ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:15

Reali nuk heq dorë nga Pogba, sulmi vendimtar pritet pas disa shitjeve

Reali nuk heq dorë nga Pogba, sulmi vendimtar pritet pas disa shitjeve
Reali Madridi vazhdon të vëzhgojë në qetësi çështjen Paul Pogba. Sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle, Los Blancos janë duke shqyrtuar mundësinë që t’i paraqesin Manchester United një tjetër ofertë për mesfushorin ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 18:27
Reali Madridi vazhdon të vëzhgojë në qetësi çështjen Paul Pogba. Sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle, Los Blancos janë duke shqyrtuar mundësinë që t’i paraqesin Manchester United një tjetër ofertë për mesfushorin ...

Real Madridi e ndryshon strategjinë për ta transferuar Pogban
“Operacioni” për ta sjellë lojtarin e kërkuar të Zinedine Zidanit në “Santiago Bernabeu” nuk do të ndodhë shpejt, mirëpo strategjia e “Los Blancos” është një që nuk është eksploruar shumë nga klubi më parë. Real Madridi ...
TetovaSot | 12-Jul-2019 18:22
“Operacioni” për ta sjellë lojtarin e kërkuar të Zinedine Zidanit në “Santiago Bernabeu” nuk do të ndodhë shpejt, mirëpo strategjia e “Los Blancos” është një që nuk është eksploruar shumë nga klubi më parë. Real Madridi ...

Zidane largohet nga kampi i trajnimit të Real Madridit
Drejtori i Real Madrid ka treguar se Zinedine Zidane është larguar nga trajnimet që po bëhen para fillimit të sezonit në Montreal për arsye familjare, transmeton Indeksonline. Gjigantët spanjollë po përgatiten për ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 17:20
Drejtori i Real Madrid ka treguar se Zinedine Zidane është larguar nga trajnimet që po bëhen para fillimit të sezonit në Montreal për arsye familjare, transmeton Indeksonline. Gjigantët spanjollë po përgatiten për ...

Reali nuk heq dorë nga Pogba
Reali Madridi vazhdon të vëzhgojë në qetësi çështjen Paul Pogba. Sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle, Los Blancos janë duke shqyrtuar mundësinë që t’i paraqesin Manchester United një tjetër ofertë për mesfushorin ...
Koha.mk | 12-Jul-2019 17:05
Reali Madridi vazhdon të vëzhgojë në qetësi çështjen Paul Pogba. Sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle, Los Blancos janë duke shqyrtuar mundësinë që t’i paraqesin Manchester United një tjetër ofertë për mesfushorin ...

Juventusi zbeh interesimin për Pogban
Juventusi thuhet se ka përfunduar interesimin për mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba. Juve ka qenë i lidhur ngushtë me rikthimin e francezit dhe agjenti Mino Raiola ka bërë përpjekjet të mëdha për ta ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 16:15
Juventusi thuhet se ka përfunduar interesimin për mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba. Juve ka qenë i lidhur ngushtë me rikthimin e francezit dhe agjenti Mino Raiola ka bërë përpjekjet të mëdha për ta ...

Reali nuk heq dorë nga Pogba, zbulohet stradegjia e madrilenëve
Operacioni më i rëndësishëm i Realit të Madridit në merkaton e verës nuk është sfumuar. Përkundrazi, është i “gjallë”. Ndryshe nga sa mund të duket nga jashtë, klubi “los blancos” nuk ka hequr dorë nga Paul Pogba, ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 12:43
Operacioni më i rëndësishëm i Realit të Madridit në merkaton e verës nuk është sfumuar. Përkundrazi, është i “gjallë”. Ndryshe nga sa mund të duket nga jashtë, klubi “los blancos” nuk ka hequr dorë nga Paul Pogba, ...

Juve largohet nga gara për Pogban
Juventusi është larguar nga gara për transferimin e Paul Pogba nga Manchester United. Mesfushori francez ishte dëshirë e madhe e drejtuesve të Zonjës së Vjetër, [...]
VeqSport | 12-Jul-2019 15:06
Juventusi është larguar nga gara për transferimin e Paul Pogba nga Manchester United. Mesfushori francez ishte dëshirë e madhe e drejtuesve të Zonjës së Vjetër, [...]

Real Madridi e ndryshon strategjinë për ta transferuar Pogban
“Operacioni” për ta sjellë lojtarin e kërkuar të Zinedine Zidanit në “Santiago Bernabeu” nuk do të ndodhë shpejt, mirëpo strategjia e “Los Blancos” është një që nuk është eksploruar shumë nga klubi më parë. Real Madridi ...
Kosova Sot | 12-Jul-2019 13:04
“Operacioni” për ta sjellë lojtarin e kërkuar të Zinedine Zidanit në “Santiago Bernabeu” nuk do të ndodhë shpejt, mirëpo strategjia e “Los Blancos” është një që nuk është eksploruar shumë nga klubi më parë. Real Madridi ...

Real Madridi e ndryshon strategjinë për ta transferuar Pogban
“Operacioni” për ta sjellë lojtarin e kërkuar të Zinedine Zidanit në “Santiago Bernabeu” nuk do të ndodhë shpejt, mirëpo strategjia e “Los Blancos” është një që nuk është eksploruar shumë nga klubi më parë. Real Madridi ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 12:54
“Operacioni” për ta sjellë lojtarin e kërkuar të Zinedine Zidanit në “Santiago Bernabeu” nuk do të ndodhë shpejt, mirëpo strategjia e “Los Blancos” është një që nuk është eksploruar shumë nga klubi më parë. Real Madridi ...

Mariano Diaz nuk dëshiron të transferohet te Arsenali
Mariano Diaz nuk dëshiron të largohet nga Real Madridi dhe t’i bashkohet skuadrës së Arsenalit. Futbollisti 25-vjeçar ka një kontratë të vlefshme edhe për katër vjet, por “Sun Sport” raporton se trajneri Zinedine Zidane ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 11:09
Mariano Diaz nuk dëshiron të largohet nga Real Madridi dhe t’i bashkohet skuadrës së Arsenalit. Futbollisti 25-vjeçar ka një kontratë të vlefshme edhe për katër vjet, por “Sun Sport” raporton se trajneri Zinedine Zidane ...

Mariano Diaz nuk dëshiron të transferohet te Arsenali
Mariano Diaz nuk dëshiron të largohet nga Real Madridi dhe t’i bashkohet skuadrës së Arsenalit. Futbollisti 25-vjeçar ka një kontratë të vlefshme edhe për katër vjet, por “Sun Sport” raporton se trajneri Zinedine Zidane ...
Kosova Sot | 12-Jul-2019 11:36
Mariano Diaz nuk dëshiron të largohet nga Real Madridi dhe t’i bashkohet skuadrës së Arsenalit. Futbollisti 25-vjeçar ka një kontratë të vlefshme edhe për katër vjet, por “Sun Sport” raporton se trajneri Zinedine Zidane ...

Mariano Diaz nuk ka interesim për Arsenal
Mariano Diaz thuhet se nuk ka interesim t’i bashkohet skuadrës së Arsenal gjatë këtij afati kalimtar. 25 vjeçari ka edhe katër vite kontratë në marrëveshjen e tij me Real Madrid, dhe duket se nuk është i gatshëm të heq ...
Lajminet | 12-Jul-2019 10:47
Mariano Diaz thuhet se nuk ka interesim t’i bashkohet skuadrës së Arsenal gjatë këtij afati kalimtar. 25 vjeçari ka edhe katër vite kontratë në marrëveshjen e tij me Real Madrid, dhe duket se nuk është i gatshëm të heq ...

Solskjaer: Pogba është djalosh, nuk i vendos interesat e veta para të Unitedit
Alexis Sanchez, Paul Pogba e Romelu Lukaku ka kohë që po flitet se do të largohen nga skuadra e Manchester Unitedit. Megjithatë, sipas trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në klub nuk ka mbërritur ende asnjë ofertë për ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 15:52
Alexis Sanchez, Paul Pogba e Romelu Lukaku ka kohë që po flitet se do të largohen nga skuadra e Manchester Unitedit. Megjithatë, sipas trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në klub nuk ka mbërritur ende asnjë ofertë për ...

Vlera e skuadrës së Real Madridit ka rënë për 120 milionë euro
Skuadra e Real Madridit në korrik të vitit të kaluar kishte vlerë prej 956 mijë eurosh. Pas dështimeve të sezonit të fundit, vlera e skuadrës ka rënë për 120 milionë euro. Lexoni edhe: Menaxheri: Barcelona është e ...
Kosova Sot | 12-Jul-2019 08:53
Skuadra e Real Madridit në korrik të vitit të kaluar kishte vlerë prej 956 mijë eurosh. Pas dështimeve të sezonit të fundit, vlera e skuadrës ka rënë për 120 milionë euro. Lexoni edhe: Menaxheri: Barcelona është e ...

De Laurentis: James kërkon transferimin te Napoli, por Reali po kërkon shumë para
Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentis tha se James Rodriguez i Real Madridit dëshiron të bashkohet me klubin italian, por klubi mbretëror kërkon shumë para. Kolumbiani raportohet se kërkon të trasnferohet te klubi ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 14:23
Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentis tha se James Rodriguez i Real Madridit dëshiron të bashkohet me klubin italian, por klubi mbretëror kërkon shumë para. Kolumbiani raportohet se kërkon të trasnferohet te klubi ...

Vlera e skuadrës së Real Madridit ka rënë për 120 milionë euro
Skuadra e Real Madridit në korrik të vitit të kaluar kishte vlerë prej 956 mijë eurosh. Pas dështimeve të sezonit të fundit, vlera e skuadrës ka rënë për 120 milionë euro. Real Madridi ka qenë shumë aktiv gjatë këtij ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 08:21
Skuadra e Real Madridit në korrik të vitit të kaluar kishte vlerë prej 956 mijë eurosh. Pas dështimeve të sezonit të fundit, vlera e skuadrës ka rënë për 120 milionë euro. Real Madridi ka qenë shumë aktiv gjatë këtij ...

Real Madridi përballet me dy pengesa në transferimin e Pogbas
Real Madridi është duke pritur të shesë tre yje të skuadrës përpara se të vazhdojnë ndjekjen e tyre për mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba. Fituesi i Kupës së Botës është ende i gatshëm të largohet nga ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 09:22
Real Madridi është duke pritur të shesë tre yje të skuadrës përpara se të vazhdojnë ndjekjen e tyre për mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba. Fituesi i Kupës së Botës është ende i gatshëm të largohet nga ...

?Këta janë gashtë yjet që Reali do t’i shesë këtë verë për Pogban
Real Madridi është gati për t’i shitur gjashtë yjet e skuadrës për t’i grumbulluar paratë për francezin, Paul Pogba.
Kosova Press | 11-Jul-2019 23:39
Real Madridi është gati për t’i shitur gjashtë yjet e skuadrës për t’i grumbulluar paratë për francezin, Paul Pogba.

Zyrtare: Atletico forcon sulmin me një lojtar të ri
Trajneri i Real Madridit i ka kërkuar Florentino Perezit të përpiqet të transferoj edhe tre lojtarë të tjerë derisa afati i transferimeve të jetë i hapur, transmeton Indeksonline. Sipas Diario GOL, menaxheri i ekipit ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 19:17
Trajneri i Real Madridit i ka kërkuar Florentino Perezit të përpiqet të transferoj edhe tre lojtarë të tjerë derisa afati i transferimeve të jetë i hapur, transmeton Indeksonline. Sipas Diario GOL, menaxheri i ekipit ...

Zidane i kërkon Presidentit të klubit që të bëjë edhe tri transferime
Trajneri i Real Madridit i ka kërkuar Florentino Perezit të përpiqet të transferoj edhe tre lojtarë të tjerë derisa afati i transferimeve të jetë i hapur, transmeton Indeksonline. Sipas Diario GOL, menaxheri i ekipit ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 18:23
Trajneri i Real Madridit i ka kërkuar Florentino Perezit të përpiqet të transferoj edhe tre lojtarë të tjerë derisa afati i transferimeve të jetë i hapur, transmeton Indeksonline. Sipas Diario GOL, menaxheri i ekipit ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved