ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 09:52

Artistet shqiptare që pas ndarjes zgjodhën partnerë më të rinj në moshë

Artistet shqiptare që pas ndarjes zgjodhën partnerë më të rinj në moshë
Lidhjet e personazheve publike janë gjithnjë shumë më të diskutuara, e më shumë se lidhjet shpesh bujë të madhe bëjnë ndarjet. I tillë është rasti i fundit i artistes shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, e cila ka ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 22:14
Lidhjet e personazheve publike janë gjithnjë shumë më të diskutuara, e më shumë se lidhjet shpesh bujë të madhe bëjnë ndarjet. I tillë është rasti i fundit i artistes shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, e cila ka ...

Të famshmet shqiptare që pas ndarjes zgjodhën partnerë më të rinj në moshë
Në një moment, ju mund të gjeni veten në një marrëdhënie në dukje të përsosur – por pastaj ajo përsosshmëri fillon e zbehet. Në fillim, mund të mendoni se nuk do të largoheni kurrë nga ky person. Por sa më shumë ju dhe ...
Portalb | 11-Jul-2019 22:23
Në një moment, ju mund të gjeni veten në një marrëdhënie në dukje të përsosur – por pastaj ajo përsosshmëri fillon e zbehet. Në fillim, mund të mendoni se nuk do të largoheni kurrë nga ky person. Por sa më shumë ju dhe ...

Dua Lipa fotografohet sërish në krahët e të dashurit të ri
Dua Lipa ka konfirmuar marrëdhënien e saj me vëllain më të ri të motrave Hadid , Anwar, teksa i dhuroi një puthje në “Barclaycard British Summer Time Hyde Park”, në Londër, të shtunën. Ajo u largua me Anwar Hadid në Nwe ...
Zeri | 11-Jul-2019 21:52
Dua Lipa ka konfirmuar marrëdhënien e saj me vëllain më të ri të motrave Hadid , Anwar, teksa i dhuroi një puthje në “Barclaycard British Summer Time Hyde Park”, në Londër, të shtunën. Ajo u largua me Anwar Hadid në Nwe ...

Dua Lipa fotografohet sërish në krahët e të dashurit të ri, Anwar Hadid, pak para koncertit në New York
Dua Lipa ka konfirmuar marrëdhënien e saj me vëllain më të ri të motrave Hadid , Anwar, teksa i dhuroi një puthje në “Barclaycard British Summer Time Hyde Park”, në Londër, të shtunën. Ajo u largua me Anwar Hadid në Nwe ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 19:17
Dua Lipa ka konfirmuar marrëdhënien e saj me vëllain më të ri të motrave Hadid , Anwar, teksa i dhuroi një puthje në “Barclaycard British Summer Time Hyde Park”, në Londër, të shtunën. Ajo u largua me Anwar Hadid në Nwe ...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid tashmë të pandashëm, në çdo vend bashkë (FOTO)
Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar çifti janë parë të përqafuar dhe duke u puthur në një festival, që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë Duan në ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 20:18
Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar çifti janë parë të përqafuar dhe duke u puthur në një festival, që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë Duan në ...

Dua Lipa ndanë një moment intim me të dashurin në veturë
Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën çifti shfaqen në një moment intim me njëri-tjetrin në makinë. Për dyshen është shkruar ...
Arbresh | 11-Jul-2019 20:09
Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën çifti shfaqen në një moment intim me njëri-tjetrin në makinë. Për dyshen është shkruar ...

Dua Lipa nuk ndahet nga i dashuri, shoqërohet me të edhe pas koncerteve
Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Dua Lipa, mbrëmë ka qenë në koncertin e kryeministrisë në New York. Lipa pas koncertit është parë bashkë me të dashurin e saj të ri, Anwar Hadid, transmeton Klan Kosova. Çifti i ri u ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 20:03
Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Dua Lipa, mbrëmë ka qenë në koncertin e kryeministrisë në New York. Lipa pas koncertit është parë bashkë me të dashurin e saj të ri, Anwar Hadid, transmeton Klan Kosova. Çifti i ri u ...

Dua Lipa konfirmon lidhjen e re, puthje pasiononte në publik
SHBA Dua Lipa konfirmon lidhjen me vëllain e motrave të njohur, Gigi-it dhe Bella-s, Anwar Hadid. Çifti është fotografuar duke u puthur gjatë një koncerti në Hyde Park në Londër. Edhe pse foto të tyre teksa ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 12:21
SHBA Dua Lipa konfirmon lidhjen me vëllain e motrave të njohur, Gigi-it dhe Bella-s, Anwar Hadid. Çifti është fotografuar duke u puthur gjatë një koncerti në Hyde Park në Londër. Edhe pse foto të tyre teksa ...

Dua Lipa në një moment intim me të dashurin në veturë, konfirmon lidhjen
Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid, shkruan . Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën çifti shfaqen në një moment intim me njëri-tjetrin në makinë. Për dyshen është ...
Lajminet | 11-Jul-2019 19:59
Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid, shkruan . Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën çifti shfaqen në një moment intim me njëri-tjetrin në makinë. Për dyshen është ...

Të famshmet shqiptare që pas ndarjes zgjodhën partnerë më të rinj në moshë
Në një moment, ju mund të gjeni veten në një marrëdhënie në dukje të përsosur – por pastaj ajo përsosshmëri fillon e zbehet. Në fillim, mund të mendoni se nuk do të largoheni kurrë nga ky person. Por sa më shumë ju dhe ...
Prive | 11-Jul-2019 18:30
Në një moment, ju mund të gjeni veten në një marrëdhënie në dukje të përsosur – por pastaj ajo përsosshmëri fillon e zbehet. Në fillim, mund të mendoni se nuk do të largoheni kurrë nga ky person. Por sa më shumë ju dhe ...

Dua Lipa pranon lidhjen me Anwar Hadid
Dua Lipa ka marrë kontrollin ndaj mediave dhe ka qenë vetë këngëtarja që i ka surprizuar ato. Duke qenë se po përflitet për një lidhje me Anwar Hadid, Dua sapo e pranoi këtë lidhje. Përmes një videoje të postuar në ...
Politiko | 11-Jul-2019 18:22
Dua Lipa ka marrë kontrollin ndaj mediave dhe ka qenë vetë këngëtarja që i ka surprizuar ato. Duke qenë se po përflitet për një lidhje me Anwar Hadid, Dua sapo e pranoi këtë lidhje. Përmes një videoje të postuar në ...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid tashmë të pandashëm, në çdo vend bashkë
Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë Duan në çdo ...
InFokusi | 11-Jul-2019 17:30
Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë Duan në çdo ...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid shihen në çdo vend bashkë
Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë Duan në çdo ...
Arbresh | 11-Jul-2019 17:08
Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë Duan në çdo ...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid tashmë të pandashëm, në çdo vend bashkë
Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. View this post on Instagram Dua and Anwar ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 16:41
Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. View this post on Instagram Dua and Anwar ...

Ana Kabashi dhe motra e saj me vallëzim provokues nga prapaskenat e klipit “Papa”
Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga i dashuri i saj, kuzhinieri Isac ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 12:21
Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga i dashuri i saj, kuzhinieri Isac ...

Vajzat shqiptare VIP që u hodhën në krahët e partnerëve më të rinj në moshë, pas ndarjes!
Asnjëherë nuk e dimë se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie, ndonëse për secilin prej nesh dëshira për një dashuri përrallash ku ‘ata jetojnë të lumtur përgjithmonë’, është e madhe. Me gjithë ngjyrat që ka një ...
Bordo | 11-Jul-2019 11:51
Asnjëherë nuk e dimë se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie, ndonëse për secilin prej nesh dëshira për një dashuri përrallash ku ‘ata jetojnë të lumtur përgjithmonë’, është e madhe. Me gjithë ngjyrat që ka një ...

U ndanë, por Isac nuk heq dorë nga Dua Lipa
Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie, shkruan Indeksonline. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga i dashuri i ...
Gazeta Observer | 11-Jul-2019 10:00
Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie, shkruan Indeksonline. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga i dashuri i ...

U ndanë, por Isac nuk heq dorë nga Dua Lipa
Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie, shkruan Indeksonline. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga i dashuri i ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 09:53
Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie, shkruan Indeksonline. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga i dashuri i ...

Para Duas, kjo bukuroshe ishte përfolur si e dashura e Anwar Hadid
Në Qershor, Prive.al zbuloi se këngëtarja Dua Lipa është në një romancë të re. Ky lajm erdhi surprizë për shumëkë sepse ishte në një interval tejet të shkurtër kohor nga zhvillimi i fundit – ai i ndarjes së Duas me ...
Prive | 10-Jul-2019 19:20
Në Qershor, Prive.al zbuloi se këngëtarja Dua Lipa është në një romancë të re. Ky lajm erdhi surprizë për shumëkë sepse ishte në një interval tejet të shkurtër kohor nga zhvillimi i fundit – ai i ndarjes së Duas me ...

Arbana, Jonida dhe Bora konfirmojnë lidhjet me djemtë më të rinj, si rigjetën dashurinë pas divorceve të bujshme
Janë tri vajza ekrani, tashmë nëna djemsh nga martesat e tyre disavjeçare që përfunduan me divorc. Sikur ta kishin lënë me fjalë, Arbana Osmani, Jonida Maliqi dhe Bora Zemani në të njëjtën kohë kanë konfirmuar lidhjet e ...
TetovaSot | 10-Jul-2019 19:12
Janë tri vajza ekrani, tashmë nëna djemsh nga martesat e tyre disavjeçare që përfunduan me divorc. Sikur ta kishin lënë me fjalë, Arbana Osmani, Jonida Maliqi dhe Bora Zemani në të njëjtën kohë kanë konfirmuar lidhjet e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved