ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 08:15

Sherifi: Limaj me Veselin nuk i ka shkrirë e as ngrirë raportet, me Thaçin ka pasur një intensifikim të kontakteve

Sherifi: Limaj me Veselin nuk i ka shkrirë e as ngrirë raportet, me Thaçin ka pasur një intensifikim të kontakteve
Shefi i Grupit Parlamentar të NISMA Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se raportet politike me AAK-në nuk janë si më parë. Sherifi, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka komentuar deklaratat e ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 21:39
Shefi i Grupit Parlamentar të NISMA Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se raportet politike me AAK-në nuk janë si më parë. Sherifi, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka komentuar deklaratat e ...

Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK-së, Ramushi e luti Fatmirin të bëhemi bashkë me PDK-në
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 21:18
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se ...

Haradinaj: Nuk ka prishje të koalicionit me NISMA
Kryeministri Ramush Haradinaj në një konferencë për media pas mbledhjes së rregullt të qeverisë, ka thënë se nuk ka prishje të partneritetit mes Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) dhe Nisma për Kosovën. Haradinaj ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 15:44
Kryeministri Ramush Haradinaj në një konferencë për media pas mbledhjes së rregullt të qeverisë, ka thënë se nuk ka prishje të partneritetit mes Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) dhe Nisma për Kosovën. Haradinaj ...

?Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK-së
Sherifi në RTV Dukagjini, ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn është një tentim për të hedhur diçka në çarshi. “Të thuash flet çarshia, është tentim për të hedhur diçka në çarshi. Pra edhe nëse nuk ke dëgjuar diçka ...
Lajminet | 11-Jul-2019 22:47
Sherifi në RTV Dukagjini, ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn është një tentim për të hedhur diçka në çarshi. “Të thuash flet çarshia, është tentim për të hedhur diçka në çarshi. Pra edhe nëse nuk ke dëgjuar diçka ...

Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK-së
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së.
Kosova Press | 11-Jul-2019 22:33
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së.

Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK’së
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn është një tentim për ...
Gazeta Monitor | 11-Jul-2019 22:00
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn është një tentim për ...

Shala: Nuk jam i kënaqur me qeverisjen aktuale, por nuk dal nga Qeveria
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala ka thënë se për çdo ditë mundohet për të mirën e vendit. Ai thotë se tre ministrat tjerë të Nismës Socialdemokrate përpjekën çdo ditë. “Çdo ditë, me kontributin ton, me ...
Zeri | 11-Jul-2019 21:48
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala ka thënë se për çdo ditë mundohet për të mirën e vendit. Ai thotë se tre ministrat tjerë të Nismës Socialdemokrate përpjekën çdo ditë. “Çdo ditë, me kontributin ton, me ...

Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK’së
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn është një tentim për ...
InFokusi | 11-Jul-2019 21:41
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn është një tentim për ...

Ministri Shala: Nisma e ka mërzi të flas me ciceronë
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, i është kundërpërgjigjur deputetit të AAK-së, Muharrem Nitaj. Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka theksuar se zyrtarët e partive të koalicionit qeverisës nuk është e ...
Arbresh | 11-Jul-2019 21:41
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, i është kundërpërgjigjur deputetit të AAK-së, Muharrem Nitaj. Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka theksuar se zyrtarët e partive të koalicionit qeverisës nuk është e ...

Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK-së, Ramushi e luti Fatmirin të bëhemi bashkë me PDK-në
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se ...
Arbresh | 11-Jul-2019 21:36
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se ...

Sherifi: Haradinaj e luti Limajn të bëhemi bashkë me PDK-në
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi, në RTV Dukagjini ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn ...
Zeri | 11-Jul-2019 21:31
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi, në RTV Dukagjini ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn ...

Sherifi: Nuk kemi pritur goditje nga zyrtarë të AAK’së
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn është një tentim për ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 21:29
Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka thënë se nuk kanë pritur që lideri i tyre të goditej nga zyrtarë të AAK-së. Sherifi ka thënë se deklarata e Nitajt për Limajn është një tentim për ...

Shala: Nisma e ka mërzi të flas me ciceronë
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka theksuar se zyrtarët e partive të koalicionit qeverisës nuk është e udhës të dalin dhe të flasin llafe të çarshisë. “Nga ana jonë nuk ndodhin, dhe mundohemi të mos ...
Lajminet | 11-Jul-2019 21:27
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka theksuar se zyrtarët e partive të koalicionit qeverisës nuk është e udhës të dalin dhe të flasin llafe të çarshisë. “Nga ana jonë nuk ndodhin, dhe mundohemi të mos ...

Deputeti i NISMA-s përplaset me gazetarin në debat: Mos ma qel gojën, ti e din…!
Një debat me tona të larta është zhvilluar në TV Dukagjin, në emisionin “Debat +” Deputeti i Nisma-s Social Demokrate, Bilall Sherifi është përplasur me gazetarin dhe analistin e Dukagjinit, Arben Ahmetin. Sherifi ka ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:25
Një debat me tona të larta është zhvilluar në TV Dukagjin, në emisionin “Debat +” Deputeti i Nisma-s Social Demokrate, Bilall Sherifi është përplasur me gazetarin dhe analistin e Dukagjinit, Arben Ahmetin. Sherifi ka ...

Shala: Jam marrë njëherë me Muharrem Nitajn, tash po pritoj
Endrit Shala nga Nisma SocialDemokrate, duke komentuar deklaratën e deputetit të AAK’së, Muharrem Nitaj se ‘Fatmir Limaj do t’i bashkohet PDK’së”, ka thënë se nuk ka kohë të merret më me të, raporton Periskopi. ”Jam ...
Gazeta Observer | 11-Jul-2019 21:23
Endrit Shala nga Nisma SocialDemokrate, duke komentuar deklaratën e deputetit të AAK’së, Muharrem Nitaj se ‘Fatmir Limaj do t’i bashkohet PDK’së”, ka thënë se nuk ka kohë të merret më me të, raporton Periskopi. ”Jam ...

Sherifi: Kthimi i NISMA-s në PDK nuk është në rend dite
Sekretari i Përgjithshëm i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka thënë se kthimi i Nismës në Partinë Demokratike të Kosovës nuk është në rend ditë. Ai ka thënë se tek Nisma po vijnë anëtarë nga PDK, por jo e ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:14
Sekretari i Përgjithshëm i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka thënë se kthimi i Nismës në Partinë Demokratike të Kosovës nuk është në rend ditë. Ai ka thënë se tek Nisma po vijnë anëtarë nga PDK, por jo e ...

Bilall Sherifi e thotë hapur: Kanë ndryshuar raportet me AAK-në
Shefi i Grupit Parlamentar të NISMA-s Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka theksuar se ka ftohje të raporteve me AAK-në e Ramush Haradinajt. Ai në emisionin “Debat Plus” në RTV Dukagjini ka theksuar se raportet ndërmjet ...
Gazeta Observer | 11-Jul-2019 21:06
Shefi i Grupit Parlamentar të NISMA-s Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka theksuar se ka ftohje të raporteve me AAK-në e Ramush Haradinajt. Ai në emisionin “Debat Plus” në RTV Dukagjini ka theksuar se raportet ndërmjet ...

Kryeministri Haradinaj për marrëveshjen me Serbinë
Kryeministri Kosovar Ramush Haradinaj, përsëriti këtë të enjte se zgjidhja e vetme për përmbylljen e dialogut me Serbinë, është njohja e ndërsjelltë e kufijve ekzistues. “Kosova s’ka arsye për me u ulë në tavolinë pa u ...
RTSH | 11-Jul-2019 19:13
Kryeministri Kosovar Ramush Haradinaj, përsëriti këtë të enjte se zgjidhja e vetme për përmbylljen e dialogut me Serbinë, është njohja e ndërsjelltë e kufijve ekzistues. “Kosova s’ka arsye për me u ulë në tavolinë pa u ...

Shala në Frontal: Nuk ka krizë në mes AAK-së dhe NISMA-s
Deputeti nga radhët e NISMA-s Socialdemokrate, Haxhi Shala, të enjten në një lidhje direkte në emisionin Frontal të T7, e ka mohuar se ekziston një krizë në mes të dy partive AAK-së dhe NISMA-s. “Nuk ka krizë mes dy ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 17:59
Deputeti nga radhët e NISMA-s Socialdemokrate, Haxhi Shala, të enjten në një lidhje direkte në emisionin Frontal të T7, e ka mohuar se ekziston një krizë në mes të dy partive AAK-së dhe NISMA-s. “Nuk ka krizë mes dy ...

Haradinaj takon Limajn, flasin për zhvillimet politike në vend
Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, ka zhvilluar takim pune me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj. Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë se me Limajn është diskutuar për zhvillimet e fundit politike në ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 13:48
Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, ka zhvilluar takim pune me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj. Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë se me Limajn është diskutuar për zhvillimet e fundit politike në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved