ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 10:33

Lukaku, Inter ndryshon strategji, ofertë edhe për yllin brazilian

Lukaku, Inter ndryshon strategji, ofertë edhe për yllin brazilian
Nuk ishte një mision që i dha një zgjidhje përfundimtare çështjes Lukaku por sigurisht ishte një takim në nivele të larta për të kuptuar nëse ekziston ndonjë mundësi për të transferuar belgun në Milano. Gjatë takimit në ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 10:11
Nuk ishte një mision që i dha një zgjidhje përfundimtare çështjes Lukaku por sigurisht ishte një takim në nivele të larta për të kuptuar nëse ekziston ndonjë mundësi për të transferuar belgun në Milano. Gjatë takimit në ...

Unitedi i kërkon Interit më shumë se 85 milionë euro për Lukakun
Manchester Unitedi thuhet se i ka thënë Interit se Romelu Lukaku do të kushtojë edhe më shumë se 84.7 milionë eurot e paguar për Evertonin më 2017. Nerazzurrët konfirmuan se ata kanë bërë një qasje formale për sulmuesin ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 18:52
Manchester Unitedi thuhet se i ka thënë Interit se Romelu Lukaku do të kushtojë edhe më shumë se 84.7 milionë eurot e paguar për Evertonin më 2017. Nerazzurrët konfirmuan se ata kanë bërë një qasje formale për sulmuesin ...

Sulmuesi Lukaku, takohen në Londër drejtuesit e Interit dhe Manchester United
Skuadra e Interit është prane arritjes së akordit me Manchester United për sulmuesin Lukaku. Drejtuesit e te dyja klubeve u takuan në Londër dhe në ditët në vijim pritet oferta zyrtare. Skuadra e Interit merr sinjale ...
ABCNews | 12-Jul-2019 13:45
Skuadra e Interit është prane arritjes së akordit me Manchester United për sulmuesin Lukaku. Drejtuesit e te dyja klubeve u takuan në Londër dhe në ditët në vijim pritet oferta zyrtare. Skuadra e Interit merr sinjale ...

Kjo është shuma që kërkon Unitedi nga Interi për Lukakun
Manchester Unitedi e ka paralajmëruar Interin se kërkon mbi 85 milionë euro për shërbimet e sulmuesit Romelu Lukaku, transmeton zeri.info Interi e ka konfirmuar që ka bërë një ofertë zyrtare për sulmuesin, por shifra ...
Zeri | 12-Jul-2019 18:31
Manchester Unitedi e ka paralajmëruar Interin se kërkon mbi 85 milionë euro për shërbimet e sulmuesit Romelu Lukaku, transmeton zeri.info Interi e ka konfirmuar që ka bërë një ofertë zyrtare për sulmuesin, por shifra ...

Lukaku braktis stërvitjen me United, kërkon transferimin tek Inter
Romelu Lukaku ka kërkuar me ngulm që të largohet nga Manchester United dhe t’i bashkohet ekipit të Interit. Pavarësisht helozheve të bëra prej tranjerit Ole Gunnar Solskjaer, sulmuesi belg e ka treguar një gjë të tillë ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 18:36
Romelu Lukaku ka kërkuar me ngulm që të largohet nga Manchester United dhe t’i bashkohet ekipit të Interit. Pavarësisht helozheve të bëra prej tranjerit Ole Gunnar Solskjaer, sulmuesi belg e ka treguar një gjë të tillë ...

Interi konfirmon interesimin për Lukakun, nis bisedimet për transferimin e tij
Interi e ka zyrtarizuar interesimin për sulmuesin Romelu Lukakut, duke i bërë ofertë Manchester Unitedit, njoftojnë mediat angleze dhe italiane. Këtë e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Ausilio, i cili ka thënë ...
Koha.mk | 12-Jul-2019 18:13
Interi e ka zyrtarizuar interesimin për sulmuesin Romelu Lukakut, duke i bërë ofertë Manchester Unitedit, njoftojnë mediat angleze dhe italiane. Këtë e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Ausilio, i cili ka thënë ...

‘Grand Prix Budapest 2019’: Kjo është kundërshtarja e parë e Majlinda Kelmendit
Dje, drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, u largua nga aeroporti i Linate për në Londër, me gjasë për ta takuar agjentin e Kukaku-s. Të dy klubet u takuan për të diskutuar për Romelu Lukaku dhe kështu thuhet se ...
GazetaBlic | 12-Jul-2019 11:23
Dje, drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, u largua nga aeroporti i Linate për në Londër, me gjasë për ta takuar agjentin e Kukaku-s. Të dy klubet u takuan për të diskutuar për Romelu Lukaku dhe kështu thuhet se ...

Ausilio flet pas takimit me Man Utd për Romelu Lukakun
Skuadra italiane po tenton që të nënshkruajë me yllin belg të futbollit, Romelu Lukaku, larg Manchester United. Drejtori sportiv i Inter, Piero Ausilio ka konfirmuar se skuadra nga Serie A ka pasur kontakt zyrtar me ...
Lajminet | 12-Jul-2019 10:01
Skuadra italiane po tenton që të nënshkruajë me yllin belg të futbollit, Romelu Lukaku, larg Manchester United. Drejtori sportiv i Inter, Piero Ausilio ka konfirmuar se skuadra nga Serie A ka pasur kontakt zyrtar me ...

Nëse s’arrin ta marrë Lukakun, Interi e do Rebicin Mediat italiane raportojnë se Interi do të tentojë ta transferojë Ante Rebicin e Eintracht Frankfurtit, nëse tentimi për të blerë Romelu Lukakun nga Manchester Unitedi i dështon. Romelu Lukaku...
Mediat italiane raportojnë se Interi do të tentojë ta transferojë Ante Rebicin e Eintracht Frankfurtit, nëse tentimi për të blerë Romelu Lukakun nga Manchester Unitedi i dështon. Romelu Lukaku është zgjedhja e parë e ...
Kosova Sot | 12-Jul-2019 09:25
Mediat italiane raportojnë se Interi do të tentojë ta transferojë Ante Rebicin e Eintracht Frankfurtit, nëse tentimi për të blerë Romelu Lukakun nga Manchester Unitedi i dështon. Romelu Lukaku është zgjedhja e parë e ...

Nëse s’arrin ta marrë Lukakun, Interi e do Rebicin
Mediat italiane raportojnë se Interi do të tentojë ta transferojë Ante Rebicin e Eintracht Frankfurtit, nëse tentimi për të blerë Romelu Lukakun nga Manchester Unitedi i dështon. Romelu Lukaku është zgjedhja e parë e ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 09:19
Mediat italiane raportojnë se Interi do të tentojë ta transferojë Ante Rebicin e Eintracht Frankfurtit, nëse tentimi për të blerë Romelu Lukakun nga Manchester Unitedi i dështon. Romelu Lukaku është zgjedhja e parë e ...

Inter pranë Lukakut
Skuadra e Interit është gati të ofrojë 70 milionë euro për shërbimet e sulmuesit të Manchester United, Lukaku. Futbollisti belg ka kërkuar largimin nga skuadra angleze. Inter është në rrugën e duhur për të konkretizuar ...
ABCNews | 11-Jul-2019 20:55
Skuadra e Interit është gati të ofrojë 70 milionë euro për shërbimet e sulmuesit të Manchester United, Lukaku. Futbollisti belg ka kërkuar largimin nga skuadra angleze. Inter është në rrugën e duhur për të konkretizuar ...

Barellas arrin në Milano – Inter hap dyert për të
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...
GazetaBlic | 12-Jul-2019 09:09
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...

Drejtori sportiv i Interit kthehet nga Anglia: “U takuam me Unitedin për Lukakun”
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...
InFokusi | 11-Jul-2019 23:45
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...

Drejtori sportiv i Interit kthehet nga Anglia: “U takuam me Unitedin për Lukakun”
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 23:37
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...

Lukaku, Icardi, Dzeko: Telashet e Inter për fazën e sulmit
Gjatë merkatos së verës, synimi kryesor i Inter ka qenë dhe mbetet riparimi i fazës ofensive të skuadrës. Romelu Lukaku është emri më i dëshiruar në kampin ‘Zi kaltër’, për të cilin ata janë të gatshëm të paguajnë rreth ...
Lajminet | 11-Jul-2019 22:35
Gjatë merkatos së verës, synimi kryesor i Inter ka qenë dhe mbetet riparimi i fazës ofensive të skuadrës. Romelu Lukaku është emri më i dëshiruar në kampin ‘Zi kaltër’, për të cilin ata janë të gatshëm të paguajnë rreth ...

Lukaku nuk strëvitet me United, kërkon transferimin tek Inter
Për Romelu Lukaku nuk kanë mjaftuar elozhet e Ole Gunnar Solskjaer. Pavarësisht vlerësimeve të teknikut të Manchester United, sulmuesi belg nuk ka ndyshuar mendje dhe kërkon vetëm të transferohet tek Inter. Futbollisti ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 13:32
Për Romelu Lukaku nuk kanë mjaftuar elozhet e Ole Gunnar Solskjaer. Pavarësisht vlerësimeve të teknikut të Manchester United, sulmuesi belg nuk ka ndyshuar mendje dhe kërkon vetëm të transferohet tek Inter. Futbollisti ...

Përfundon takimi i Interit me Manchester United për Lukakun
Takimi mes Interit dhe Manchester United rreth Romelu Lukaku ka përfunduar . Nerazzurët kanë filluar kontakte me Djajtë e Kuq për të deklaruar zyrtarisht interesin e tyre ndaj sulmuesit belg, transmeton Indeksonline. ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:57
Takimi mes Interit dhe Manchester United rreth Romelu Lukaku ka përfunduar . Nerazzurët kanë filluar kontakte me Djajtë e Kuq për të deklaruar zyrtarisht interesin e tyre ndaj sulmuesit belg, transmeton Indeksonline. ...

Lukaku nuk stërvitet me Man Unitedin
Romelu Lukaku ka munguar në seancën e tretë stërvitore të turneut parasezonal të Manchester Unitedit në Perth të Australisë, duke nxitur spekulimet për një largim të mundshëm të tij nga “Djajtë e kuq”. Megjithatë, ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 18:18
Romelu Lukaku ka munguar në seancën e tretë stërvitore të turneut parasezonal të Manchester Unitedit në Perth të Australisë, duke nxitur spekulimet për një largim të mundshëm të tij nga “Djajtë e kuq”. Megjithatë, ...

Majlinda, Nora e Distria kërkojnë medalje në Grand Prix Budapest
Sulmuesi belg është përfolur për një largim të mundshëm nga Old Trafford këtë verë dhe ka shprehur dëshirën e tij për të luajtur në Serie A. Manchester United dhe Interi njoftohet se kanë filluar bisedimet për një ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 17:51
Sulmuesi belg është përfolur për një largim të mundshëm nga Old Trafford këtë verë dhe ka shprehur dëshirën e tij për të luajtur në Serie A. Manchester United dhe Interi njoftohet se kanë filluar bisedimet për një ...

Man Utd ‘harron’ Maguire, kthehet kah Milenkovic
Skuadra nga ‘Old Trafford’ raportohet se së fundmi ka kthyer interesimin kah ylli i Fiorentinës, Nikola Milenkovic. Milenkovic lidhej me një kalim tek Manchester United edhe gjatë afatit kalimtar të janarit, dhe së ...
Lajminet | 11-Jul-2019 17:35
Skuadra nga ‘Old Trafford’ raportohet se së fundmi ka kthyer interesimin kah ylli i Fiorentinës, Nikola Milenkovic. Milenkovic lidhej me një kalim tek Manchester United edhe gjatë afatit kalimtar të janarit, dhe së ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved