ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 09:52

Shkatërrohet banda e drogës në Uells, mes tyre edhe një shqiptar

Shkatërrohet banda e drogës në Uells, mes tyre edhe një shqiptar
Policia e Uellsit ka shkatërruar dhe ka arrestuar një grup të trefikut drogës prej shtatë vetash në Uells. Pjesë e këtij grupi ishte edhe një shqiptar nga Kosova, Qatip Puci. Grupi ishte udhëhequr nga, Jamie Germaine, ...
Telegraf | 12-Jul-2019 08:31
Policia e Uellsit ka shkatërruar dhe ka arrestuar një grup të trefikut drogës prej shtatë vetash në Uells. Pjesë e këtij grupi ishte edhe një shqiptar nga Kosova, Qatip Puci. Grupi ishte udhëhequr nga, Jamie Germaine, ...

Shkatërrohet banda e drogës në Uells, mes tyre edhe një kosovar
Pjesë e këtij grupi ishte edhe një kosovar, Qatip Puci. Grupi ishte udhëhequr nga, Jamie Germaine, 46 vjeçar, i cili kishte transportuar mbi 100 kilogramë kanabis. Poashtu, pjesë e grupit të tij ishin edhe dy djemtë e ...
Lajminet | 11-Jul-2019 23:05
Pjesë e këtij grupi ishte edhe një kosovar, Qatip Puci. Grupi ishte udhëhequr nga, Jamie Germaine, 46 vjeçar, i cili kishte transportuar mbi 100 kilogramë kanabis. Poashtu, pjesë e grupit të tij ishin edhe dy djemtë e ...

Shkatërrohet grupi i drogës në Uells, pjesë e saj edhe një kosovar
Policia e Uellsit ka shkatërruar dhe ka arrestuar një grup të drogës prej shtatë vetash në Uells të Jugut. Pjesë e këtij grupi ishte edhe një kosovar, Qatip Puci, transmeton Indeksonline. Grupi ishte udhëhequr nga, ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 22:06
Policia e Uellsit ka shkatërruar dhe ka arrestuar një grup të drogës prej shtatë vetash në Uells të Jugut. Pjesë e këtij grupi ishte edhe një kosovar, Qatip Puci, transmeton Indeksonline. Grupi ishte udhëhequr nga, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved