ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 10:13

Taksa 100% e “falimenton” Serbinë dhe Bosnje Hercegovinën

Taksa 100% e “falimenton” Serbinë dhe Bosnje Hercegovinën
Taksa 100% e vendosur nga Qeveria e Kosovës për produktet e Serbisë dhe Bosnjës po thellon krizën ekonomike të dy shteteve fqinje. Të dhënat e fundit nga Dogana e Kosovës e pasqyrojnë këtë gjendje më së miri. Drejtori i ...
Gazeta Observer | 12-Jul-2019 22:56
Taksa 100% e vendosur nga Qeveria e Kosovës për produktet e Serbisë dhe Bosnjës po thellon krizën ekonomike të dy shteteve fqinje. Të dhënat e fundit nga Dogana e Kosovës e pasqyrojnë këtë gjendje më së miri. Drejtori i ...

Taksa 100%, të dhënat e fundit tregojnë “falimentimin” e Serbisë e Bosnje Hercegovinës
Taksa 100% e vendosur nga Qeveria e Kosovës për produktet e Serbisë dhe Bosnjës po thellon krizën ekonomike të dy shteteve fqinje. Të dhënat e fundit nga Dogana e Kosovës e pasqyrojnë këtë gjendje më së miri. Drejtori i ...
Arbresh | 12-Jul-2019 22:30
Taksa 100% e vendosur nga Qeveria e Kosovës për produktet e Serbisë dhe Bosnjës po thellon krizën ekonomike të dy shteteve fqinje. Të dhënat e fundit nga Dogana e Kosovës e pasqyrojnë këtë gjendje më së miri. Drejtori i ...

Taksa 100%, të dhënat e fundit tregojnë “falimentimin” e Serbisë e Bosnje Hercegovinës
Taksa 100% e vendosur nga Qeveria e Kosovës për produktet e Serbisë dhe Bosnjës po thellon krizën ekonomike të dy shteteve fqinje. Të dhënat e fundit nga Dogana e Kosovës e pasqyrojnë këtë gjendje më së miri. Drejtori i ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 22:20
Taksa 100% e vendosur nga Qeveria e Kosovës për produktet e Serbisë dhe Bosnjës po thellon krizën ekonomike të dy shteteve fqinje. Të dhënat e fundit nga Dogana e Kosovës e pasqyrojnë këtë gjendje më së miri. Drejtori i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved