paguar për Evertonin më 2017. Nerazzurrët konfirmuan se ata kanë bërë një qasje formale për sulmuesin ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 18:52
Manchester Unitedi thuhet se i ka thënë Interit se Romelu Lukaku do të kushtojë edhe më shumë se 84.7 milionë eurot e paguar për Evertonin më 2017. Nerazzurrët konfirmuan se ata kanë bërë një qasje formale për sulmuesin ...

Manchester United ofron 80 milionë funte për Harry Maguire
Skuadra angleze ka bërë një ofertë të re për Harry Maguire. Pasi që edhe më herët kishte një ofertë, tani kanë bërë një ofertë të përmirësuar me vlerë 60 milionë funte plus 20 milionë funte shtesë për lojtarin ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 18:45
Skuadra angleze ka bërë një ofertë të re për Harry Maguire. Pasi që edhe më herët kishte një ofertë, tani kanë bërë një ofertë të përmirësuar me vlerë 60 milionë funte plus 20 milionë funte shtesë për lojtarin ...

Kjo është shuma që kërkon Unitedi nga Interi për Lukakun
Manchester Unitedi e ka paralajmëruar Interin se kërkon mbi 85 milionë euro për shërbimet e sulmuesit Romelu Lukaku, transmeton zeri.info Interi e ka konfirmuar që ka bërë një ofertë zyrtare për sulmuesin, por shifra ...
Zeri | 12-Jul-2019 18:31
Manchester Unitedi e ka paralajmëruar Interin se kërkon mbi 85 milionë euro për shërbimet e sulmuesit Romelu Lukaku, transmeton zeri.info Interi e ka konfirmuar që ka bërë një ofertë zyrtare për sulmuesin, por shifra ...

Interi konfirmon interesimin për Lukakun, nis bisedimet për transferimin e tij
Interi e ka zyrtarizuar interesimin për sulmuesin Romelu Lukakut, duke i bërë ofertë Manchester Unitedit, njoftojnë mediat angleze dhe italiane. Këtë e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Ausilio, i cili ka thënë ...
Koha.mk | 12-Jul-2019 18:13
Interi e ka zyrtarizuar interesimin për sulmuesin Romelu Lukakut, duke i bërë ofertë Manchester Unitedit, njoftojnë mediat angleze dhe italiane. Këtë e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Ausilio, i cili ka thënë ...

Lukaku, Inter ndryshon strategji, ofertë edhe për yllin brazilian
Nuk ishte një mision që i dha një zgjidhje përfundimtare çështjes Lukaku por sigurisht ishte një takim në nivele të larta për të kuptuar nëse ekziston ndonjë mundësi për të transferuar belgun në Milano. Gjatë takimit në ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 10:11
Nuk ishte një mision që i dha një zgjidhje përfundimtare çështjes Lukaku por sigurisht ishte një takim në nivele të larta për të kuptuar nëse ekziston ndonjë mundësi për të transferuar belgun në Milano. Gjatë takimit në ...

Sulmuesi Lukaku, takohen në Londër drejtuesit e Interit dhe Manchester United
Skuadra e Interit është prane arritjes së akordit me Manchester United për sulmuesin Lukaku. Drejtuesit e te dyja klubeve u takuan në Londër dhe në ditët në vijim pritet oferta zyrtare. Skuadra e Interit merr sinjale ...
ABCNews | 12-Jul-2019 13:45
Skuadra e Interit është prane arritjes së akordit me Manchester United për sulmuesin Lukaku. Drejtuesit e te dyja klubeve u takuan në Londër dhe në ditët në vijim pritet oferta zyrtare. Skuadra e Interit merr sinjale ...

‘Grand Prix Budapest 2019’: Kjo është kundërshtarja e parë e Majlinda Kelmendit
Dje, drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, u largua nga aeroporti i Linate për në Londër, me gjasë për ta takuar agjentin e Kukaku-s. Të dy klubet u takuan për të diskutuar për Romelu Lukaku dhe kështu thuhet se ...
GazetaBlic | 12-Jul-2019 11:23
Dje, drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, u largua nga aeroporti i Linate për në Londër, me gjasë për ta takuar agjentin e Kukaku-s. Të dy klubet u takuan për të diskutuar për Romelu Lukaku dhe kështu thuhet se ...

Ausilio flet pas takimit me Man Utd për Romelu Lukakun
Skuadra italiane po tenton që të nënshkruajë me yllin belg të futbollit, Romelu Lukaku, larg Manchester United. Drejtori sportiv i Inter, Piero Ausilio ka konfirmuar se skuadra nga Serie A ka pasur kontakt zyrtar me ...
Lajminet | 12-Jul-2019 10:01
Skuadra italiane po tenton që të nënshkruajë me yllin belg të futbollit, Romelu Lukaku, larg Manchester United. Drejtori sportiv i Inter, Piero Ausilio ka konfirmuar se skuadra nga Serie A ka pasur kontakt zyrtar me ...

Nëse s’arrin ta marrë Lukakun, Interi e do Rebicin Mediat italiane raportojnë se Interi do të tentojë ta transferojë Ante Rebicin e Eintracht Frankfurtit, nëse tentimi për të blerë Romelu Lukakun nga Manchester Unitedi i dështon. Romelu Lukaku...
Mediat italiane raportojnë se Interi do të tentojë ta transferojë Ante Rebicin e Eintracht Frankfurtit, nëse tentimi për të blerë Romelu Lukakun nga Manchester Unitedi i dështon. Romelu Lukaku është zgjedhja e parë e ...
Kosova Sot | 12-Jul-2019 09:25
Mediat italiane raportojnë se Interi do të tentojë ta transferojë Ante Rebicin e Eintracht Frankfurtit, nëse tentimi për të blerë Romelu Lukakun nga Manchester Unitedi i dështon. Romelu Lukaku është zgjedhja e parë e ...

Lukaku nuk strëvitet me United, kërkon transferimin tek Inter
Për Romelu Lukaku nuk kanë mjaftuar elozhet e Ole Gunnar Solskjaer. Pavarësisht vlerësimeve të teknikut të Manchester United, sulmuesi belg nuk ka ndyshuar mendje dhe kërkon vetëm të transferohet tek Inter. Futbollisti ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 13:32
Për Romelu Lukaku nuk kanë mjaftuar elozhet e Ole Gunnar Solskjaer. Pavarësisht vlerësimeve të teknikut të Manchester United, sulmuesi belg nuk ka ndyshuar mendje dhe kërkon vetëm të transferohet tek Inter. Futbollisti ...

United i bindur se Leicester do ta ulë çmimin e Maguire
Harry Maguire është njëri nga mbrojtësit më të kërkuar në Angli. Reprezentuesi anglez është bërë objektiv i dy skuadrave nga Manchesteri, City dhe United. Menaxheri i United, Ole Gunnar Solskjaer dëshiron me çdo kusht ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 23:37
Harry Maguire është njëri nga mbrojtësit më të kërkuar në Angli. Reprezentuesi anglez është bërë objektiv i dy skuadrave nga Manchesteri, City dhe United. Menaxheri i United, Ole Gunnar Solskjaer dëshiron me çdo kusht ...

Lukaku braktis stërvitjen me United, kërkon transferimin tek Inter
Romelu Lukaku ka kërkuar me ngulm që të largohet nga Manchester United dhe t’i bashkohet ekipit të Interit. Pavarësisht helozheve të bëra prej tranjerit Ole Gunnar Solskjaer, sulmuesi belg e ka treguar një gjë të tillë ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 18:36
Romelu Lukaku ka kërkuar me ngulm që të largohet nga Manchester United dhe t’i bashkohet ekipit të Interit. Pavarësisht helozheve të bëra prej tranjerit Ole Gunnar Solskjaer, sulmuesi belg e ka treguar një gjë të tillë ...

Nëse s’arrin ta marrë Lukakun, Interi e do Rebicin
Mediat italiane raportojnë se Interi do të tentojë ta transferojë Ante Rebicin e Eintracht Frankfurtit, nëse tentimi për të blerë Romelu Lukakun nga Manchester Unitedi i dështon. Romelu Lukaku është zgjedhja e parë e ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 09:19
Mediat italiane raportojnë se Interi do të tentojë ta transferojë Ante Rebicin e Eintracht Frankfurtit, nëse tentimi për të blerë Romelu Lukakun nga Manchester Unitedi i dështon. Romelu Lukaku është zgjedhja e parë e ...

Barellas arrin në Milano – Inter hap dyert për të
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...
GazetaBlic | 12-Jul-2019 09:09
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...

Drejtori sportiv i Interit kthehet nga Anglia: “U takuam me Unitedin për Lukakun”
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...
InFokusi | 11-Jul-2019 23:45
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...

Inter pranë Lukakut
Skuadra e Interit është gati të ofrojë 70 milionë euro për shërbimet e sulmuesit të Manchester United, Lukaku. Futbollisti belg ka kërkuar largimin nga skuadra angleze. Inter është në rrugën e duhur për të konkretizuar ...
ABCNews | 11-Jul-2019 20:55
Skuadra e Interit është gati të ofrojë 70 milionë euro për shërbimet e sulmuesit të Manchester United, Lukaku. Futbollisti belg ka kërkuar largimin nga skuadra angleze. Inter është në rrugën e duhur për të konkretizuar ...

Drejtori sportiv i Interit kthehet nga Anglia: “U takuam me Unitedin për Lukakun”
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 23:37
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...

Solskjaer: Pogba është djalosh, nuk i vendos interesat e veta para të Unitedit
Alexis Sanchez, Paul Pogba e Romelu Lukaku ka kohë që po flitet se do të largohen nga skuadra e Manchester Unitedit. Megjithatë, sipas trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në klub nuk ka mbërritur ende asnjë ofertë për ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 15:52
Alexis Sanchez, Paul Pogba e Romelu Lukaku ka kohë që po flitet se do të largohen nga skuadra e Manchester Unitedit. Megjithatë, sipas trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në klub nuk ka mbërritur ende asnjë ofertë për ...

Lukaku, Icardi, Dzeko: Telashet e Inter për fazën e sulmit
Gjatë merkatos së verës, synimi kryesor i Inter ka qenë dhe mbetet riparimi i fazës ofensive të skuadrës. Romelu Lukaku është emri më i dëshiruar në kampin ‘Zi kaltër’, për të cilin ata janë të gatshëm të paguajnë rreth ...
Lajminet | 11-Jul-2019 22:35
Gjatë merkatos së verës, synimi kryesor i Inter ka qenë dhe mbetet riparimi i fazës ofensive të skuadrës. Romelu Lukaku është emri më i dëshiruar në kampin ‘Zi kaltër’, për të cilin ata janë të gatshëm të paguajnë rreth ...

Përfundon takimi i Interit me Manchester United për Lukakun
Takimi mes Interit dhe Manchester United rreth Romelu Lukaku ka përfunduar . Nerazzurët kanë filluar kontakte me Djajtë e Kuq për të deklaruar zyrtarisht interesin e tyre ndaj sulmuesit belg, transmeton Indeksonline. ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:57
Takimi mes Interit dhe Manchester United rreth Romelu Lukaku ka përfunduar . Nerazzurët kanë filluar kontakte me Djajtë e Kuq për të deklaruar zyrtarisht interesin e tyre ndaj sulmuesit belg, transmeton Indeksonline. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved